Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No dalsi pripad toho ze se nemam ridit dle hodnoceni recenzenta. Recenze od pana Marneho je opravdu marna a kdybych se mel ridit podle nej prisel bych o skvelou hru. Holt neni to CoD ani jina "super" znacka tak to asi nemuze dostat vetsi hodnoceni holt doba uz je takova.
  • SH!T bych neřekl, hra která dostane 6-7 (dle jiných recenzí) není Sh!t.
  • Sice s recenzí vyloženě také nesouhlasím ale ty se chováš fakt jako blbec, chtělo by to trochu klidu hele..
  • Hra možná nemá jméno, zato ty sis ho právě udělal. A co se týče kvality tvého článku, ten je opravdu hodně "objektivní" a "kvalitní" *11* *11*
  • Miserius
    Psal jsem bejvávalo.... To tady musi clovek kazdemu blbci jednotlive dopisovat co si spatne precetl?
  • Miserius
    Uklidni se ty fracku, to ze slintas nad obrazkama z toho nedela dobrou hru. Je to SHlT a ten by to byl i kdyby mel masivni reklamni kampan. Fakane
  • Jestli přirovnáváš hezkou holku ke CoDu tak sory ale jezdíš na dost starým enginu.
  • Nepovídej a já myslel že to mám dobře, vidím že už jste to na základce probírali.
  • ????
  • Prosím prosím upravte v textu "Rusák" alespoň na "Sovět".

    Ale až na tyto excesy mi přijde recenze celkem příjemná a hodnocení odpovídající. Ve hře jsou čitelné excelentní nápady, jenže nějaká hlava pomazaná dostala skvělý nápad, že je potřeba hratelnost výrazně okořenit dávkou z pytlíčku "Současné mainstreamové pojetí akce". Zároveň ale (nějaká jiná pomazaná hlava?) asi požadovala, aby produkt pokud možno jako mainstream nevypadal. Výsledek? Tato recenzovaná hra.
  • Seš stejně blbá KUN_A jako ta recenzentská nula..nehrál si to a už tady tlamuješ,blbče..takovýhle mám nejradši..
  • Prosím tě..co chceš od tohohle recenzentskýho blba..ten není schopnej ani sesmolit kloudnej článek,natož aby se zabýval takovými maličkostmi jako je rozdíl mezi sověty a rusy..
  • MNĚ zase úplně stačila úroveň tvojí gramatiky a okamžitě vím,že jsem narazil na vypatlanýho blbečka na úrovni předškolního dítěte...
  • Ty prase tupý recenzenský,hrál jsi vůbec tu hru?? Vsadím se že sotva pět minut a protože ses bez návodu nebyl schopnej dál dostat,tak jsi to vypnul a napsal takovouhle píčovinu,co?..Už mě zmrdi jako seš ty fakt pěkně serou.Jakmile hra nemá jméno,nemá reklamu a není uměle popostrkována před oči herního fanouška,tak je to hned průměrná nezajímavá hra,plná chyb a bůhvíjaký další špíny co jsi ty dokázal vyhrabat jen proto abys jí co nejvíc očernil..TAhle hra je rozhodně velmi milé , příjemné a hlavně nečekané překvapení tohoto roku..ono se ostatně stačí podívat na hodnocení konkurence,či jiných zahraničních stránek.Doufám,že se už konečně redakce chytne za nos a toho "Marnýho" blba už konečně vyfackujou pryč.Úroveň jeho článků je sotva tristní a navíc není v žádném případě ani trochu objektivní..
  • Podle dema souhlasim s hodnocenim. Je to technicky dobre zvladnuta hra s mizernym gameplayem. Imho se pro sniperovku nehodi uzky koridor v kterem je potreba vse vystrilet.
  • Ty je taky neumis spravne psat.
  • je to mozny, jak rikam stale si nemohu na tuto hru udelat nazor, pokud je to tak, pockam na dlouhe zimni vecery az hra bude stat par šupů
  • prudislav
    Sniper Elite V2 je o hodně lepší než GW abych pravdu řek
  • Zacal jsem hrat az ted,(X360) Kromne super grafiky ale s zuby a kostickami hra nabizi docela dobrou hratelnost ja hral na marksman obtiznost,turial mne spis otravoval zapomnel sem ho vypnout",zacatek nebyl nic extra Zastreleni nejakeho nemeckeho generala, po prozrazeni ukrytu a naslednem uteku pronasledovanim tankem,pote zastreleni nekolika vojaku thompsnem,pak strileni nepratel v oknech 2mise uz byla zajimavejsi,3byla az moc akcni kde stealth astranka v komplexu musela jit chte nechte stranou,prostrileni se,uteku pote dorazeni nacku kulometem,sem se dostal az do 4respkt 3mise s rusy,docela mne to bavi,je pravda ze stealth to mohlo byt i vic i kdyz se to tak hrat da,trefit se da chvily na cas,zkusim to zitra na nejvetsi obtiznost,pochvalit musim hlavne framerate zda se ze nepadal,zanzam rentgenem jak se zlomily casti zpusobene rozstrelem sou zajimave...Muj nazor je ze to zatim celkem jde.
  • Mechwarrior_bw
    helikoptéra je starý problém a nie je sa v tomto smere o čom baviť ale ak sa bavíme o kórejcoch tak pokial neboli ťahaní scriptami tak ich AI nijak necheatovala, dôkazom sú aj mnohé úsmevné situácie ku ktorým by v iných hrách nedošlo a dôjsť nemohlo. Ale k tomu je treba ai trochu viac skúmať a nerobiť unáhlené verdikty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit