Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je dobre, ze to povedali dopredu. teraz si vsetci pirati mozu nastavit ugandske proxy a ti turulovia sa mozu ist sankovat.
  • A můžou vydavatelé za to, že se nepřestěhuješ do Německa? :-) Oni nemohou z to, že tu čtyřicet let smrděli komunisté a že díky tomu doteď máme velice slabou, nevýkonnou ekonomiku. Stále tvrdím, že ani přehnaná cena - klidně já nevím půl milionu eur za hru - pro nikoho nesmí být argument, aby si hru nelegálně stáhl.
    Pokud budou herní vydavatelé vydělávat dvojnásobek, stejně logicky hru nezlevní. Proč taky? Zaprvé jde o byznys a ne o nějakou službu hráčů, aby měli co pařit, za druhé by tím zkazili trh. Příští hra bude míň prodejná a byla by ještě míň prodejnější, kdyby byla za původní plnou cenu. Zákazníci by ji nekoupili, jsa zhýčkááni levnější předchozí hrou.
  • Newborec, nevím kde jsi přišel, že moje gramatika dokazuje, kolik mám let, nicméně jak vidíš, dokážu psát spisovnou češtinou, akorát píšu rychle, protože se obvykle nezabývám zazobanýma namyšlenýma pražákama jako ty. Někteří si musí vydělat na studium na vysoké škole, když ta tvoje skvělá vláda napálila tolik poplatku aby na normálních lidech somrovala. A pokud bych měl zaplatit za to, že jsem pár hodin hru hrál, tak v případě Force Unleashed 2 by měli zaplatit mně. Nebudu jich podporovat v tom masovém prodeji pro děti, protože ta hra si to prostě nezaslouží. Kdybych si ji koupil, tak bych si musel nalepit na čelo debil, že jsem koupil takový odpad.
  • No těžko jde i pochopit člověka co si jak už tu někdo psal koupí hovno zabalené v pěkném obalu a ty se divíš že se do toho lidem nechce ? *1* Ja se snažim mít software kterej si to zaslouží v originalce, ale jak to sakra poznal když 90% je neůměrná kvalita k ceně ? *2* Musí se to někde vyzkoušet *5*
  • Víceméně souhlasím, dnes hry stojí až příliž často za starou belu a přes 1000 ,- za zajíce v pytli soudný člověk přece jen nerad dává *2* a když si to spojíme s http://www.novinky.cz/finance/217643-rodicum-kvuli-velkym-vydajum-chybi-penize-na-deti.html tak nám múže byt jasné, že každý měsíc nová hra pro ratolesti nebude ani od rodičů a hry maji dnes pruměrně 3-5 hodin herního času. *1* pěkně se nám to zamotává
  • Ja vam nevim, neni lepší přístup Microsoftu, kde vás nechají používat nelegální kopie a vy si na ně tak zvyknete, že si je nakonec stejně koupíte ?.. kdybych za mlada nemohl mít zadarmo 98čky, tak dnes používam linux a né Win7 za několik tisíc. A kdybych tenkrát, když jsem ani neměl potuchy co je to internet nebo kde koupit hru nezahral par tech cracklejch her, tak dnes k originalce za vice než litr ani nečichnu, obzvláště když si nemůžete byt jistí ani velkými známými studii *2* Podle mě je to dvousečný meč, akorát nám sem zase polezou poláci vykrádat benzínky protože dostali pokutu. Nehledě na pěníze nutné vyčlenit pro soudění, které u nás není podle precedentu takže není jistá výhra pro nikoho. Jediná dobrá věc je odsrtanění softw. ochany ze hry *4*
  • Ti kteří se na tu hru těší si jí koupí ,i kdyby neřekli tuhle hovadinu, ty co si jí chtěli stáhnout se bez ní obejdou, ostatně je spousta jiných her *4*
  • Libi se mi, jak tady vsichni resi, odkud se to stahne vlastne ´legalne´ ale co takhle tvurcum prispet, kdyz hru tak ocekavate?!
  • Co by za to na games.tiscali.cz dali, kdyby meli navstevnost jako ma tracker.cztorrent.net *3* Joke samozrejme. *4* Lidi, kteri si kupujou originalni hry, tak budou hazet spinu na lidi, kteri stahuji. A naopak. Popravde, kazdej ma svou pravdu. Ale jednu vec mi nikdo nevyvrati. Proste neverim, ze vyrobci a distributori pujdou s cenou dolu, pokud by byla prodejnost 2x vetsi a nikdo nestahoval. Je neco jinyho napriklad bydlet v nemecku, vydelavat v nemecku a za hru zaplatit cca 50,- € a nebo bydlet v CR, vydelavat v CR a zaplatit za hru napr. 1300,- Kc. To je proste nekde chyba. A pokud si tohle firmy vyrabejici a vydavajici hry neuvedomi, tak teda at klidne zije torrent!!!
  • nepovažuju se za bohatého, dalo by se říct, že jsou měsíce, kdy obracim každou korunu, protože jsem naprosto imunní vůči půjčkám (respektive vůči úrokům) a na co prostě nemám, to si nekupuji, a to platí hlavně pro hardware, když vyjde nová hra aaa na pc, většinou je náročná na rozběhnutí, ale já si nechám zajít chuť a tu hru si zahraju až s odstupem klidně i několika let
    výhody - hra je kompletní, včetně datadisků, patchů
    - hra je levná, žádný pálky přes litr (mimochodem cena je pořád stejná, pc hry stály v 90.letech stejně, dalo by se říct, že i víc, a kde byly platy, asi každej ví, pokud ne, zeptejte se maminky chlapci)
    - hru si vychutnám na plný detaily, nemusim to šmudlat za každou cenu při 10fps
    nevýhody - nejsem cool, v hospodě se na mě dívaj jak na blázna (toto ale s věkem odezní)
    - na hru, co jsem chtěl hrát, mohu časem zapomenout
    - mohu umřít dřív, než si hru zahraju *1*
    sečteno podtrženo, nemám problém dát za hru pár stovek, výhody jasně převládnou nad nevýhodama, ba co víc, těch pár stovek prokouřim za pár dní, i v hospodě nechám víc, pokud se tam dokopu

    ps samozřejmě že i já stahuju z internetu, písničky, filmy, hry, kdo nestahuje, lže (čest výjimkám), ale já v drtivý většině to beru na zkoušku, abych vůbec věděl, do čeho jdu, jestli to je dobrý apod, pokud vyjde demo zaklínače, můžou být chlapci v klidu, mojí ip uvidí tak maximálně u sebe na serveru *4*
  • lol 20 vývojářů
  • +1
  • Asi to tak je.Nikdo by se tu jinak neuchyt,zkrachovali by.Už se těšim až mi domů přijde Fallout New Vegas
  • jasne ze na hraca seru pretoze oni idu sposobom ze valcuju mass marketom. oni proste vydaju hru a chcu aby to kupilo co naviac ludi. na mensinu hracov ktory rozmyslaju, su fanusikovia atd. na tych seru lebo ti si paskvil nekupia. ti si osacuju teren predtym nez zaplatia. aspon v nasich chudobnych koncinach strednej europy urcite.

    je mim luto, ale za co platis. obtiaznost smiesna, dej slaby, jedine co maju zmaknute je marketing a vizualna forma tej hry. cize v podstate zoberu hovno, zabalia ho do luxusneho papiera a presvedcia to aby si ho kupil. doma to rozbalis, zbadas to hovno a zacnes sa citit ako idiot.

    par ludi sa presviedca ze vlastne urobili dobre. ze nie su zlodeji. par ludom to bude sumafuk a vacsina sa na nich vyserie a zacne stahovat. nikto zo seba dobrovolne kokota robit nebude.
  • Bohužel vydavatelé typu Activision a Take2 serou na naší hráčskou obci a dávají nám na talíř paskvily typu CoD Black ops které nebylo ani dobře optimalizované a ani patch nepomohl s těmi lagy...Někdy si říkám že se Call of duty nemusí kupovat vždyť mam MW 2 které bylo pěkné a bohužel Black ops je jeho kopie....Jinak se řídí heslem *Voňavé prachy,smradlavý výrobek :D
  • to newborec: jseš takovej hlupák, že musíš i sem tahat politiku? Odpovím si sám: jseš.
  • To je taky dobra moznost, treba zmacknout reset na wifi-routeru a u soudu rict, ze se vymazalo nastaveni a nekdo pouzival tvuj internet. Nechci aby to vypadalo, ze se tu snazim hajit piraty, ale rozhodne se vam takove informace muzou hodit, az vas nekdo falsne narkne a u soudu se nestacite divit, co je u nas vsechno mozne.
  • s tim naprosto souhlasim a pirateni tez odsuzuji. zaroven ale odsuzuji spinave praktiky popsane v tomhle clanku, ktere neslouzi pro ochranu softwaru, ale jen na rejzovani penez (firmy co to provozujou napr. prokazatelne davaj na net vlastni torrenty, jako sejra do pasti na mysi), je to zalozeny na teroru a vyhorozovani a jde o hrubej zasah do soukromi. proto je to stejne odsouzenihodne jako piratstvi.
  • dal som si robotu a precital toto cele forum. sumar je asi taky ze vacsina stahuje a obhajuje sa tym ze im nemozu nic dokazat. mensina, resp. par jednotlivcov si hry kupuje. este menej ludi si ich kupuje a ma z toho dobry pocit. ja sa pytam ako chcu vyrobcovia hier prezit v biznise ked vacsina ich zakaznikov nema dobry pocit z kupy ich produktov.

    no nemozu prezit lebo ludia robia to co im nosi dobry pocit a opak robia len zo strachu. no a ja dufam ze tymto smerom sa biznis nebude uberat. to by bol koniec a nielen hier
  • Já Cdproject a studia typu Dice nebo Bioware podporuji.Dokonce mam originálku toho paskvilu Alpha protokol....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit