Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piggsy
    Kdyby k tomu měli všichni stejný přístup jako ty, tak už by se žádné hry nevydávaly..
  • tak v tom případě: jaké štěstí, že tu mezi námi ti volové jsou *1*
  • My = lidé, kteří čtou tuhle diskuzi a jsou natolik inteligentní, že dokážou pochpopit, co píšeš. Možná jsi trochu přecitlivělý na zájmena v množném čísle...
  • stahování obsahu u nás trestné není, pokud vim... trestné je jeho šíření, takže mi je u prdele jestli si rapidshare ulozí moji ip *3*
  • Nebýt těch "volů" , tak není co stahovat...
  • Podívejte se, pirátění a jeho obhajoba či pomluva. Proč to lidé dělají? Pro žádný jiný důvod než proto, že je to jejich přirozenost. Pokud mohu mít něco zadarmo, přijmu to. Tak přemýšlí většina lidí. Nedávno jsme se při diskusi s kolegou shodli, že lidi budou pirátit dál a to proto, že se snaží od výdajů co nejvíc uchránit tu svojí hromádku platu. Dokud počítají kolik za co dají, budou vždy rádi, poukd budou mít něco zadarmo. Neohlížeje se na morální nebo etické otázky.

    "Kabelku byste neukradli, auto byste neukradli...." a tak dále.... jenže běžný člověk smýšlí "Pokud si auto můžu opravit sám, tak ho do servisu nepovezu..." a potom už je to kousek k "pokud rozumím kompům a vím jak to sehnat zadarmo, tak si to do krámu koupit nepůjdu".

    Ve výsledku za filmy, hudbu, hry a software platí ti domácí uživatelé, kteří si je neumí obstarat jinak, nebo vyloženě fandové značky. Určitě by pomohlo větší rozšíření demo verzí, tak jako tomu bylo dřív, když jsme ještě odebírali herní časopisy. Začínali jsme demíčkem a teprve potom poptávali plnou hru.

    Osobně nejsem nadšem úpadkem kvality her a obchodní politikou současných studií a nestavím se ani na stranu obhajoby nebo pomluvy pirátění.
  • ne, na kradení nemá nikdo právo, ale jen vůl si koupí hru, když si jí může stáhnout *3*
  • Piggsy
    To že jsi otec rodiny tě přece neopravňuje krást..
  • Za 430 tu hru opravdu dostaneš, počkej si pár let. Jinak je tvůj příspěvek naprosto zcestný. Pokud chceš tu hru hrát, budeš živit všechny vývojáře, manažery, jejich rodiny, uklízečky, kanceláře atd. Nejvíc mě pobavilo vědčinou :-DDDDDDDD
    Co se týče těch DLC, ano, je to mor dneška. Je jen na Tobě, zda se i přes to rozhodneš hry kupovat a pak hrát, nebo se na ně vykašleš. Máš možnost volby
  • Tři tečky: nevím, co je namyšlenýho na tom, že nekradu. A zazobanej? Závidíš? Dobře ti tak. Sžírej se tím, je to vlastnost, kteřá tě celýho pohltí. Sousedovic koza chcípla? Hurá, co? *5* Pokud vím, za studium na VŠ se stále ještě neplatí, byť samo o sobě drahé je, to jistě. A že inteligentní vysokoškolák pracuje, aby ho neměli v třiadvaceti rodiče stále na krku, to je naprosto normální. A se somrující vládou to nemá nic společného.
    jestli tím naznačuješ, že díky tomu nemáš prachy na hry, tak n to je jasná odpověď: nemáš, nehraj. Ne že na něco nemám a tak si to vezmu. To asi ani v sámošce neuděláš, že?
    Přoč by za hraní hry měl platit někdo tobě? Nalep si tu cedulku debil i tak, že jsi ten titul vůbec hrál. V dnešní době, kdy si předem na internetu a přes známé můžeš sehnat dostatek informací. Prostě to neobhájíš.
    Píšeš mi tady, že kupuju každou krávovinu, a přitom sám stahuješ idiotštiny. To chce lepší mozek a bude fajn. Ale užij si ten život plnej zlodějen, hledání vysvětlování, proč jsi zloděj, mindráků z lidí, co si uměj vydělat, komplexů z Prahy, Kdybych neměl po celé republice tolik známejch, včetně z těch nejchudších krajů (Těšín, Ústí...), ještě bych si myslel, že jsou všichni tak hloupí a primitivně závistiví.
  • není proč *3*
  • Tak to Vás pane lituji.
  • Oldborec, myšlení tří teček tomu napovídá, z jakého prostředí je. Tak zklidni hormon.
  • A o čem psal ten kluk před Tebou? Že ISP nemůže blbcům z CD Projektu dá info o uživateli, ale na základě soudního příkazu. U nás to asi bude úplně jinak: na žádost policie. Žádná právní kancelář by neměla od žádného poskytovatele získat ani písmeno z osobních údajů kohokoliv.
    U nás ta praxe zkrátka může bejt taková: právníci CD Projekt ISP předají IP adresu stahovače. ISP pošle tázací dopis. Ne právní kancelář CDP, ta ty údaje ještě nemá. Jestli má, je to na žalobu. Pokud chce CDP peníze, musí podat trestní oznámení na neznámého pachatele. A policie pak při vyšetřování ty informace získa.
    Co se týče toho UK: 600 tisíc liber za tři roky? Tomu říkáš rejžování prachů a velkej byznys? Kde to jsi, chlape? V tomhle byznysu jsou to drobný. to by jen v UK muselo být v řádech desítek milionů liber.
    jinak ale pro mě zajímavej post. Dozvěděl jsem se z něj hodně.
  • Poznáš to třeba tady na games.cz. Chodíš sem přeci k vůli recenzím ne.
    Nic ti nebrání, kromě Steamu se kterým taky nesouhlasím, hru která se ti nelíbí prodat.
  • až budeš otec od rodiny a přitom vášnivej PC hráč určitě změníš názor.jako já *3* *3*
  • Piggsy
    Jen do nich do pirátů.. Je mi jedno, jestli tvůrci jen straší nebo to myslí vážně. Za tak skvělou hru jako je Zaklínač stojí za to zaplatit.
  • co to je za blud? jaka obsilka, jaka pokuta, jaky soud? odkdy ip = rodne cislo? a ikdyz ma nekdo fixni ip, tudiz sparovatelnou se jmenem, tak automaticky nemusi byt ten kdo neco sharoval. pistole/auto je taky na nekoho registrovane a nejde automaticky rict "ty si strilel/ridik". no rad si pockam az to cdp dotahne do konce, ovsem bez udelani bubu na 11 lety dite ktere si krupne a prizna barvu moc uspech mit nebudou.
  • Už vidím, jak tihle trotlové, co tu píšou a chlubí se pirátstvím ukradenou hru stáhnou, zapaří a jdou ji koupit. Věř, že jak ji jednou maji a fachčí jim, že už do obchodu nikdy nepoletí. Alespoň většina z nich. Ale jako argument pro zlodějnu se jim tohleto hodí.
  • Já bych na zákkladě diskuse na GT.cz opravdu nevyvozoval nějaké závěry. Většina těch, co rýpají se stahováním, je pár lidí s jinými nicky mmch. A i kdyby ne, tak to opravdu není reprezentativní. I kdyby nějaká firma nakrásně vydala AAA hru, z které by se celý hráčský svět posadil na zadek, měl by z ní dobrý pocit, ale stejně by si jí většina primitivů stáhla a nezaplatila by za ni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit