Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co mají jako dílo inspirované slovanskou mytologii společného s vírou ?
  • Tak by to mozna chtelo nejdriv vypnout pocitac a dodelat zakladni skolu, kdyz ti delaji potize slova.
  • Mám dojem, že to chtěli mít už pro dvojku, ale nakonec od toho nějak nevímproč upustili kvůli komplikovanému provedení? Ale nerad bych kecal
  • kennyB
    Ta první věta mi přijde dost divná *8*
  • neviete niekto, či sa budú dať importovať savy??? Pretože sa o tom CD projekt vyjadroval nesmelo.
  • deridon
    někde jsem četl, že by Geralt místo kotrmelcu měl dělat klasické uhyby a piruety jako v knize
  • Me se zda, ze kdyz trenovali Ciri, tak se zminujou neco o tom, ze zaklinaci luky nepouzivaji, protoze je sip slyset a da se mu v pohode uhnout. Kazdopadne u letavych monster bych cekal, ze je treba srazi znamenim. Stejne pujde podle me jen o to, trefit ho parkrat sipem, aby pristal a sel si to vyridit pekne na ferovku
  • Hanba že Poláci, takový věřící národ, dělají tuhle nemravnou hru. Jinak Geralt taky moc charizma nepobral.
  • hej hej...ty si fakt myslis, ze je lepsi vypravet si o tom jak zabijis lidi v realu ? Co takhle nejakeho psychiatra...ale jako rychle
  • Kr.Pa
    Jenze nemuzes srovnavat Sapkowskeho, krery tvoril na pomezi padu komunismu a Martina, americkeho autora, ktery si psal svobodne. Mimo to byly k tomu amici vice svevolni, k homosexualite a incestu. Taky si muzeme rict, ze ubyvatele USA jsou vesmer puritani a podivini, ktery odesli z Britanie.

    A taky nechapu, v knizkach zil skoro v celibatu, kvuli Yennefer. Ve hrach z nej udelali se xualni masinu.
  • Kr.Pa
    čte se to jak se to píše, je to v polstine
  • Snad to zase nebude simulator kotrmelcu.
  • Takže je lepší vyprávět si o tom jak zabíjíš lidi ve hrách než na v realu? Okey Omaha nebyl dobrej příklad, ale zrovna bylo výročí, tak jsem si vzpomněl. Mne jde spíš právě o tu realitu. Někdy se mi zdá, že dneska jsou lidé fascinováni, že budou přijímat jenom prožitek z digitálního světa... Třeba to tak není, možná že lidi jako Veskoslav atd mají nějaký super činnoti v reálu....
  • je to slovanské rpg takže i názvy sú slovanské
  • prvni fantasy rpg co hrajes?
  • Ilusiveman
    Proč by mělo být omezené množství? To je kec. Na kolektorce slušně, ale slušně vydělají. Byli by sami proti trhu, kdyby nabídli byď jen o 10% kolektorek míň, než jake je množství lidi, co to chcou koupit. Jediné, co by touhle strategii dokazali, že by někteří lidé kupovali více kusů a prodávali by to sami se ziskem a z něho by nevidělo RED ani zlotý.

    Samozřejmě, že někteří "podnikaví" jedinci to tak udělají stejnak a samozřejmě se najdou tupci, co budou věřiv v omezené zásoby a tu pálku navíc jím radi zaplatí.
  • Kaer Morhen. To je zkomolená Starší mluva. *4*
  • ja teprve ted zacal hrat zaklinač 1, a jako jsem uplne na začatku je ti velice zajimave ale nemuzu si pomoct me tam hrozne vadi ti divne názvy všeho už jen ten začatek že kaer mrohen nebo jako ani precist to neumim jmena že vesemir, eskel a nebo ty divne jmena ingredienci aether querbith vitriol vermilon ja si to neumim ani zapamatovat :D ale snad si na to vsechno zvyknu
  • Keyz
    To nejde koupit v zahraničí? Anebo to ty tupci snad mohou objednat navíc. V na konferenci neříkali, že bude omezené množství...
  • Boze jak ja se tesim - vezmu si snad na to i dovcu. Ten trailer me nadchl vice nez cele DS2 dohromady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit