Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prakticky se jedna o pre-alfu ? klobouk dolu jak vypada, funguje... fakt - pro me asi nejlepsi misto, kdyz sel vysetrovat a vstoupil prvne do lesa... parada - bude tam i alchymie tzn. trhani, sbirani - klidne bych sel na chvili houbarit (snad to pujde:) opravdu doufam, ze bude co explorovat - predstavuju si jak urostred lesa najdu zatopenej pisecnej lom :) mno hodne zdaru!
  • dvě věci:
    chybí mi tam povozy...

    1. Jak se tak člověk dívá kolik různých dvoukoláků a vozíků tam všude je a jak ty pytle tahaj nahoru... Jistě jak bylo řečeno ve videu, koně jsou příliš drahé, ale krávy nebo oslíci by to vynahradili (vedle ovcí a slepic by tomu kozy dodaly silnější pocit venkova :D)

    2. Looting padlých nepřátel "ala Skyrim" - to, že z někoho padne mečík je jasné, ale je tam i plno dalších věcí...

    Každopádně super, 2 roky před sebou, nemám nouzi o to že by některé věci nedořeliši (od mimiky až po zatím pro mě statický soubojový systém)

    Celkově klobouk dolů! *15*
    • Kozy tam byly, sis nevšim v úvodní scéně?
    • JazzJackrabbit
      Přesně jsem to jsem si říkal s těma pytlema, tahat to takhle pojednom až nahoru :D ale řekl bych, že do finální verze všechno tohle dodělaj. Každopádně hra zatím vypadá úchvatně.
  • Spades
    Podle mě měli stream udělat už dřív, aby jim to řádně boostlo ten Kickstarter. Jde vidět, že po streamu pledglo zase dost lidí.
    • ucho
      ne, je normální, že kickstarter ožije tři dny před koncem, tady to spíš ale nakopla reklama u star citizenu (ještě před live streamem).
    • + hodně nových lidí získaných prostřednictvím Star Citizenu
      • Chim
        Kampaň bude pokračovat i potom, co skončí Kickstarter. Ještě toho asi hodně vyberou...
    • je to dobře vymyšlený- zbývající čas + atraktivní gameplay spoustu nerozhodných lidí přiměje přispět
  • KIMCID
    super hlas má ten kovář
    • kovar, ten vavra v zeleny kapuci? *5*
    • KIMCID
      či vlastně mečíř
  • Chim
    Zkusím to za sebe taky nějak shrnout.

    Celkově pokud jde o systém zatím asi nemám hře moc co vytknout, co bylo slíbeno a co bylo zatím vidět na videích, se nakonec objevilo i v dnešním "gameplay". Graficky jsou tam samozřejmě nedodělky, ale je to půl roku starý build a hra bude vydaná téměř za dva roky, takže na tohle je ještě spousta času.

    Hlavně oceňuju celkové prostředí, atmosféru, opravdu jsem se cítil jako někde ve středověku uprostřed Evropy (v lese jsem si málem lehce ucvrnknul *1* ). Dost mi to připomnělo třeba první díl Total war (Shogun) kde byla podobná atmosféra.

    Kreslená mapa vydařená i když bych snesl něco víc archaického a špinavého, inventář mi přišel zatím nepřehledný, ale myslím že to bude jen o zvyku. Určitě je v této podobě lepší než to co bylo ve Skyrimu.

    Boj mi pořád přijde moc složitý (ani ne tak pro mě osobně ale pro mainstream usera), snad si lidi zvyknout. Dialogy jsou zatím hodně jednoduché a představoval bych si je trochu víc rozvětvené, tak třeba časem. Co mě ještě potěšilo, tak byla odpověď z AMA na můj dotaz ohledně řešení questů. Mělo by to být tak, že všechny questy (kromě bitev, obléhání hradů atd.) by měli být řešitelné i bez použití násilí.
  • 900K
    • seprah
      a na 1M stretch goal psí společník *1* Julka jde do hry *1*
      • Jaké rasy psů tu vůbec byli v té době běžné ? *1*
        • Ratajský vořech.
        • Tilwaen
          Podle Wikipedie jich bylo víc, než bych si myslela, namátkou prý různí teriéři, španělé, mastifové, chrti, foxhoundi, ...

          Spíš bych se celkem pozastavila nad konceptem psího společníka jako společníka. Četla jsem kdysi nějakou knihu o veterináři, už nevím, jak se jmenovala - děj se odehrával v minulém století a popisovala mj. to, jak na venkově prakticky nikdo neměl psa jako kamaráda, ale vždy jen jako pracovní zvíře a jako se zvířaty s nimi bylo i nakládáno. Co teprve potom ve středověku...
        • Velice zajimavy dotaz!
  • No asi by s tim bylo hrozně práce, ale bylo by to fajn kdyby dalsi stretch goals byli - 1.povozy 2 výraznější fauna (veverky,motýly,medvědi,zajíci, bažanti, ptáci, žáby,raci,ryby) 3.viditelná zranění + viditelnější projevy bolesti, zlomeniny apod. při soubojích 4. výraznější změny počasí - bouřky,různé druhy deště, třeba i vliv větru na trávu, stromy apod. 5. multiplayer -coop arena
    • Keyz
      To vše určitě bude v plné verzi. Zase aby to nebylo zoo :)
    • Vliv větru na trávu už tam je - to je základ v CryEnginu. Všechna vegetace se ti hýbe a ty si můžeš v editoru nastavit jak rychle se má pohybovat. V některých hrách to dost přehání a všechno se hýbe moc rychle, jakoby byla vichřice.
  • kubi-wan
    Vypadá to úžasně... Nejvíc mě uchvacuje samotný prostředí, na který je prostě radost pohledět... úplně nejvíc jsem byl užaslej jen z tý pasáže, kde se poprvý jede na koni... člověk má hned pocit, že TAM je, tak moc z toho dějchá atmosféra. Dokážu si představit, že bych strávil hodiny jen bloumámin po lesích a stráních, než abych řešil nějaký úkoly *3*

    Takový uchvácení celym pojetim krajiny jsem naposled zažil v prvnim Assassin's Creed, ovšem tady je to ještě silnější, jak je to z Čech :)
    • jj, taky se mi to moc libilo. Z te grafiky kouka ceska krajina...
  • Zabte ty slepice :DDDD
    U těch komentů se docela člověk zasměje :DDD
    • Pokud ti je šest tak možná
    • Keyz
      Nějakej borec se tam pořád ptá kdy bude to p*rno *15*
    • davidBray
      a pořád nic :D
      • Jo :D
        Min. HW táto? Taky dobrá hláška. :D
        Fakt stojí za to ty komenty čechů sledovat :D http://www.youtube.com/watch?v=84AiE46erkk#t=2913
  • Hra vypadá nádherně, a to je dva roky před vydáním. Podle mě je otázka, co s RPG udělá Zaklínač 3 - protože to bude dost podobná hra, velký svět, slovanská atmosféra. Od Zaklínače se bude asi dost odvíjet přijetí Kingdom Come. Teoreticky je možné, že Bethesda do té doby vydá Fallout 4, pak by se to asi srovnávalo s ním.

    Jediný větší potenciální problém vidím v tom, jestli v tom velkém prostoru bude, co dělat. Bethesda sice dělá "bramborové krajiny", ale je v nich spousta herní náplně nejrůznějšího druhu. Bude záviset na zlepšování postavy, craftu, jestli se něco bude náhodně generovat, množství vedlejších questů atd.

    Celkově super.
    • bethesda sux
    • wenceslaus
      U Zaklínače bych souhlasil, je to podobné... ale myslím, že si fanoušci stejně časem koupí obě hry, protože jak čistě historických, tak těch low-fantasy RPG je žalostně málo.
      (teda předpokládám, že fanoušci low-fantasy mají nejbíž k čistě historickýmu RPG, než jinam a naopak)

      Bethesda a její Fallout si nejsem jistý... myslím, že je to hodně jiná hra. Spousty hráčů to omrzelo a hledají něco míň generickýho a ty získá Kingdom Come lehce. Skalní fandy asi ne.
    • Keyz
      Zrovna Bethesdy bych se nebál. Dělají pořád to samé. Generické prostředí a pak to musí modeři dodělávat.

      Zde se snaží aby to bylo techniky super a mělo i nějakou logiku. O to se Bethesda nesnaží.
      Zaklínač 3 může pomoci. Bude to vypadat super, bodu tam morální rozhodní a nebude tak nelogické jako Skyrim. Jestli to uspěje lidi by mohlo chtít více podobných her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší