Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autorské právo porušil sdílením, které beží ve chvíli kdy stahujete z torrentu.
  • No asi takhle, O2 svým zákazníkům rádo přeposílá upozornění od majitelů autorských práv, poškozených sdílením jejich děl v rámci torrentů. Nemají bez rozhodnutí našeho soudu právo sdělovat ničí soukromé údaje, čili pokud by je sdělili bez Vašeho souhlasu můžou mít velký problém pokud to budete řešit. Co se týká Vašeho případu, pokud pomineme že jste na tom vydělal telefon. Tak by Vám reálně nic nehrozilo, jednak bez rozhodnutí soudu nemohou nikomu sdělit Vaši totožnost, za druhé jste se dle Vašeho tvrzení ničím neprovinil, za třetí nemají žádné zákonné právo po Vás požadovat mimosoudní vyrovnání. Naopak pokud byste zaplatil přiznal byste svoji vinu. Druhá věc, stažení z torrentu není zásah do majetkového autorského práva, to je v případě torrentu pouze sdílení a případné uchovávání nelegální rozmnoženiny. Ve Vašem případě pokud by se při domovní prohlídce u Vás nic nelegálního neobjevilo, museli by Vám dokázat, že jste sdílel, což evidentně nemůžou jen z neprůkazného logu IP adresy, ve Vašem případě navíc evidentně podvržené IP. Čili mohl jste být v klidu a dopis ignorovat.
  • Já si myslím že to je jen bubu ... 1. Naše soudnictví stojí za hovno! Nejsou schopní z mého otce který je na Slovensku dostat od mích 4 let alimenty. 2. Bez soudního povolené nesmí dělat žádný monitoring, protože už to je protiprávní( omezování osobní svobody a ochrany osobních údájú -každá firma píše že je použije pouze pro to a to no znáte to) 3. Plno lidí si to stáhne s tím, že neví se dopouští pirátsví (neznalost zákona neomlouvá, ale nikde není napsané, že neznalost jazyka, či neznalost věci neomlouvá) a jestli tam někde měji super malím neviditelným písmem něco ??? Koho to zajímá + BUG ve hře chod hry reklamace kvuli nespokojenosti se stabilitou hry nekompatyïbilitě atd. o tom už se nemluví takže že na mou originální hru Call of duty 2 mi dali Global Ban jen proto že nejaky kokot vygeneroval muj klíč a ted nemužu hrat multiplayer to taky neřeší, anticheat neřeší .... ty čuráci řeší jen svoje teplý kapsy tak ať se zamyslí proč to pirátsví je a postaví se to mu s hlavou a patou *5*
  • Jjj O2 taky jednou poskytli me uplne nove telefonni cislo bankam a ti mi pak volali a otravovali me s jejich zid. nabidkami.
  • jestli je to pravda, tak zírám jak se k tomu O2 postavilo, i když možná to spíš bude tim, že pokud by si je dal k soudu za to, že poskytli tvoje údaje nějaký druhý straně, která ti pak poslala ten dopis, tak by je to stálo větší flastr než ten mobil s kreditem : )
  • Říkat si může co chce, soudci to bude jedno, ten je zvyklý, že každý obviněný je neviňátko.
  • Vy si z toho děláte prdel, ale mě se to už stalo. Právě že kvůli takovýhle věcem jako je monitoring torrentu tak z nich nestahuju a jednou mi přišel doporučený dopis domů celý v angličtině že jsem prý nelegalně z torentu toho a toho data stáhl na xbox (který nevlastním a jsem silně proti těhle mašinám, protože brzdí rozvoj grafiky na pc) fifu 10 a NfS: shift. A mám zaplatit v přepočtu necelých 5000kč za hru jinak se to bude řešit soudní cestou. tak jsem volal na O2 u kterého mam internet a protože mam pevnou IP tak jsem se ptal po výpisu z toho datumu. jak se nakonec zjistilo někdo na moji IP stahoval přes torrent (prý někdo z USA) takže po vyměně asi pěti mailu s firmou která mi dopis poslala se vše vysvětlilo a oni se mi omluvily. O2 jako omluvu (protože ve smlouvě je že moji ip adresu nebude ani nemůže používat nikdo jiny) mi poslali nový nokia mobil s dotykovým displejem a k tomu nabytou za 500 kč kartu. tak nakonec z měsíce stresu jsem na tom vydělal mobil v hodnotě 6000 tisíc plus 500kč kredit :). Takže všem doporučuju radši si za litr celý rok stahovat ze serveru (nejlím z RS protože ten má sídlo mimo evropskou unii a neplatí na něj žádná ustanovení co schvalujou ti frantíci na západě) a v poho sosat.
  • Jestlize hra bude o "ochranu" levnejsi a nebudu davat 75% ceny v dobe steamu distributorovy ,ale dejme tomu rozumnych 100.- kc pak je to jista koupe.
    250,- kc (odost vic nez opravdu dostanou) pro autora a 100 pro distribuci ??
    Jeste bych byl ochotnej dat 80kc navic za lokalizaci .

    Zaklinac 2 za 430,-kc

    Prosil bych nekoho fundovanejsiho o opravu "skutecnych nakladu na tu chamrad co se kolem teamu 20 vyvojaru vzdicky vyroji"

    Na druhou stranu bez ironie bych rad ocenil CD projekt. Nedavat ochranu to je opravdu krok tim jedinym spravnym smerem . Jeste se podme bavit o cenach a skutecnych nakladech. Ja jako spotrebitel nemuzu zivit vsechny ty studovany marketingovy odborniky a jejich rodiny ktery mne pote spamujou reklamou. Uz z duvodu ze mi vedcinou svymi zasahy hru kazi ,zkracuji popripade ji rosekaji na jednotlive DCL nebo zjednodusuji obtiznost.
  • Hrozně se mi líbí jak používáš plural maiestaticus aby si dal najevo svou nadřazenost , oni jsou hlava pane wachmajstr *1*
  • ještě aby si to nevděl, když to sám napíšu :D
  • Teda by me zajimala jedna vec. Chytnout nejakyho ..pirata.. ze stahl Zaklinace z torentu a pozenou ho k soudu, ale on u soudu rekne ze si koupil i original a dolozi ho i s uctenkou treba .) a rekne ze z torentu to sosl protoze mel poskozeny originalni disk ... takze vlastne zadne autorske pravo neporusil.
    Jinak ocekavam ze Zaklianc II bude dobra hra a bude stat za to si ji koupit a venovat ji muj drahocenny cas, ktery xxx nasobne prevysuje cenu za kterou si hru koupim.
  • Dík za typ sosnu to z Rapida *3*
  • My víme, že rád stahuješ *3*
  • Hm, oni si fakt veri , ze bude Zaklinac 2 tak dobrej aby se vyplatilo stahovat. Takovejch her tu bylo. Ale preju jim hodne stesti at je to lepsi jak Mafia 2 :))
  • Neznalost zakona neomlouva, ano ale v techto pripadech jsi uveden v omyl. Opet muzou maximalne smerovat svoji snahu obvineni na puvodce, takze tak... *3*
  • Ale tam de o to že nezáleží co si ty myslíš o legálnosti ale na realitě. Např. kdyby ti nějakej prodejce prodal v obchodě s hrama pálenou hru a tvrdil ti že se to tak distribuje tak máš taky smůlu. Je nezajímá co víš a co ne *3*
  • Usmevne. Ale urcite to nekoho odradi od stazeni, ovsem nektere i od koupe.

    btw. za stahovani pres torrent, ze soukromeho trackeru, Vam nemuze nikdo nic - ano pokud bude chtit byt dotycna osoba hodne cinna, budete muset (v extremnim pripade se sanci 000nic) podat vysvetleni na policii, kde se vam nakonec stejne omluvi...

    nicmene staci jedna "slozita" vec - a to aby se zaklinac 2 siril pres torrenty pod nazvem treba Alpy, a ani samotna fbi, vam nebude moct rict popel....

    jeste dodatek - pokud nekdo stahne nejakou hru a soudu vypovi, ze to povazoval za legalni distribuci, kdo mu dokaze opak?
  • Až přestanou vyrábět hry pro děti (většinu her dnes dohraje každý malý harant) a uvědomí si, že dospělí si čas od času chtějí taky pořádně zahrát, tak to možná bude stát za koupi. Navíc platit 1500kč(příklad) za hru kterou dohraju za 4,5 hodin a z toho hodinu strávím čuměním na videosekvence podobné filmu?? Ne, děkuji. Zajdu 10x do kina a mám z toho mnohonásobně více zábavy.
  • obycajne PR
  • stahovani filmu a hudky je OK pokud se jedna o osobni uziti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit