Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No co udělají to je jisté ne vymažou nás z povrchu zemského, což si s tím davají dost na čas tééedy. *4*
  • RangerCZ
    Jestli je moje teorie správná je jenom ve hvězdách.
    Jestli je správná tak se tu vytvoří otázka, co pak ? Co provedou až zjistíme že jsme jen experiment ?
  • ucho
    a rusové to mají na gogu za 20 dolarů...
  • Napadla mne ta věž ve které Geralt bojoval s Vilgefortzem...
  • *tips fedora*
  • Jack1947
    Klasický pohled jo ? pohanský... jinak abych se připojil k diskuzi tebe a Rangera je to klidně možné že se to přesouvá třeba z generaci na další generaci, mimozemštani a jiný.

    Jinak BTW Daniken se to snaží brát logicky a hlavně jako pěkné prachy z toho má takže jeho názory neberu tolik vážně. Jako jiných co se očividně setkali s nimi a byli i na jejich lodích , nebo např viděli Mars ještě kdy předtím ho mohli spatřit. Přesně věděli jak vypadá atp... i ten náš český spisovatel (jméno nevybavím měl hezkou teorii) pracoval ale v nebezpečných vodách, tak ho nejspíše odstranily.

    Mám takový menší vztah k tomuto tématu, ale jen z důvodu že bych to někdy chtěl vědet a nebyl bych proti se s našimi stvořitely setkat.
  • da se pak klíč z gogu pridat do steamu?
  • RangerCZ: Tady je ale klasickej problém, jak vznikly oni, kdo stvořil je? Další mimozemšťani? Atd. Každopádně Sitchin i Daniken mají zajímavé teorie. K DNA - zatím dle různých testů co si vzpomínám, tak to vypadá že všichni žijící lidé mají jednoho společného předka.

    Jack1947: Klasický pohanský pohled, sám Hercules se vlastně snažil bojovat proti osudu - hře bohů. Normani to měli podobně pokud se nepletu. Jinak na návštěvě tu jsme určitě, to souhlas.
  • Hele, ja si moc nedokazu predstavit, jak by se to ovladalo - pul piruety, cela. Navic zaklinaci meli mit az nadprirozene reflexy, coz my proste nemame, proto cast utoku vykryva sam. Osobne se soubojoveho systemu bojim nejvice z cele hry.
  • Nemyslím si že je to pevnost zaklínačů ale i tohle je možné.Mně to spíše hodně případá na ten chrám z konce jedničky.K tomu ten sníh no uvidíme, jestli přijde bílá zima.
  • Jack1947
    Byli a jsme tady jen na návštěvě, jen figurky na tahovém poli - pěšáci.Ta vyšší moc si zahrává s našimi životy asi takhle no.

    At tak či onak není v lidských silách se dopátrat tomu správnému řešení tedy ono by bylo kdyby se neřešily blbosti, až tak je dnešní společnost zastydlá njn tak otočme list, začněme číst...
    *3*
  • RangerCZ
    A já myslel, že to je pevnost zaklínačů (jméno znám, jen nevím jak se pýše).
    Přeci jenom, kam by se šla jako první podívat po Geraltovi (spoiler) poté co se vrátila z Británie.
  • RangerCZ
    Já mám vlastní teorii o bozích a životu, jsme jen vědecký experiment civilizace ve vesmíru.
    Poté k nám přišli jako bohové (Egypt, středo a jiho americký kontinent)
    Př. co uděláme když náhodně stvoříme život ?, začneme ho přeci zkoumat !
    Jinak co se týče DNA pokud vím tak by to mohlo být maximalně tak, že jsme ze stejné buňky, podle mě to zní více rozumněji než Adam a Eva.
  • Ten chrám ke kterému utíká ciri.Není to ten chrám z jedničky?To by znamenalo že wyzima byla asi zničena válkou což je škoda.
  • No tak sa na to pozrime, cena na GoGu je 31,99€ a clovek dostane este NWN: Diamond ediciu, na Steame je cena 43,99€ a nedostane k tomu nic. A este by ma zaujimalo kolko penazi si strhne Valve. S radostou ich podporim kupou priamo cez GoG a nie Steam.
  • Bohužel, CD ReD už dávno prohlásily, že 4 dělat nebudou. A za to jim tleskám. V nejlepším se má přestat. A jestli Zaklínač bude jen z poloviny tak dobrý, jak slibují bude to pecka. Jenže pak by na něj špatně navazovali a nevyhnuli se pozdějšímu srovnávání s trojkou.
    Myslím si, že by ale od nich bylo hezké, kdyby ještě vydali přepracovanou jedničku. Není to špatná hra (když vezmeš v úvahu, že to byla vůbec první hra, ne které dělali), ale má spoustu much a hlavně nedotažených nápadů. Pokud se nad tím hlouběji zamyslíš, tak ve trojce by mělo být vše, co už zamýšleli v jedničce (otevřený svět, jízda na koni). Upřímně by mi stačilo, kdyby jí předělali do stylu dvojky (s prvky z trojky, pokud se osvědčí). Ale hlavně by museli překopat scénář. Právě na něm byl nejpatrnější amatérismu, v dobrém slova smyslu. Neboť mu nechyběl zápal a obdiv pro Sapkowského Zaklínače.
  • Ta kuše, bude asi sloužit jen jako naťukávačka. Už předtím bylo oznámeno, že v boji půjde nepřátele oslabit , když je trefíš na specifické místo (oči, achilovky, tykadla...). Představuji si to tak, že uvidíš ve vzduchu griffina, vidlonoha, či wyvernu tak natáhneš šipku se stříbrným/explodující hrotem. Zamíříš na křídlo, střelíš, mrcha klesne na zem a tam ji v klidu dorazíš. Kuše jsou silné, ale pomalu se nabíjejí. Tak že bych se nebál, že se z toho stane střílečka (i když se možná najdou magoři, co zkusí projít celou hrou jen s kuší).
  • 2Jack1947: Tak to sem teda nevěděl, to sou věci.
    2kennyB: Ano věřím a paradoxně průzkum DNA začíná spíš tuto verzi potvrzovat než naopak. Tedy že všichni lidé jsou potomci dvou. "To jak hustí církev do lidí vznik života" je pro mě menší scifi než teorie evoluce. Ale tak třeba budu svědkem jak mi jednoho dne odlítne pes, člověk nikdy neví.
    2Azazel: Nikoli, pokud se bavíme o křesťanství tak jen návod jak žít. To co dneska předvadí zpravodajské kanály, reklamy a vládnoucí třída, školy atd. to je teprve řádný výplach. A lidi jsou ovce, vždycky budou potřebovat pastíře. Nebýt církve, Evropa by dnes nebyla tam kde je, v dobrém slova smyslu. Třeba pohromou pro Evropu byli právě husiti a jiní protestanti, kteří byli vždy nejfanatičtější a největší tmáři. Samozřejmě hrůznou ranou s devastujícími účinky byla velká francouzská revoluce. V tu chvíli zvítězil ateismus a kult člověka a požitkářství jako oficiální norma.
  • náboženství je jen nástroj k ovládání populace z doby kdy neexistovala televize, dobře vymyšlený, i když s dost velkým množstvím logických děr
  • kennyB
    PseudoElf: Myslel jsem to, jak církev do lidí hustí, jak vlastně vznikl život na zemi. A neříkej mi, že věříš, že bůh stvořil Adama a Evu a to byli první lidé na světě *1* No a tím se dostáváme k samotné existenci boha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit