Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se na tebe nezlobím, když to nechápeš, tak to nechápeš. Společenská nebezpečnost je asi nižší, ale když je takhle všeobecně ve společnosti stahování tolerováno, paradoxně to přináší ekonomice ztráty jako když vytuneluje někdo banku. Pak se to stává společensky velmi nebezpečným jednáním. Stále ne horším, než je znásilňování malých dětí, ale opravdu nebezpečným. A proto to nemůže být každého věc, jestli krade, když to přináší nemalé ztráty ekonomice, z níž těžíme všichni.
  • No tak jo no mysli si to tvoje věc já ti tvůj názor neberu. Ale přirovnávat stahování her ke znásilňování to se na mě nezlob ale jsi vůl když dokážeš něco takového napsat.
  • A jak víš, že to vydavatelé neřeší, že nezjišťují, kdo to první čórnul? Jaká reklama? Když hra uteče před dnem D, vydáním, prokazatelně to brutálně sníží její prodejnost, tedy i zisky vydavatele, takže jakápak reklama, proboha.
  • no že na jednu stranu vydavatel tě chce stíhat, ale že má mezi sebou člověka co to první ukradl a dal volně na net to už neřeší.A takhle už to je od doby co se hry dělaji a je internet.taková nenápadná reklama.
  • Pro mě vždycky byl a bude největší tahák možnost nějakého online hraní či kooperace, singly jsou dobrý, někdy i super, třeba takový mass effecty musim prostě, ale jinak když už koupit, tak něco, kde je na nějaký způsob udělaný chytlavý mulťák :)
  • A jak to s tím souvisí? Vysvětlíš mi to laskavě? *6*
  • Já myslím, že to jen částečný popis původu toho, co se děje. A že je něco něčí přirozenost, ještě neznamená, že je to v pořádku. Masovému vrahu je přirozené kuchat lidi na počkání, ale asi taky neřekneme, že je to v pohodě. *5*

    Já bych si warez dokázal obstarat bez prolému, nejsem ani fanda všeho, co si koupím. Jen jsem si postupem času uvědomil, že krást se nemá a tak nekradu. I software, jinej než OS, si kupuju. Má to své výhody.

    Demíčka? Těch je dnes relativně dost, i když asi ne tolik, co před deseti lety, ale po letech stagnace se to lepší. Před nákupem se vyplatí googlovat, pročítat recenze, sledovat diskuse, člověk si nakonec dokáže udělat jasnou představu o tom, jestli ta či ona hra je špatná nebo ne.
  • ještě je tu otázka kdo tu hru na net dal tejden před ofiko vydáním??
  • Co to proboha píšeš? Jak že je to každého věc? Není to každého věc. Je každého věc, jestli znásilňuje v parku malé holčičky?
    Co se týče odfláknutých her. Myslíš si, že zrovna ty se masově stahují? Nebo se spíš nejvíc stahují ty, které jsou výborné a hráče baví? Zamysli se nad tím. I kdyby vývojář udělal hru, které by všichni dali dva tisíce procent v hodnocení, stejně bude brutálně pirátěná.
    Ano, hry Ubisoftu vyzývají hráče svou ochranou, aby si ji stáhli. Ale předtím aby si ji ze slušnosti koupili a pak až kupovali warez.
    Mafia II je sprosťárna. Kdybych ji nedostal zadarmo (originálku), v životě si ji nekoupím. Ale taky nelegálně nestáhnu. to je ale o způsobu myšlení. Zloděj si vždycky najde výmluvu, proč to, co chce stáhnout, poplivat, pošpinit, jak si zdůvodnit svoji čórku.
    Škoda mmch, že hry hrají jen ženy a jen ženy pracují v 2K. Alespoň podle toho, co tu píšeš. *2*
    Suma sumárum: ano, divím se, že je někdo naštvaný, že je něco nekvalitní nebo předražené a přesto si to stáhne. To odporuje logice. Snad to nekvalitní nehraju a na to předražené rozsekané na kousky počkám, až to bude komplet za rozumnou cenu, ne? Všechnu vinu lze zkrátka házet na piráty. Jsou to sprostí zloději a nezaslouží si nic jiného, aby jim shořely počítače a narostly beďary ve voku. *1*
  • pouze reaguji na příspěvek pisatele né na zaklínače.Jedničku jsem si koupil origoš a i dvojku si koupim origoš..... *3*
  • No pokud sis nevšiml tak celá tahle diskuze je z větší části už o všech hrách celkově a ne jen o Zaklínači. Řeší se tu všechny hry.
  • Piggsy
    To se tady už zase bude řešit Mafia 2? Tato diskuze je o Zaklínači 2. A Zaklínače těžko dohraješ za 4-6 hodin.. Ten bude mít herní dobu možná i 100 hodin.. A dát 1000 kč za 100 hodin zábavy určitě zlodějna není..
  • stačí ruské...rusové na nějaká práva kašlou *3*
  • já věřím že budou *1* *1*
  • přesně chtít po mne 1000kč a vice za hru která mě čistého času vydrži 4-6 hodin je zlodějna.Ano nemusim si jí kupovat ,ale koupit si jí a dohrát to za odpledne tak budu hodně,hodně nasr.nej.
  • Ale no tak proč se tu hádáte? Je každého věc co dělá. Faktem zůstává a tím nemyslim zrovna tyhle vývojáře ale některé jiné kteří vydávají odfláklé hry. U většiny her cena neodpovídá kvalitě a oni se diví že si to radši někdo stáhne než koupí? Ono je jednoduší bojovat proti pirátům a teď už i proti bazarovým prodejům než se nad sebou zamyslet a udělat kvalitní hru která by člověku i chvíli vydržela. Vemte si třeba hry ud Ubisoftu které přímo vyzývají hráče k tomu aby si hru stáhly protože originální disk má takovou ochranu která omezuje. Nebo třeba jeden příklad za všechny a tím je Mafia 2 hra na okrádání hráčů. V srpnu vydali "kompletní hru" za plnou cenu a týden na to začaly vycházet DLC která úmyslně vyřadily z původní hry. A teď před vánocema má teprve vyjít skutečná hotová hra se vším všudy. A vy se divíte když se někdo na to naštve a radši si to stáhne????? No a rychlokvašky typu CoD už radši neřešim. Nelze všechnu vinu házet jen na piráty když tu jsou firmy co nám dělají naschvály jen aby jejich zisky byly maximální za co nejméně práce.
  • no já právě doufám že jo *1*
  • Raptor
    Tak snad nebudou deti po tatinkovi ;-)
  • Většina her stojí kolem 200. Nevím proč se tu pořád argumentuje s cenou novinek. Stačí počkat pár měsíců a u všech her jde cena rychle dolů.
    Jenže piráti musí stahovat novinky, aby mohli machrovat před kamarády, že už to dávno dohráli a jaká to byla sračka.
  • nekradu. z rapidu nekradu..... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší