Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Stana.
  • Ahá, a můžeš mi říct, kdy začíná to užívání a nakládání? Není nakládání se staženou hrou už to, že si ji nechváváš hru na disku? Mám takový pocit, že ano, neboť podle tvýho výkladu by se dalo říct, že kráděž jídla v obchodě se stává kráděží až v okmažiku, kdy se zloděj do toho jídla zakousne...
  • ja odpovidal obecne na dotaz proc je bazarovy prodej legalni.to ze se bude prodavat jen digitalni je vec druha.osobne me je tahle hra ukradena,do diskuze sem se zapojil jen kvuli vyrokum tvurcu :-D
  • jak jsem řekl, to ty opravdu vědět nemůžeš.
  • Teo a pizduch - problém je v tom, že předmětem koupě a prodeje není hra, ale licence, a ty nemůže s licencí manipulovat jako by si byl jejím majitelem nebo oficiálním distributorem, k tomu aby si mohl hru prodat jako jednotlivec nebo bazar by si správně měl kontaktovat majitele licence a žádat o jasné svolení k prodeji, to neni jako když prodáváš auto do bazaru něbo kámošovi kde je předmětem opravdu auto a ne licence.
  • Akorat imho u nas to takhle nejde dat prikaz poskytovateli v pripade obcansko-pravniho sporu, ale jenom, tak, ze by podali trestni oznameni, ale v tom pripade, by se clovek ze stihani nevyvlikl zaplacenim pokuty, to by pak byla pouze polehcujici okolnost
  • Jen vyhrožují... a upozorňují piráty, aby si to stahovaly z jiných serverů než z torrentů :-D
  • ktehle hre zadny disk nedostanes distribuovat se bude digitalne
  • řekni mi jaký mají ty poplatky jiný účel než ten, že fungují jako presumpce viny? pouč mě, jdou do Afriky? na válečný veterány? nebo na jiný bohulibý cíl, který si OSA vytyčila?
  • Vše se ale netočí jen kolem PC pokud to nevíš máme tu i konzole a tam jsou ceny kolem 1500kč. Takže jak jsem napsal cena her často neodpovídá jejich kvalitě.
  • hra vyjde pouze v digitalni podobe takze ji v bazaru nekoupis a vse kolem jsou jem vymluvy p...
  • pokud tomu spravne rozumim ,tak spolu s fyzickym diskem prodavas i licenci a tobe nezustava,tedy se o rozmnozovani a nasledne sireni nejedna a je to tedy v mezich zakona.ale nemam pravnicke vzdelani,takze treba se pletu :-P
  • a teď tu o červené karkulce :)
  • jasně, rozumim : ))
  • A proč by proboha měli být bazary nelegální, když se v nich prodávají originály a nikde není psáno, že originál koupený v normálním obchodě nemůžeš střelit do bazaru?! Přemýšlej trochu.
  • Teo - to ti nestačí reakce z 23.11.2010 14:20??? Ale tak dobře, tak ještě jednou, stažení? to lze dokázat na základě IP, užívání či další nakládání? to ti lze dokázat opravdu jen ztěží, proto se člověk nemusí vůbec bát pak takový dílo užívat narozdíl od stahování, které lze dokázat mnohem snadněji.
  • vývojáři na všechny Pckáře pohlížejí jako na potecionální piráty...nejvíce znevíhodnění jsou však majitélé originálek (hru lze naistalovat jen jednou a když vám spadne win tak už je hra bezcenná), všelijaké buzerace typu nepiratte hrozí 12let v base..bla.bla.bla..., nemožnost vytořené záložní kopie, všelijaké win zpomalucí zabespočovácí programy, a když zavoláte na hotliku kvůli problému tak s vami jadnají jak s malomocným pirátem(musíte hlásit produkt kod..atd..)
    tak aď se nediví že všecí si hru radši (nebo muziku,film) stáhnou aplikují crack a mají pokoj
  • stačí když si znovu přečteš ten bod, který jsi sem vykopíroval ty, zamyslíš se nad ním, a pak si ho přečteš znovu. třeba ti to dojde :)
  • 999 korun, tedy cena nějaké hry, to určitě nebude.
  • nedávají ti právo na nic :) ty poplatky se neplatí pro to, abys mohl cokoli stahovat, mají jiný účel. tobě můžou sloužit maximálně k tomu, že si to tím budeš omlouvat, ale se zákonem to nemá nic společného, jen si chceš namluvit, že nic špatného neděláš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit