Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mu verim sony je na hovno koupis si ps3 za 10.000kc pak se dozvis ze vlastne ani tu ps3 nevlastnis sony porat vidava firvali uplne na hovno nechapu moch sem hrat prigos hry na ps2 visel firvar a uz to nejde. sem si rikal sakra kdiz si mohl hrat na podelani ps2 hry s jednicky nechapu tak kdeto sme sakra tomas to sami koupis si auto a nemuzes si tam dat to co ches jen to coti rekne sony.
  • To mu může být úplně jedno. Šíření teď obstarávají jiní za něj. Mimochodem je to snad standardní opatření, že nelze nakládat s tím, co je předmětem sporu.
  • Priznivci hackeru se tady ohaneji svobodou. Ale svoboda je predevsim o respektu k druhym.

    At mi laskave vysvetli, proc nemohu mit svobodu pouzivat uzavreny system. Ja a mnozi dalsi o to stojime. Proc ti, kdo stoji o to pouzivat otevreny system si nepouzivaji svuj otevreny system a misto toho nici nas uzavreny?
    • Jsem zvedav jestli mi nekdo zodpovi dotaz, proc mi hackeri mohou upirat mou svobodu pouzivat uzavreny system.
      • Stejně tak může někdo položit otázku, proč mi nějaký eee chce odepřít mou svobodu udělat si ze svého legálně vlastněného uzavřeného systému systém otevřený.
        • Takovou svobodu ti neupira eee, ale ty sam, protoze jsi s timto omezenim souhlasil proto, abys mohl tento uzavreny system legalne pouzivat. Bez souhlasu s temi podminkami jednoduse takovy system pouzivat nemuzes a musis se poohlednout po jinem, tobe vyhovujicim systemu. Krom toho ten system, jak uz vis nevlastnis. Vlastnis pouze hardware, nikoli software a uzevreny je prave ten software.
          • Takže nevlastním ani bios na desce, ani jakýkoli jiný baseOS ve svých elektronických zařízeních, a kdybych je chtěl náhodou upravit, půjdu k soudu, to je pech, můžeme zavřít cca 95% lidí na planetě a sám se divím proč jsem o takovém případu ještě neslyšel, tohle je snad druhý případ a obojí se týká jednoho a toho samého člověka, v prvním vyhrál, v druhém očekávám to samé.

            Hlavně si vy co křičíte uvědomte, že těhlech modifikací se většina lidí dopuští naprosto běžně a najednou v tom vidíte problém, já doufám, že v tom soud opět problém neuvidí a stejně jako s Applem dá za pravdu geohotovi.
            • Přesně takhle jsem čekal, že odpovíš, pokud to tak je, tak nevim co si vůbec slova jako spravedlnost bereš do huby, protože o tu tu rozhodně nejde a nemá to s tímhle pojmem vůbec nic společnýho! Skonči to už je to opravdu čím dál víc slaboduché.
            • To jsou cim dal tim slabodussi argumenty.

              Kdyz se ti nekdo vloupa do bytu a ukradne ti majetek za pul milionu, tak na nej podas trestni oznameni. Kdyz se ti tam vloupa, nic neposkodi a naopak ti tam necha pul milionu, pravdepodobne na nej trestni oznameni nepodas. Ale mozna ze taky jo a mozna ze by to i Sony udelala, kdo vi. Nemuzes nikoho soudit na zaklade toho co si myslis ze by udelal kdyby.

              Je pravem, nikoli povinnosti, poskozeneho se branit u soudu. Presne takhle spravedlnost funguje.
            • Jinymi slovy nejde o princip a právo ale jen o to co se komu hodi do kramu, takhle si někdo predstavuje spravedlnost? : D

              Jinymi slovy, kdyby geohotův hack znamenal pro Sony milionové zisky, neřekli by ani píp a ještě mu lezli do zadku, hezká logika.
            • K soudu pujdes jen tehdy, kdyz te vlastnik firmware zazaluje. A to nebude vzdy, ale tehdy kdyz se mu to bude skodit nebo na tom vydela. Kdyz ten zasah do firmware jeho vlastnikovi zpusobi velke ekonomicke ztraty, jako v tomto pripade, je pochopitelne, ze se brani. A rozhodne to neni druhy pripad, kdy se u soudu resi prolomeni ochran nebo poruseni copyrightu. Znamy pripad je napriklad decss a dalsi.
      • *4* Tak na tohle ti nikdo neodpovi *3* SOUHLASIM
  • Nevíte někdo,jak tu konzoli hacknout?Na googlu jsem našel root key.PS3 nemám,budu ji mít na Vánoce a tak bych to chtěl vědět dřív,než všechny odkazy na jeho root key zablokují.Děkuji
    • Tak si zavolej do Sony na servis. Určitě ti rádi poradí.
      • Sir, you won 10 internets.
        Ne vážně tys to zabil *1*
      • Strašně vtipné.Já vás žádám o radu a vy si z toho děláte srandu.
        Mohl by mi někdo opravdu pomoct?
  • Doufám ,že hacker to prohraje a bude muset nahradit vzniklou škodu na což nebude mít peníze a schnije ve vězení zmrd. :D
    • Doufám že tě navštíví ČPU a zabaví ti disky. A pak ti nasolej pokutu za porušení autorských zákonů.
  • Sony dělá jednu chybu za druhou absolutně nedokáže domyslet i to pozitivní co jim prolomení ochrany přinese. Já jen doufám že tenhle humbuk co tu dělá je jen na oko a ve skutečnosti z toho nedělají takovou tragédii.
  • A Sony má u mě utrum, plánoval jsm koupi PS3, jného zařízení Sony, ale tímto krokem si to u mě Son pokazilo, a odemne nedostanou ani korunu. Zlatý Microsoft.
  • Přeju mu hodně štěstí :)
  • Ok,Sony mi odedneska nesmi do domu. To c osi posledni dobou dovolujou je do nebe volajici.
    Doufam ze spor prohrajou a budou platit nahrady.
    Jak si muzou dovolit omezovat mi vec kterou vlastnim? jak si muzou dovolit vypinat funkce ktere proklamovali pri prodeji? ja svou vlastni konzoli pri reklamaci vratil a nechal si vratit penize(rozpor z kupni smlouvou).
    • Správně, to by měli udělat všichni nespokojenci.... dávám "líbí" *3*
      • Suhlas nepaci nekupuj a Sony padne na hubu a do dlhov s touto politikou ak Vas bude dost.
  • Ten clanek je tendencni, chapu to jsme na serveru, ktery pise o PS3. (Mozna si sem Sony hazi i obcas reklamu.) Ve skutecnosti ale Hotzovi nic nehrozi, Sony dela jen bububu, ale i to chapu, proste ikdyz vedi, ze nevyhraji, zkusit to musi. Zverejneni root keye ale nic neznamena, takze se na rozdil od autora clanku nedomnivam, ze by byl Hotz najivni a ted se mu to vymsti. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit