Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol :D
  • Multiplayer hry kupuji ale fakt kdes našel cenu 1800 Kč?!Já si hry kupuji už dlouho a nepotřebuju mit voloviny typu Call of duty black ops protože to každej žere :)Proč?Vždyť každý rok vychází jiné CoDko je to obsahme uplně stejné akorát level design je jiný.Jediný a to chtěný podraz jsem uďál na hře mafii 2.Nemínim platit za tu edici 1400.Už sem si jak kretén koupil origo tý hrozný osekaný první edice která obsahovala jen tu hru!
  • a uz podle tvojeho nicku Newborec typuju, ze zas az tak vyspely nebudes a tvoje nakladani s penezi bude nekde na bodu mami kup mi hru
  • o
  • jenze to je zrovna hra naprosto bez hodnoty a rozhodne se o ni neda rici ze by svym tvurcum nevydalavala...
  • ne, ale nekupuju kazdou kravovinu co ma reklamu na IGN 9/10, coz tohle asi bude tvuj pripad
  • Z hlediska vydavatelů to není úplně košer, ale tohle mi ještě přijde normální. Jsi si ale bezpečně jistej, že opravdu koupíš všechno, co hraješ dýl jak několik hodin? Protože třeba odehrát CoD X do konce, pak smazat, že nebaví a nekoupit, to už by byla prasárna.
  • Chytrý člověk :D A dobrá metafora.Já neříkám že nestahuju ale dělám to jako mí kámoši že něco stáhnu odskouším a pokud se mi hra líbila kupuji pokut ne.Po dohrání z PC pryč.Ale ruku na srde kdo nikdy nic nestáhl myslim film hudbu atd... *4*
  • aha tak to sorry ale ten co zacal nic nekupuje :-D
  • No nevim hele jestli je pravda co tu pises ohledne toho ze nevis co stahujes a ze porusujes zakon az odsouhlasis ty sracky pri instalaci. Podle me je to pekna pitomost. Myslim si ze na to by ses asi nevykecal. Faktem je ze nase zeme je bananoca republika kde moc a ucta jde ruku v ruce s penezi, ale zase na druhou stranu faktem je, ze nase zeme je piratsvi dosti otevrena a neznam zadnej pripad, kdy by byl nejakej typek potrestanej za to ze stahoval neco pres torenty. A kdyz uz by neco resili s torentama, tak by se zamerili na ty co to uploadujou (nemyslim pri stahovani, myslim jako ten prvotni seed).
  • nereagoval jsem na tebe, stop whinin
  • asi neumis cist stahuju jen zanr co me zajima coz je jen rpg a toho je hodne malo a ne kazdy jen ty co vypadaj kvalitne a ne vse a kdyz se me to nelibi tak to maszu a kdyz libi tak to du koupit takze tvuj koment nechapu takze 11letej rozmazlenej ses tu nejspis ty
  • Ne jedenáctiletý, to bys musel párkrát násobit a ano, kupuju všechno. To ty jsi rozmazlený lejno. S Prahou to nemá nic společného. Nepoužívám to, na co nemám. Pracuju a užívám plody své práce na nákup zábavy. Nejsem socka, abych kradl. Ty ano, že...
  • kazdy si chce obhajit svoje kradeze :D
  • Zbytečné je i vraždit a lidi vraždí. Pirátit ji budou, byť si můžeme myslet, že je to sprosťárna. Ale pravdou je, že takhle nabušenou základní edici jsem ještě neviděl. Kdyby to pro mě byla zajímavá hra, koupím ji samozřejmě na Steamu, GoG.com pro mě osobně nemá budoucnost a Steam jen samé výhody :-D
  • ty si urcite kupujes kazdou mp3 film a hru zejo :D ? 11 lety rozmazleny prazacek
  • Ja to delam tak ze si hru stahnu zkusim a kdyz me nebavi tak ji hned mazu a kdyz me bavi jdu si koupit original v obchode kde nakupuju hry to vedi a nevadi jim to dokonce rikaj ze by byly radi kdyby byly vsichni takovi a dokonce me upozornuji ze jiz vyslo neco noveho na torrentech samozrejme jen zanr o ktery se zajimam nestahuju vse . Ale jak jsem napsal sosnu nelibi mazu libi du koupit original ..
  • Všimli jste si, kolik má tohle krásné oznámení komentů? všechny ostatní mají pár desítek, tohle žere stovky :D čím to asi bude :)
  • jenze ne kazdeho treba bavi predlouhe rpgcka...
  • Zhebni hladem, ty zlodějská špíno. Nelíbí cena? Nehraj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit