Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ktorá skladba presne od nich to je ?
  • Jo, také mě to dost zarazilo. :/ Ale mělo by to hlavně platit na lidi, kde je to jako nečestný boj, s nestvůrama by to snad tak nevadilo, ale stejně je to proti morálce, jakou u zaklínačů známe z knih.
  • Magister_Peditum
    Mno, Yen je jeho životní láska. Triss je spíš taková kamarádka s výhodami, než že by ji nějak hluboce miloval. Samozřejmě, všechny jeho vzpomínky se ještě nevrátily, takže k ni nemusí cítit to, co před tím, ale každopádně to bude zajímavé shledání. To samé platí pro Ciri. Už se na ty dvě holky těším. *15*
  • Magister_Peditum
    Yennefer to sekne. *14*
  • Magister_Peditum
    Tohle bych zrovna nesrovnával. *7*
  • KIMCID
    už jsem si to pustil asi 12x boží a ta hudba a ten hlas
  • Minule generace vypraveli jake to bylo byt vojakem na Omaze, dnesni generace bude vypravet svym potomkum jake to bylo kdyz byli Geratlem z Rivie...
  • Tak si zkus někdy shodit grafiku z Full HD na HD a uvidíš že i to pc to dá..
    Pokud můžeš na svém pc smažit vajíčka tak je věř tomu nebo ne chyba u tebe...
    Samozřejmě konzole mají smysl ale řekl bych že tak za 7-8 tisíc..
  • A kolik myslíš že ti žere ps4 a televize?
  • MGS5 rozhodně není akční hra (možná na easy) a více možností řešit úkol by tam podle Kojimi mělo být. A vlastně to ještě nevyšlo na žádný platformě.
  • Ja nemam adopotovanou dceru a ve hre je ustredni postava Geralt a ten na to nema povahu .)
  • Spravne jsi podotknul adoptovana.. nic proti, ale v historickych meritkach byli horsi pripady a kdyz to vezmeme i treba ze soucasnych knizek Pisen o ledu a ohni (Targaryeni a nebo Lannisteri). *5*
  • Klidne me vyved z omylu,ale MGS 5(nemuze napsat cely nazev aby nemusel clovek hledat co to je?) je akcni hra a nic vic. Zadne slozite dialogy,moznosti volby,vice reseni questu.... A vlastne to ani nevyslo na PC.
  • misho8723
    Tak možno sa objavili beštie, ktoré lietajú a útočia iba zdiaľky a nepribližujú sa k zemi ako harpyje alebo draci a taktiež ide o záchranu zaklínačov, tak ak chcú aby ich ľudia ešte potrebovali, tak sa musia uchýliť aj k takýmto praktikám.. a mne ako čitateľovi kníh to až tak neprekáža, však to nie je písané pravidlo alebo zákon, len také niečo, čoho sa akože zaklínači držia..takisto ako, že zaklínači na drakov neútočia, a Geralt v dvojke aj tak musel (aj keď v podstate sa len bránil).. a hlavne z neho nerobia Williama Tella, čiže podľa mňa to je stále v pohodičke
  • No ono uz v clanku je uvedeno ze to bude svet sam pro sebe
  • Trochu mi to tu jiskří jak jsem si naslintal do klávesnice. Konečně se dovíme víc o Jenifer. *14*
  • misho8723
    V traileri vidno, že keď Geralt pláva, tak popri ňom prepláva akási beštia
  • kejo
    ale to sa ešte načaká :)
  • Magister_Peditum
    Ty bys chtěl něco začínat se svojí "skoro" dcerou? *15*
  • uvažuju nad tím zda se objeví i podvodní nestvůry když už je tu to plavání :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší