Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro některé asi jediná možnost promluvit s holkou, soudě podle některých příspěvků.
  • Je nějaká šance že seženu sběratelku nebo se to vyprodalo a šmitec? *13*
  • Neznám žádnou jinou hru, která by měla tak propracované postavy. Nejde jenom o příběhy, které jsou za nimi, ale i co se obličejů, postav týče. Yennefer mi snad přijde ještě hezčí než Triss a už to byl vrchol propracovanosti. Už se moc těším.
  • teším se
  • RazorProduction
    host : ty si necetl posledne prianie ze hej ? *16*
  • Ten vlk se konečně naučil plavat *1* no ještě jesli se taky naučil přelézat ploty *7*
  • tohle bude poradne RPG v otevernem svete, a ne ten trapnej vavruv shitdom come
  • Keyz
    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/66150_290766821049489_909520240_n.jpg
    *1*
  • To je práve opačne,celá ta generácia totálne sklamala,lebo dopustila to čo sa vtedy stalo. Je lepšie rozprávať o skvelích filmoch,hrách, športových zápasoch a výletoch než o tom ako som zabíjal jedného človeka za druhým a ako som držal kamošove črevá v rukách lebo na druhej strane boli rovnaký debili ako ja. Tým nespochybňujem tých hrdinov,ale tiež by radšej sedeli za compom,gitarov a kecali s kamošmi než ležali v prachu na Omahe v krvi svojho kamoša.
  • deridon
    třeba myslel na Jennifer Lawrance, jelikož mi ji taky malinko připoměla
  • Jo, podle těch jeho hovadských ruk by to mohl být on *3*
  • Tak jistý bych si nebyl s tou RPG roku, vzhledem k tomu, že ve 2015 by měl vyjít Torment.
  • Sargon
  • flash789
    daleko min? 250w zdroj ps4 a cca 100w zdroj v televizi vs 500-600w zdroj v PC plus 50-100w monitor a k tomu repro.
  • Jako mně je jasné, že je chyba u mně, ale říkám, že ta konzole za těch 9-11 tisíc je levnější než kompletní přestava počítače (což je zrovna v mojem případě, o kterém jsem mluvil na začátku) potřeba. A jasný, herní PC jsou co se týče grafiky a výkonu jednoznačně, já jenom říkám, že i konzole má své výhody.
  • Copak? Bojis se toho ze jsme vice generace ktera proziva zazitky pred pc?
  • Císař Nilfgardu chtěl a to jeho dcera ani neni adoptovaná
  • Yennefer, barbare *16*
  • frag.ment
    Cvrk!
  • jsem si musel koupit novou klavesnici, jelikoz jsem ji zaslintal....proste bozi *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší