Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle, že by tam přidali "kempení" na jednom postu po dobu 20 hodin, přičemž cíl by se objevil v přesně určený čas na 15 vteřin, kdo by zrovna u pc neseděl, by měl jednoduše smůlu. Myslím, že by to bylo dost realistické, a možná by ti to i vyhovovalo.
  • Izmæl
    Co třeba Rogue Trooper a Rogue Warrior? Uznávám, žádný pecky to nebyly, ale vcelku vzato pobavily adekvátně.
  • Prosím pěkně autora, jestli by "kulomety" nemohl přepsat na "samopaly", které tím asi myslel... (jinak musím říct, že se mi moc líbí používání screenshotů jako podpora názorů v recenzi, well done!)
  • Miserius
    Odnaucte se soudit hru podle dema... To je jako v autobazaru nechat si testovaci jizdu v aute, ale naschval by vas pustili jen na jejich trat a na 2 kola. Pak vyjedes ven a po delsi ceste se ti to rozpadne atd atd... Proste je DEMO a demo...neni to jako driv...
  • sleepless
    Je to tak, diky.
  • Miserius
    Hral jsem, tak komentuju, normalni budgetovka.
  • smejki
    korekce:
    odkaz "zapomněl dodělat" ukazuje na špatný obrázek. na konci je 6, což je obrázek o dva odkazy zpět. Čuju, že by tam mělo být 8, neboli http://games.tiscali.cz/sniper-elite-v2-14080/galerie/216238 namísto http://games.tiscali.cz/sniper-elite-v2-14080/galerie/216236
  • Minimalne jsem doufal ze kdyz je hra primarne o sniperovi tak tam na tu stranku bude brana patricna zretel. Ovsem misto radosti z "dobre" rany nam je servirovan pochybny killcam.
    Kdybych mel moznost se do toho snipera vzit tak bych byl ochoten ignorovat autorem zminena negativa. jenze to co dle meho melo byt silnou strankou hry nijak nevybocuje z prumeru beckovych arkadovek.
    Jestli to nekomu staci tak mu preji dobrou zabavu ale ja cekal ze to bude aspon na urovni Red Orchestra.
  • Hrál, jsem, demo, a, rozhodně, to, bylo, příjemné, překvapení, AI, je, průměrná, a, pocit, ze, střelby, je, skvělej, demo, bych, ohodnotil, tak 7,5/10.
    Jak, vidíš, mě, věřit, můžeš.
  • Rainbow Six dělali jen nějakou konverzi na PS, ne? Je fakt, že Gunlok jsem nehrál, takže to může bejt jejich druhá slušná hra po AvP.
  • Mechwarrior_bw
    sry ale C1 mala jednu z najmenej cheatujúcich AI a vôbec najlepších AI aké sa kedy v hrách objavili... žial bola v mnohých smeroch príliš obmedzovaná a dá sa z nej teda vytiahnuť podstatne viac. Čo sa týka sniper elite, tak demo som síce ešte nehral ale z gameplay ukážok sa mi z AI ale aj celkovo z hry zdvýhal žalúdok. Paradoxne nie zo systému zranení, ktorý je podľa mňa podarený. Ale demo si zahrám, aspoň pre tú srandu :)
  • Boože a co si jako čekal? snajperský simulátor?? vždyt tahle hra,má být jen o zábavě a potěšení..
  • BoB.2
    Na HARD obtížnost mě vadilo že sem se plížil a náckové mě viděli na 100m.
  • To máš marný no.
  • Jeste ze si mi poradil. Nebej tebe a lonskejch brambor tak by nebylo co zrat. Takze i pro ty mene chapave, balistika je typicky akradova.
  • jindra.veliky
    si mel hrat na nejtezsi obtiznost *12*
  • Me stacilo demo a diky nechci. Otresna balistika hodna typicke arkadovky.
  • Umaroth
    No jo, Cod je sice tupá hra, s tupou Ai ale na az zase tak moc a je technicky dotazene, ale radsi si zahraju sniper elite která má dobrej nápad a koncept, nez z jadra shnilé cod
  • jdi si radsi neco kalibrovat a autory do toho netahej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit