Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Ale budu ;)
  • 95martin
    https://www.youtube.com/watch?v=91l2DXXuMsA
  • Vliv 0 v ME bych zrovna netvrdil, NPC k tobe pristupovali rozdilne na zaklade predeslych rozhodnuti a nektery vedlejsi ukoly byly pristupny jen pokud si v predeslym dilu udelal neco specifickyho. Nektery NPC se v dalsi dilu objevili/neobjevili a pripadne ti pomohli/nepomohli podle toho jak jsi jednal v predchozich castech atd, pokud jsi hral pozorne tak to vliv melo a ne maly.
  • Keyz
    https://www.youtube.com/user/VGameOSTs/videos
    Jsou tam k poslechu ty nové skladby

    Zdroj: https://www.facebook.com/Zaklinac3?fref=photo
  • Jack1947
    V ME byl vliv pouze na vyšší LVL a i výzbroj že člověk, nezačínal od píky jinak no... bohužel máš pravdu krom mrtvých postav z minula a konce nic tam nebylo... což koukám Zaklínač má ošéfované mnohem lépe. *4*
  • Keyz
    Pravě. Do jistého času *15*
  • Corvus
    Hergot ty baby kolem Geralta, to je nádhera! Dokázal bych na ten trailer koukat pořád dokola. když si člověk ve správných chvílích pauzne videjko, tak objeví opravdu hromadu nádherných detailů... Nemáte někdo link na video ohledně tvorby oné skulptury s gryfem?
  • Keyz
    Jestli jako v ME, tak to snad ne. Tam to mělo vliv 0.
    Zde by mohli dít více záležet, když si již dávají záležet na jiných věcech.

    Klidně bych rád aby, například zachrána Letha měla nějaký negativní pozitivní dopad apod. Ideálně nemožnost něco vyřešit aby to člověku vadilo atd. To samé politická rozhodnutí.
  • aka dilema, spat si mohol sucasne s obidvoma..do isteho casu *1*
  • Treba pocitaji i s tim ze to jeste o mesic odlozi coz jeste neoznamily oficialne ale mimo zaznam to nekdo prokec :D
  • Jo, ale PS4 to utáhne na (na snad) stabilní FPSka bez toho abych musel na to lit studenou vodu a vypínat to každých 20 minut z obav aby mi to neodpálilo grafickou kartu.... Prostě v tomhle mají ty konzole výhodu, já se fakt bojím abych to rozjel na svojem PC a koupě konzole vyjde podobně/levnějc než pořádný upgrade, nehledě na to, že mám víceméně jistotu, že se na tom hry budou dát hrát i za 4 roky bez obav z FPS
  • jednoducho, importujes save z dvojky, vid mass effect *4*
  • Jack1947
    A bude to hratelnější? asi ne no takže PS4 by za zvážení určitě stál. To už je na člověku jestli se "vzdá" těch fičur a požíračů výkonu jako Multisampling, HBQO ( nebo jak se ta blbost jmenuje) a dalších a dalších... já bych se jich klído i vzdal. Pokud se jedná o čistý hratelnostní výsledek.
  • Keyz
    To bude zase romantické dilema jako v prvním díle mezi Shani a Triss *15*
  • Keyz
    Jsem zvědav jak si poradí s přenesením rozhodnutí z W2. Tam šlo velice ovlivnit politiku i jednotlivé NPC.
  • flash789
    tak hlavne v době kdy vyjde zaklinac 3 bude pravdepodobne PS4 levnejsi nekde na hranici kvalitni graficke karty, podle me to je na zvazeni jestli nekoupit PS4 a na upgrade pocitace se vykaslat. Samo na PC to asi bude hezci, ovšem na jakem pocitaci a za kolik, zejo.
  • Cosi
    Souboj na koni a závody na koních byly jasně vidět už v tom traileru. A pozor ! ta černovlasá dáma na palubě s Triss asi bude Yennefer.
  • kennyB
    Jo a pc scéna zase bude nadávat, jaká je posraná optimalizace a že se to trhá *7* Sakra, na PS4 vyšla teprve první open world hra a už se kritizuje *7*
  • Jack1947
    To je trochu krátkozraké srovnávat zkaženou hru s tím co umí nové konzole... jasně nebude to vypadat takhle ale přinejlepším to nebude o moc horší. Nejdetailnější to bude na PC to je snad jasné ale ani konzole nebudou si myslím o moc pozadu.
  • flash789
    tak realnej gameplay jsem ještě nevidel, takze s vyrokama o nejlepší hre bych ještě pockal. vypada to zajimave, uvidíme jak se polaci popasuji s open world svetem, preci jen to je uplne enco jiného nez co predvedli v předchozích dilech. O pribeh a tak nemam moc obavy, to bude standartne fajn jako tomu bylo dosud, nametu na to mají vic nez dost. Další obavy plynou ze soubojového systemu, který podle me za moc nestal. Dalsi věc je zabavnej rozvoj postavy, to co predvedli v jednicie a dvojce moc zabavny nebylo. pak se taky dost bojim toho ze v tom velkem svete nebude moc co delat, preci jen mají to hotove docela rychle (TES hry zpravidla trvaji tak šest let a stejne lidi pak kolem toho mají kecu jak maku). A v neposledni rade optimalizace, co si budem povídat, oba dily zaklinace v době co vysli byly narocne az hruza, amam pocit ze dvojka v maximálním nastaveni nebezi naprosto plynule ani dneska. No uvidíme..uvidíme..kazdopadne to vypada nadejne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit