Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panove v CD Projektu me zase pobavili. Peknej blabol tahle ochrana. Mozna postrasi par lidi, ale vetsine dojde ze se jedna jen a pouze o torrenty. tzn. vsichni co stahujou ze share-serveru sou za vodou! :D Kazdopadne urcite mnoho piratu potesili zpravou ze hra bude bez ochrany.
  • No ale ne každýmu se chce kupovat hru v jiným státě.
  • no ja nevim ale v GB treba na ps3 neni problem sehnat ani ne 3 mesice starou hru za cenu kolem 20-25 liber
  • Kdyby si to že krás se nemá uvědomili i vydavatelé her, tak by byl herní scéna zase o něco lepší *1*
  • Podle sebe soudím tebe, pokud je hra hodná koupě, mile rád za ní přebytečné peníze obětuji, ale za 3-5 hodin, které nabízí některé "áčkové" tituly za vice než 1000kc to radsi pojedu na celý den do babylonu nebo někam kde se vyblbnu a budu mít i lepší pocit z toho jak jsem investoval. Jen aby bylo jasno ted tu neobhajuji pirátství, spíš se mi nelíbí chování vydavatelů a jejich paskvilů *2* Už několikrát jsem přestal hry hrát z důvodu ztráty "víry" v to, že se kdy vydavatelé vzpamatují *7*
  • To je i není odpověd, jěště ty videorecenze, kde jsou vidět přímo gameplay zaběry se dají použít, ale subjektivní názor někoho, koho jsem v životě neviděl, mě rozhodně ke/od koupi nepřesvědčí/neodradí, bez ohledu na to, jestli mam nebo nemám možnost tahat piratské verze hry, jednoduše se přesunu na jinou zábavu, kde dostanu za co si zaplatim. Dříve aspoň bylo demo, dnes ani to demo neni radši *12* Asi jsem holt nedůvěřivý, ale co mi dnes jako zákazníkovi zbývá? *2*
  • presne ako tomu bolo ked u nas boli len 2 operatory Globtel a Eurotel...mali sme ceny vysoke....a v CR ste mali viac operatorov a mali ste ceny nizsie nez mi.....proste 2 sa dohodli na spolocnych cenach.....presne ako pise kolega vyssie....
  • Taky nikdo neřiká, že je musí hrát v kuse celý týden, to je i drobek nezdravé *2* muže si zahrat par hodin denně ;) Osobně pro mě hra kterou otočim za 3-5 hodin nestojí za 1000-2000kc ale tak za 200-400 protože víc za jedno odpoledne za sezení doma nazadku ochotnej zaplatit nejsem *5*
  • naprosot souhlasim patrim do te druhe skupiny hru stahnu vyzkousim a když se mi libí koupim
    přeci jen když platíte najem auto dítě a částečně i ženu tak koupit si hru je už tochu luxus a hrát ji je ještě větčí *5*
  • http://www.youtube.com/watch?v=BDhb67ZBF64&feature=player_embedded
  • neni to nic extra složitého na přemýšlení, jedná se o věc kterou si lze obstarat zadarmo a bez námahy ve stejné kvalitě jako by si to člověk zaplatil, kdyby tomu tak nebylo, logicky by šly ceny výš, protože by neexistovala možnost jak jinak si danou věc obstarat a to by člověka nutilo ty peníze prostě dát, prodejci by si toho byli moc dobře vědomi, pirátění her je alespoň trochu nutí ceny snižovat, aby byla alespoň nějaká motivace ke koupi, je to celkem triviální úvaha, si představ ceny elektřiny kdyby bylo možný si jí třeba za poloviční či třetinovou cenu vyrábět všude doma, myslíš, že si ČEZ bude účtovat pořád stejné ceny? Ježíš, vždyť to neni nic složitýho, když prodávám něco co nejde jinak obstarat (když nepočítám konkurenci) tak si můžu dovolit dát vyšší cenu, naopak když vyrábim něco co lze pořídit témeř beztrestně v přítmý domova, musim snížit cenu abych aspoň trochu motivoval.
  • http://www.youtube.com/watch?v=17jymDn0W6U&feature=player_embedded#!
  • http://www.youtube.com/watch?v=Pt-NvcuDVBc
  • No tak se diskuze dostala od hrozby k soudu při stáhnutí TW2 až ke klasické diskuzi k pirátství. Jednoznačně se nejedná o krádež, poněvadž smysl krádeže spočívá v tom, že někomu něco vezmeš a on to pak nemá(piráti v podstatě replikují data). Zase na druhou stranu pirát porušuje autorská práva, která ke zkopírovanému produktu vlastní vydavatel. Takže tolik k tomu, "kradení". Osobně si myslím, že warez jako takový ubírá zisky, ale i přidává. Ubírá v případě, že dotyčný člověk je skrblík a tak si za každou cenu hru stáhne a pak ušetří. Ale existuje i druhá skupina lidí, co si hru stáhnou a když se jedná o kvalitní kousek, nemají problém si hru koupit. Jasně že to plno lidí jen tvrdí, ale také to tak mnoho lidí dělá doopravdy. Což ztracené zisky dokáže nahradit. Otázkou ale je, kolik lidí by si hru koupilo, pokud by warez neexistoval. Nicméně předpokládám, že to se asi nedozvíme. Co se týče mě. Mám zaplněnou poličku, ale i CD box. Hry si kupuju rád po zjištění, že nekupuji zajíce v pytli. *3*

    PS Ti machři, co mi budou nadávat do zlodějů(či kecalů), nechť mi pošlou e-mail, dodám fotku poličky, no na oplátky bych chtěl vidět ty jejich hromady originálek. *5*
  • ??? mozes to troxa rozviest.....priznam sa..nechapem *7*
  • ja by som aj celkom suhlasil...keby nebolo mozne piratit hry...tak by si firmy mohli diktovat ceny a podmienky.....prirovnajme to k realnemu trhu...na svete existuje len jedna burza s ropou....a ta je v dolaroch.....Cina chcela vytvorit druhu burzu na umelo vytvorenej mene...tak isto chceli skandinavske krajiny spravit ropnu burzu zalozenu na Eure....a co...hovno....ani jedny neuspeli..preco....bo by padol US Dolarovy monopol....a ropa by bola lacna....de facto....nekyvalo by cenami natolko kadejake problemy US.....toto mas podobne....piratenie nuti firmy davat ceny ktore su viac menej normalne...bo by im to nikto nekupoval.....ale keby nemas na vyber...tak by proste mohli robit co by chceli
  • Vzhledem k tomu ze v roce 2012 probehne prepolovani je cela tato diskuze bezpredmetna ;).
  • Piggsy
    Jak jsi prosím Tě přišel k takovému přesvědčení?
  • Suhlasim do urcitej miery....ked si hru stiahnem...zahram...a potom vymazem....nikomu som moc az tak neuskodil...bo sa najde dost rozmaznanych deciek ci ludi, ktori su neni na tolko sikovny aby si to nasli a stiahli aby sa to firmam oplatilo (vezmite si..ako sa piratia hry...a firmy ako EA, Blizzard, Take2, Bioware etc stale su tu..maju novinky..starinky.....vyrabaju rocne x hier.....ak by piratstvo tak hrozne vplyvalo na ekonomiku ako sa to tu popisuje..tak by polka tych firiem krachla..ide tu len a len o cistu nenazranost.....uz im proste nestacia len legalne zisky..uz chcu zarabat aj na ostatnom.....predsa len cez sud si mozu zarobit od neznalych vacsie prachy ako len 50 e za hru......takze podla mna je v tomto zakopany pes....keby tieto firmy viac investovali do kvality hier (design, pribeh, prevedenie, vyladenie...od bugovanie)....tak by sa im to vratila x-nasobne......kludne by som zacal kupovat hry....ale kedze oni chcu rychlo nieco zkomolit..aby to cim skor vydali na trh....a potom sa divia ze to kazdy radsej pirati ako kupuje...no holt....koho to je vina??
  • oni prostě doufají, že někdo naletí..kromě toho je to jasná ukázka, že CDprojekt už má hluboko do kapsy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší