Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MAC sa da tiez naklonovat/zmenit
  • na skusania hier su dema

    aj ked je pravda ze ne kazda hra ma demo, to je zas chyba vyvojarov
  • Říká ti něco MAC adresa? I když, výmluva na nezabezpečenou wifi je neprůstřelná :D
    Vidím to tak, že sám CD projekt pár dní před vydáním prdne na torrent The Witcher 2 bez DRM (verze, co se bude prodávat na GoG), a bude si logovat IP všech peerů.
  • To jestl je to správně nebo ne to je reacionální otázka. člověk nejedná běžně racionálně a spíše má tendece jedna iracionálně. v tomto ohledu je tedy morální nebo etická otázka irelevantní. relevatní je, aby distributoři našli cestu jak hry mezi lidi dostat aniž by cítili, že je pro ně warez přínosnější.

    a hledat recenze, podívat se i na video recenze, to je sice fajn, ale není nad to si tu hru zahrát. u nejednoho aaa titulu jsem četl oslavné recenze a viděl nadějná videa, ale po deseti hodinách hraní jsem našel hromadu věcí které mi nevyhovují. nebo jsem byl po deseti hodinách na konci :-) a být lehčí o dvanáct stovek za deset hodin (někdy jen napůl zábavy - kolik lidí už dohrálo hru i když je moc nebavila jen proto, že do ní dalo tolik peněz), to už je celkem výrazné.
  • dobra volovina, reálne dokázať takúto vec nie je možné, pretože tu máme net kaviarne, PC v práci a pod. A jedna vec je IP počítača a druhá, kto konkrétny za ním sedí a sťahuje. Nie som proti chytaniu pirátov, ale takto to určite nepôjde. *12*
  • Ja myslim, ze jde o neco jineho. Pokud je hra za 1500 a dohraju ji za 4 hodiny tak za ni nejsem ochoten platit a radsi si ji stahnu. Pokud mi hra vydrzi 2-3 mesice a da se hrat i znova tak je 1500 adekvatni. To neni o tom, ze by ty nekvalitni hry nechtel nikdo hrat spis o tom ze za tak kratkou zabavu nechce nikdo platit.
  • To jo ale v jine mire. Kdyz by byly hry levnejsi casteji by byly kupovane nez hry co stoji 1500. Taky zalezi na delce hry, kdyz si vezmu HL2, ktere trva 6 hodin stoji 1500 tak to je neco jineho nez machinarium za stovku co vydrzi taky tak 6 hodin.
  • a kdo ma 26400 cisteho? 1200x22 dni jak pises, ne kazdy ma 1200 / den. Jinak to nikoho neopravnuje ji krast, ale jen reaguji.
  • Šifrovaný torrent tu už je několik let, stačí si to zapnout ve svém klientu a nikdo vám nemůže dokázat vůbec nic.
  • Za prve, hodne stastia dokazovat nieco niekomu kto je za NAT/LAN serverom, za druhe dnes sa sosa prevazne z hostingov ako je rapidshare/megaupload atd. a tam im taky prajem hodne stastia...
  • nezapomente ze je to clanek prebranej z britskyho eurogameru, a ze i tam je myslen dost obecne. zalezi na legislative jednotlivejch statu jak se tahle pravni klicka da prosadit a jak by uspela/neuspela u soudu. svou obecnosti clanek zadnym zpusobem neupresnuje situaci v CR. tenhle zpusob tahani penez z domnelych piratu je hodne rozsiren napr. v UK, USA ci nemecku a vsude funguje trochu jinak. doporucuji prolistovat o 3 stranky zpet moje prispevky na tema, obsahujici konstruktivni a fakticke informace a uvadejici velice uzitecne zdroje, pokud se chce clovek o tuto tematiku zajimat hloubeji.
  • 2autor:

    "Dle zákona ale leží odpovědnost na tom, kdo platí účet poskytovateli internetu, i když za ilegálním stáhnutím hry mohl být pochopitelně i někdo jiný. "

    Vanze ? § ????

    A nebo plka autor zcesty, ostatne jako vetsina pisalku.
  • Souhlasím. konečně někdo kdo nevidí černě nebo bíle, ale šedě jak je to v reálném světě. Možná máme ještě jako lidstvo šanci *1*
  • haha :D jn pravda, jinak ty video jsou pěkný
  • EULA má hodnotu asi jako toaletní papír, hlavní jsou zákony daný země a ne EULA.
  • Někomu se prostě nechce co na tom nechápeš? To je jako u všeho radši si objednám něco v českém obchodě než někde jinde když ani nemám znalost jejich jazyka abych si mohl pročíst jejich pravidla. Někdo je na to zvyklý a někdo ne tečka.
  • I kdyby, tak při instalaci souhlasíš s licenčním ujednáním a tam určitě nějaký odstavec o ilegálních kopiích bude.
  • stahovani audia a videa je zcela ok ovsem ne sw. kdyz uz si tu snazite hrat na pravnika tak si alespon nastudujte prislusny zakon chytraku. je lepsi mlcet a vypadat jako blb nez promluvit a potvrdit to.
  • to chapu, vyplnit formular v ceskem nebo uk eshopu je neprekonatelna prekazka, navic kdyz z uk je postovne podstatne levnejsi nez po cr :))) mate tam jeste neco?
  • newborec: panacek je asi nejaky ekonomicky guru, no moc rad bych videl ty cisla jak to skodi ekonomice. nebo snad tech 1000kc za hru kterou si nekdo stahne vezme a spali ci hodi do zachodu? nebo je utrati za neco jineho? nebo snad poskodim ekonomiku tim, ze sem si chtel koupit tv ale nakonec sem to uvalil za pc? no proste meles kraviny, ekonomiky a dani se nijak nedotkne jestli utratim 1000kc za sw nebo za hw.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit