Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je budeš vyvíjet na konzolích. PC k ničemu nepotřebuješ.
  • Hodně mě překvapilo, že tady někdo psal že NHL, Sims, Half-Life atd byly v Če nejprodávanější na PC... :D. Ano, Čr je strašně důležitý trh... A hlavně je to stále oblast, kde jsou hlavně PCčka, takže někde 100 let za opicema, oproti západní Evropě...
  • haha:)nice
    ale konzolisti prece nepirati:)
  • hmm, což znamená, že i "já naprosto úžasný" PCčkář bych určitě měl co hrát i bez konzolí. Obávám se ovšem, že bez PC bych si prostě na konzoli hrát nemohl, protože se všechny hry vyvíjí na PC.
  • to je sice pravda, aspon z casti ale myslim si, ze az take zle to s PC predajami nie je. Ved pokial je hra multiplatformna (aj na PC) Tak si ju pirati tak ci tak upiratia a keby bolo len PC stale by tu podla mna bolo zopar poctivich ludi co si budu hry kupovat.
  • Měl bych takovej dotaz , nepřipadá vám už celkem ohraný omílat do zblbnutí pořád to samé dokola ? PCčkáři=piráti . Koho tyhle žvásty vlastně zajímaj ? *11*
  • No, spoustu práce dělají na Macu.

    Jenže to není relevantní, i kdyby to dělali na toustovači.
  • zdeeneek
    Rekl bych, ze Marcus narazel na prodeje her pc vs. konzole. O tom, na cem hru vyvojari delaji, nepadlo v jeho prispevku ani slovo ...
  • Koukni se na celosvětové prodeje her a pak reaguj... Děkuji
  • To je no, ale alespoň my, konzolisti, nemusíme čekat půl roku až nám to laskavě portnou a to ještě po verzích na next gen, takže dostanete hru nejpozději zatímco konzolisti ji budou mít už 20x přehranou. Možná, když slíbíte, že nebudete hru stahovat, tak vám ji portnou dřív.

    *14* *14* *14* *14* *14*
  • A existují jen FPS, ne? :D FPS jsou většinou o ničem a ani na konzolích jich nikdy moc nebylo. Kvůli přilákání tupých PC hráčů bylo potřeba udělat změny.
  • Tak maximálně je výhoda v tom že tě joystick hřeje na kulách :D
    Proč myslíš že na online serverech pro např. FPS hry na konzolích jsou ochrany proti užívání myši? (tím myslím tu speciální předraženou myš pro xbox i PS3)
    Jak sami výrobci řekli, hráči s touto myší by měli OBROVSKOU výhodu oproti těm co hrají na joysticku. Vidíš, v tomto máme vyhodu, kdo tvrdí opak je šílenec. Jednou jsem hrál FPS, ale jen pár minut, rychlá reakce je hoodně omezená. ;) Joystick jedině na Mária nebo Tony Hawka, ale všude jinde jedině myš ;)
  • Kronoss1
    Nehrál, taky proč že ano?
  • to je no *1*
  • jo jasně, stejně tak video je čistě z konzolové verze,že ty konzolisto. Prosím ještě nějakou pohádku.
  • na tvoj posledný príspevok už nejde reagovať. tak aspoň takto. ne*er si do huby. keď tomu nerozumieš a prekladať to nemieniš, nerozumiem tomu, ako môžeš reagovať na to, čo som napísal. nečakaj, že sa ponížim na tvoju úroveň a začnem urážať čechov. proti ním nemám nič, vlastne mám odtiaľ veľa kamarátov...proti komu ale niečo mám, to sú mentálne obmedzení ľudia...v tvojom prípade aj s nejakou zvrátenou dávkou dokazovania si niečoho.
  • Prostě shrnul bych to asi tak, že kdyby nebylo těch "debilních" konzolistů, tak byste vy "naprosto úžasní" PCčkáři neměli co hrát, protože by herní odvětví dávno zkrachovalo...
  • Evidentně máte na salaši jinou mentalitu, ale nepochopili jsme se. Maďarština je vcelku nezáživným jazykem a stejně tak mi nic neříkají ani její hornouherské větve, proto nemám zájem si z ní něco překládat a zkoumat tak pochody vašeho etnika.
  • Ale zase ta mise ja kbyla ukjázana kde 3 postavy kooperují je mrtě. A předpokládám ,že co-op pro 3 hráče bude součástí hry ;)
    Já bych zase uvítal možnost si vytvoři vlastní postavu. Jako v MP pro GTA:IV nebo jako v Saints Row..
  • A přesně kvůli takovým kreténům co pírátěj hry ta hra výjde nejdřív na konzole ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit