Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicmene par dnu zpatky jsem sek onecne dostal ke hrani Dragon Age a z nejtezsi obtiznosti jsem presel radeji na nejlehci a nakonec skoncil u normal. Ta je pro me porad chvilema "vyzvou" a nemusim opakovat donekonecna nektere mista, pribeh mi plyne pekne, proste ideal.
    A co se videa z dvojky tyce - nevim ale ten duelista nebo co to tam skace jako spiderman je snad spatny vtip. TO sami interface hry, oproti jednicce pusobi naprosto amatersky a nevhodne do prostredi...
  • Jak jsme tu kdysi psal u Mafie 2 - hraju hry ve vetsine pripadu na nejlehci / maximalne stredni obtiznost. Jelikoz nehodlam opakovat nektere pasaze jen kvuli tomu, ze obtiznost "hard" prakticky znamena pouze podvadeni AI.
  • Mě to přijde stále nějak divné. A zajímalo by mě jakou dají motivaci to hrát strategicky (snad ty stupně obtížnosti). Protože když jsem hrál poprvé DAO na nejtěžší, tak jsem taktizoval, ale jakmile jsem se DAO naučil, tak jsem hrál nejtěžší obtížnost podstatě akčne. Neměl jsem žádnou motivaci taktizovat, když nepřátelé padaly sami.
  • Já mám 19 let, takže mě to stále uráží. :) Paušalizovat podle věku nebo národnosti je prostě blbost.
  • MartinKlekner
    co je na tomhle za "klesnuti", mohu-li vedet?
  • MartinKlekner
    presne tak, je mi 21 a s laskou vzpominam na baldury a icewind dale.
  • skvělej nápad každej může hrát dle svého vkusu
  • 20+ je ta hranica
  • Pro me tento typ nejsou americani, ale mladosi, my 35+ jsme zvykli na obtiznejsi hratelnost a to co se deje dnes nas urazi :-).
  • Krudanze
    grafika a animace se mi uplne nezamlouva. krom toho ze tam je porad absence ragdoll fyziky
  • Wow! A myslím to ironicky.
  • Wow, jak hluboko jeste muze Bioware klesnout?
  • Budu to hrat akcne. A klidne na easy. A bude me to bavit. A nestydim se za to. A myslim to uprimne.
  • sipky z jedne kuse zasypou celou oblast jako davka z kulometu, protivnici, kteri vypadaji a jednaji jako slameni strasaci... chjo
  • Co se týče samotného článku, dovoluji si s autorem polemizovat. Osobně si myslím, že čím vyšší bude obtížnost, tím spíš bude vyžadována taktická možnost soubojů. Znělo by to logicky a zároveň by to byl od Bioware chytrý tah; pro "Američany" (nějak se mi tohle označení vžilo pro lidi, co rádi primitivní hry, bez urážky prosím) zběsilou akční klikačku na easy obtížnost, pro milovníky rpg taktizování na těžkou obtížnost...
  • Kdo si počká, ten se dočká. Bylo zbytečné lámat nad hrou hůl, dokud neexistovaly záběry z pc verze. Teď je máme tady a snad to skeptiky alespoň na chvíli uklidní. I tak ale přiznávám, že si Bioware dalo docela na čas...
  • souhlasím, líbí se mi tento styl bojů, není tak statický jako v jedničce, rogue skače a přemis´tuje se...opravdu to ankonec vypada na lahodne rpg:)
  • Genialni! Takhle to ma vypadat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit