Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych rekl, ze diablo a da sou uz ted podobne hry :) kdyz se vynecha pauza a 3 postavy navic, tak se to hraje skoro stejne. rikat diablu akcni rpg me prijde ponekud mimo. akcni rpg byl spise gothic 1,2 kde se dalo tim jak umite hrat(bojovat) neco ovlivnit a porazit treba daleko silnejsii nepratele. zatimco u da, diabla jen zmacknete tlacitko pro skill a cekate jak to pocitac spocita. navic bych rekl, ze diablo je daleko tezsi hra a kazda chyba pri tvorbe postavy se vam na konci seredne vrati narozdil od da a dnesnich her, kde je vpodstate jedno kam investuje bodiky zkusenosti. tim rozhodne nemyslim, ze da je horsi hra.
    k videu bych jen rekl, ze naprosto stejnym zpusobem slo hrat i da na nejtezsi obtiznost. stacilo jen dobre nastavit postavam v parte co maji delat a nemuseli ste se o ne starat, tak neni treba se bat.
  • Geralt byl mutant,ne clovek. Legolas v Panovi Prstenu neskace jako opice,to byl pouze ulet rezisera. Za to kniha nemuze. Takze spatne priklady. Pokud jde o taktiku tak nevim co vsichni porad resite Ja stejne uz od dob BG nehraji na kola a nehraji ani ''real time''. Na zacatku boje rozdam prikazy a hru spustim. Behem hrani upravuji prikazy a hru stopuji jen ve chvili,kdy se nejaka postava dostane do nesnazi,nebo kdyz dela vylozenou blbost.
    A narazky na deti mi taky prijdou hloupe.
  • Mně se to zase líbí...Uvidíme po vydání. Ale mě prostě ty jasnovidecké kecy založené na čtyřminutových videích lezou krkem.
  • tu jsme mozna nevidel ale nepocitam ze je to od tohohle zlepsi :)....

    aspon ze ME3 to jisti.. tam snad nejde co zkazit
  • ja napr DA miluju ale tohle vypada jak hroznej odpad :/
  • nějak to nechápu
    proč bych měl taktizovat
    když ten samí souboj jde vyhrát rambo stylem ?
    ale tak mě je to vlastně šumák DAO byla kravina dvojka mě netankuje
    zlatý BG
  • Škoda že bojová akrobacie a gymnastika nemají se skutečným bojem moc společného... ale proti gustu... *6*
  • DA rozhodně není podle pravidel D&D. Každopádně chápu kam tím míříš, akorát je velký rozdíl mezi tahama v D&D hrách a vyloženě tahovkách, protože D&D hry sice jsou na tahy, ale v real timu to skoro není poznat, takže nechápu jak si někdo může stěžovat na "tahový systém" který probíhá i v real timu, kde mu to nevadí.
  • U DA??
  • Dragon age 1 jsem dohral už 6-krát. Z toho jsem to 5x vyhral na nightmare a nezdálo se mi to nějak moc těžké. U některých bossů sice párkrát load, ale jinak pohoda. Ale u DAO:2 se bojím že obtížnost pude ještě dolů, což by me moc nepotěšilo. Uvítal bych spíš opak. Já jsem vyrůstal na Baldur's gate a Icewind Dale, takže bych spíše uvítal příklon k taktičtějšímu stylu ,větší obtížnosti a více možnostem při tvorbě skupiny(3 rasy a 3 povolání + 12 specializací je celkem málo). DAO:2 bude asi další tuctové RPG, ale hra zatím nevyšla, takže se toho muže ještě hodně změnit, ikdyž tomu už moc něvěřím. Jak to tak vypadá tak BG zustane navždy nejlepší RPG jaké kdy bylo vytvořeno.
  • Hmm, tak to jsi asi nic z bojové akrobacie nebo gymnastiky nikdy neviděl...
  • Vy jste ale trapky...to jsou děti sem, děti tam. Tohle je fantasy, Geralt předváděl ještě větší akrobatické kousky, Legolas v Pánovi prstenů měl taky dost. Ty asi prostě nemáš rád Dragon Age, a tak platí, že kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Podle mě řešíš naprosté kraviny a to podstatné přehlížíš...Co se týče taktiky, tak tam ještě není jasno, že ano? Takže je hloupé dělat předčasné záběry, že ano?? Je totiž dost dobře možné, že se jedná o kompromis a Rambo styl ti bude fungovat jen na lehké obtížnosti, kdežto na těžkou už bude třeba taktizovat. Ve svém příspěvku se stavíš do pozice pozéra, který se vysmívá všem těm rádoby cool pokusům, ale snahu být cool cítím pouze z tebe.
  • Tak vzhledem k tomu, že BG využívá pravidla D&D, tak i tam je všechno na tahy, v podstatě stejně jako je to ve Falloutu.
  • Většina her se dá dohrát s prstem v nose jakmile znáš mechaniky do podrobnosti. Prostě využijes slabých míst systému.
  • Jo, krásně jsi to vystihl .... místo dark WRPG dostaneme JRPG reject, v těch se taky všichni snaží být hrozně cool.

    Je jedna věc být drsňák, jako například renegade Shepard z Mass Effectu. Tohle je něco úplně jiného. Musím říct že mé nadšení z DA2 začalo opadat ohlášením dialogové růžice a teď s každou novinkou klesá víc ke dnu.
  • Je úplně jedno jestli jsi na fyzickém vrcholu nebo ne, tohle je naprosto mimo.
  • Zkus nějakou konzoli. Tam máš takových her tunu
  • Já si teda tahový sytém představuju jako ve Falloutu nebo Arcanu, ne pauzování alá BG
  • Tak doporučuji otevřít menu a mrknout na nastavení pauzy.
  • Jo, působí to na mě uplně stejně. Asi musí výrobce hry nějak přesvědčit děti, že stojí za to vysomrovat na rodičích peníze na tuhle hru. Vždyť je to tak krásně barevné a tak krásně se ti panáčci hýbou *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit