Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ovšem pokud je možnost zastavit upload a jen stahovat tak je opět po senzaci a jede se dál, někdo by mohl říct, že je to zas proti myšlence torrentů, ale není problém aby torrent v pohodě živil někdo z místa kde jsou zákony mnohem volnější a jede se opět dál. Celá tahle senzace je podle mého opravdu strašení, ten CD projekt patrně stejně ani nebude moci donutit někoho aby mu poskytl údaje, těžko si jen tak přijdou na policii s tím "my chceme soukromé údaje tam od toho protože on někdo z jejich klientů asi dělá něco nelegálního". Tohle opravdu ne, maximálně nějak vyhmátnou jednoho či dva aby se pak o tom všude psalo, to bude asi tak vše.
  • Stahovat software je stejně nelegální jako jeho sdílení. U audiovizuálních děl je to jinak, tam je povolena kopie pro vlastní užití. U softwaru se jedná o pořízení nelegální kopie.
  • Jo a jeste jedna vec, kdyz nejses lama, tak si nastavis torrent klienta tak, aby od tebe zadny data nesly.
  • A kdyz nezaplatite, poslou na vas Geralta. Anebo Chucka :)
  • prectete si znovu a poradne 2. vetu. dik
  • Za sdileni torrentu, pokud ti neprokazou, ze to od tebe nekdo stahnul cely, ti muzou naparit maximalne spoluvinu. Stahovani u nas zatmi podle zakona trestne neni a zakon je nad nekamy blabolama o tom, co muzes nebo nemuzes delat bez svoleni autora, takze je mi jedno co pisou na krabici. BTW to co je na krabici uz neni o autorovi, ale o vydavateli.
  • Podle tvých slov hádám, že to bude jedna z mála originálek, které máš *1*
  • Stahování pro vlastní potřebu trestné není, ale Torrenty fugují trochu jinak.

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Torrent
  • chápu, že ty si schopnej koupit cokoli bez vyzkoušení jen na dobrý slovo od kamaráda, "nezaujatýho" recenzenta, někoho na foru apod., ale necpi tyhle svoje životní postoje ostatním ještě s dodatkem, že takovej člověk musí být jednoduchý. Jak říkám, ty si fakt sen každýho obchodíka, pro mě je naprosto nemyslitelné si kupovat např. auto nebo motorku jen tak podle videa nebo podle toho co řekne někdo na foru, stejně tak je pro mě naprosto nemyslitelné si kupovat hru když jsem jí nemohl vyzkoušet a viděl jí jen na videu, v recenzi nebo v demo verzi, která podle slov samotných autorů nereprezentuje finální hru. Takže já tě prosím necpi mi/nám to jak se máme chovat když něco nakupujem, díky ucho.
  • s dnesni dobou zabugovanych odflaklych konverzi z konzoli, neoptimalizovanych shitu na kterych jeste ryzujou s ******* DLC, a otravuji majitele originalek s vselijakymi ochranami, ktere stejne cracknou do tydne se jeste oplati neco kupovat ? :D tim nerikam ze zaklinac je shit, mluvim obecne. takovy battlefield 2 bad company urcite za koupi stoji a vydanych penez jsem urcite nelitoval
  • Když stahuješ z torrentu, tak zároveň i poskytuješ/kopíruješ části pro ostatní, což trestný určitě je.
  • Souhlasím, na to jak malé jsou platy v ČR, jsou ceny her až moc vysoké. Potom se nemůžou divit, že hodně hráču stahuje místo kupování.
  • CD Projekt nejspise zapomnel na to, ze podle nasich zakonu stahovani neni trestne, takze by spis meli jit po tom, kdo to hodil na net. Maximalne by mi mohli naparit spoluvinu pokud to budu sosat pres torrenty a nepodari se jim prokazat, ze to odeme nejdo stahnul cely.
    P.S. Vubec by nebyli spatny, kdyby games.tiscali ke kazdemu takovemuto clanku pripojili i svuj komentat o tom, jestli je vubec takoveto chovani pripustne - tedy jestli to co napr CD Projekt vykrikuje je u nas pravne podlozene.
  • No one expects polish inquisition! :D
  • To mělo být pro lojzu o příspěvek výš.
  • jak nevím, co kupuji. copak jsem retardovanej? všude po internetu bude kupa review, názorů lidí, gameplay videa. naprosto dostačující indicie pro rozhodnutí, zda mě to zaujme a zda nikoli. do kina jde taky člověk jen s tímhle a tak nějak ví, do čeho jde (ano, najdou se individua, co odchází hned po začátku filmu, ale to je tak nějak jejich blbost...)
    ty musíš patřit mezi ty jednoduchá individua, co? :)
  • Ty jsi fakt lojza, viď? I když je ta docela známá reklama, co se objevuje před určitýma filmama v kině blbá, až trapná, má pravdu v tom, že spousta lidí by auto neukradla, hadry neukradla, jídlo v obchoďáku neukradla, hry krást jim problém nedělá. Jasně že každej není bohatej, ale jaksi si neuvědomuješ, že kradením nezbohatneš. Když na něco nemám, tak to zkrátka nemám.
  • Lidé si to prostě stáhnou z rapidu či jinýho úložiště a bude po senzaci, nevim proč se to tady tak řeší.
  • add 2) vůbec to není problematické. prostě sdílíš. je vůbec nebude zajímat, zda od tebe odlezlo 100% či nikoli, i kdyby jeden byte, už budou psát psaníčko (někteří studenti VUT s tím mají jistě zkušenosti, když stahovali z veřejných trackerů, tam to klepnutí přes prsty přijde hned :D). tady to třeba dotáhnou do konce. já jim držím palce :D
  • Ty zas píšeš nesmysly, někdo výmysly, pokud je tobě jedno kupovat hru přičemž nevíš co vlastně kupuješ protože nemáš šanci jí vyzkoušet, tvoje smůla, jsou lidé co opravdu chtějí vědět co kupují, pokud má daná hra demo, je to stejně na nic, jelikož demo slovy autorů "nereprezentuje finální produkt", tohle se píše snad u každýho dema, takže výsledek? zase stáhnout a vyzkoušet si plnou. Ty musíš být sen každýho obchodníka, nechceš ode mě koupit auto takhle po netu? pošlu ti obrázek to ti musí stačit, ne? : D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit