Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Už teď to vypadá výborně, jsem zvědavej na konečnou podobu. Atmosféru to má už teď a to je hlavní. Každopádně lepší ztvárnění středověku jsem zatim ještě neviděl. Jenom těch pět bodnutí do hrudi při souboji? To má celkem výdrž :)
    • Jenze si uvedom, ze tohle bude peclive vybrana cast hry, podobne se da predvest prakticky cokoli. Jestli to bude nebo nebude OK, se zjisti az po vydani. Ono se klido muze stat, ze to sice bude pekna simulace stredoveku ... ale hrat to nepujde ... protoze trebas nebude co.
      • Inquisitor
        Tak snad nejsou pitomí, aby udělali hru kde není co hrát.
    • Vždyť dam říká, že není nastavená obtížnost. Chtěli delší souboj s více pohyby.
      • Inquisitor
        Však jo, já abych jenom nechválil :). To budou slušný nervy při souboji, když po jednom bodnutí konec. Teda doufám, že na nejvyšší obtížnost to tak bude.
    • ma brneni s kevlarem, co je na tom divnyho ;D
  • KIMCID
    Kniže pán je jak Malíček *1*
  • XXHUGOXX
    Ty kokso, tie exteriéri sú prekrásne. Tie lúky, tá vysoká tráva, tie kvety, ten vlčí mak. Proste nádhera. Skyrim sa môže schovať. Inak musí to byť pre toho pána česť, že hrá svoj vlastný výtvor. Výtvor, ktorý vyzerá úžasne. Normálne je s tej krajiny cítiť tá československá atmosféra. Ešte treba trocha popracovať na tej mimike a animáciach úst a bude to pecka *4*
    • Ja s tebou souhlasim. Ma to skvelou ceskoslovenskou atmosferu.
      • Hlavně zdejší diskuse ke Kingdom Come mají dokonalou československou atmosféru.
    • Chim
      Nechci z toho dělat nějaký národní flame, ale československou atmosféru to teda fakt nemá *1*
      • XXHUGOXX
        Má. Môj názor.
        • Chim
          Nemá. Je to stejné, jako tvrdit, že to má atmosféru Protektorátu Čecha a Morava, případně Evropské Unie nebo nějakého podobného rádoby uskupení.
          • wenceslaus
            Takže když se řekne Československo , tak netušíš, jestli máš čekat rozsáhlou stepi, vyprahlou poušť, solná jezera, hluboké hvozdy, louky a rybníky.... jestli tu budou jurty, chalupy, hrázděné domy, pyramidy.
          • XXHUGOXX
            Má má má
        • ta mimika bude jina, protože bude motion capture
  • Vypadá to skvěle, ale chtělo by to ubrat trošku toho motion bluru. Dost z toho bolí hlava
    • Radioaktivni_surikata
      Tak on nebyl zrovna optimální framerate, což je naprosto pochopitelný, a motion blur trochu pomohl zakrýt zubatý přechody mezi snímky.
    • Keyz
      To asi půjde vypnout. Taky ten efekt nesnáším. Je to hnus.
      • Tak mu to asi vadilo pri prezentaci. Ze to pujde vypnout nebo aspon zeslabit je snad samozrejmost. To vubec nema cenu resit. Ja to take vypinam u vsech her.
        • Jo jo, prezentaci jsem zkousl fakt jenom chvilku, mě se z těhle super disko efektů vždycky točí hlava. Ale alespoň tam nejsou lens flare, na to jsou specyjalysté u Dice :D
  • všichni chtějí zabít kuře, krvežíznivé bestie *4* sakra proč to neukázali já to chtěl vidět taky
    • davidBray
      Dan těžce zklamal :D
      • PreidaQ
        Tak nikdo neví, jestli by se mu to při pokusu o zabití slepice třeba celé nesesypalo. *7*
      • ne to zas ne, ale zrovna kill thce chicken byl nějčastější požadavek který nešel přehlédnout, mě zklamali spíš komenty typu do something asshole, nebo blblé dozazy které jsou dávno ve faq
  • N0isy
    Vypadá to skvěle. Jen nechápu, proč Vávra použil HUDko podobný Skyrimu, když na něj od začátku tolik nadával?
    • jan.fojtik
      HUD je pro sraby, dsňáci si ho vypnou 8-) :-D
    • ten hud je mimochodem pekne hnusnej... casem zjistis ze ti vlastne prekazi ve vyhledu.
      zejmena ten bar dole.
      • Hned ze začátku říkal, že ten build kterej předvádí je 6měsíců starej. Nedivil bych se kdyby ve finále byl HUD úplně jinej.
  • Já bych uvítal aby tam bylo viditelné zranění... kdž někoho seknu mečem a ne jen obláček krve.. Nicméně beru to furt tak, že to bylo jen prealpha... jinak graficky to vypada velmi velmi povedene obleceni a priroda obzvlast....
  • Těch 1,5km do té stáje projel na koni za 2,5 minuty. Má to být 3x3km, takže takových 5 minut od jednoho konce na druhý, což vypadá jako hodně maličké. Na druhou stranu to bylo nejpěknějších 1,5km, které jsem v podobných hrách viděl.
    • CryEngine neumí víc než 4x4km mapu - předpokládám, že mapa v Deliverance je taky 4x4, ale herní plocha vychází na 3x3... Zkus se vydat do Ratají, vyznač si na mapě herní sektor a schválně si zkus, jak dlouho ti bude trvat, než projdeš všechna místa na mapě *5* Uvidíš, že 3x3km promakaného krásného terénu je ve výsledku lepší, než 20x20 hnusného copy&paste ala konkurence z Marylandu
      • Ono asi aj dost zalezi, tak ako to spominal aj Vavra v tom videu, na proporciach. Oblivion sa tvari ako keby mal pomerne velku mapu, ale hned prve co som si uvedomil ze to cele nejak nesedi, hlavne oproti takemu Morrowindu. Skoro z kazdeho konca mapy je vidiet hlavne mesto a vecsionu ako keby v dialke, lenze realne clovek v hre k nemu dobehne ovela rychlejsie nez by to podla tej vizualnej vzdialenosti malo trvat.
    • Vezmi si takový Gothic, mapa nic moc velká, ale tím, že žila příběhem, tak to ani nepřišlo. Opravdu to podle mě není o tom, že se mapa přestřelí (jako třeba ve Skyrimu), kde musím cestovat hodinu, abych ji celou přešel. Pořád věřím tomu, že to je o kompromisu a hlavně o tom, co tě tou mapou provede. Což věřím, že tady můžou být super questy.
    • wenceslaus
      Jsem hodně zvědavej, jak to bude působit - to je hlavní. Na číslech mi tolik nesejde.

      Na druhou stranu nám nic nebrání stáhnout si Cryengine a vyzkoušet si naeditovat 3x3 km mapu a zkusit si to projít.
      • S CryEnginem krapek dělám a už v základu je tam udělaný kus lesa s přístavem, takovej malej ostrov a tohle by se tam dalo celkem dobře odkoušet, to je pravda.
        • wenceslaus
          Jj, tam jsem okoukával, jak se dělaj jeskyně (ten důl tam). To by mohlo bejt idealní.
    • Já bych se té rozlohy nebál, je jasné že koně člověk nevyfasuje hned na začátku, takže se bude dost běhat pěšky, a myslím že pokud bude dobrá příběhová linie, tak to člověk fakt nebude vnímat jako nějaký ztíšněný prostor...
    • Keyz
      Mně tohle nevadí. Věřím v obsah. Zaklínač 1,2 šel taky rychle projít a nevadilo mi to.
  • Tak to vypadá opravdu dobře... Nádhera, atmosféra je dokonalá. Objekty vapdají perfektně a přírdoda taky. Pěkně tavnaté a plné vegetace, zbohem velkým plochám textury trávy. Je to nádhera, jen tak dál..
  • Já teda moc nechápu jak je mohli odmítnout sponzorovat na tolika místech, po této ukázce... Když to srovnam s hrama na dnešním trhu do kterých teče spousta peněz..
    • Kdyz to bude mit uspech tak si je koupej ... a polozej, stejne jako mafii. Easy. Velky vydavatel nepotrebuje slozite a narocne tituly, oni chteji kazdy rok vydat totez, udelat kolem toho trochu humbuku, a prodat optimalne par milionum mamlasu to samy co loni i predloni.

      Pak se totiz dobre planuje ... letos ferrari, pristi rok druhy, pak rolse ... zamecek ...
    • Tu je krásne vidieť, že vývojárske spoločnosti svojou honbou za peniazmi z mainstreamu tak zkostnateli, že potenciálne veleúspešnú hru nepoznajú, ani keby im pred nosom tancovala pri tyči *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit