Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milerád si koupím a vyzkouším, hodnotit budu po týdnech, ne po zkouknutí videa ;)
  • To co puvodni Elder Scrolls budovaly leta, nove mmorpg Skyrim online pretvari v nezazivny masokombinat ultra-mega-super velkych stvur jedinym titulem. Bohuzel. Nato, aby si Elders scroll opet ziskali prizen "zdravych" hracu, budou muset firmy vynalozit nemalo namahy a penez.
    • walltar
      Nepiš Skyrim online ... se skyrimem to nemá nic společného.
      • Se Skyrimem nemá nic společného flašinet, nikoli TESO.
  • CRYPT
    Nadherne video. Sakra to zvedlo naladu. Skvely vizualni a audiovizualni 8mi minutorvy prozitek. Nadherna elfka, VIKING a potom i carodej a nasledne horda nemrtvych. NICE
    • jo, "nadherna elfka, VIKING, a potom i ČARODĚJ a následně HORDA nemrtvých!" to je super.
      ne počkat..někde sem to už viděl..aha, všude!
      • vidět si to už moh ale takového obsahu a kvalitního nikdy neni dost.
      • CRYPT
        Vsak ja se s tebou nehadam :-) Jen rikam, ze mi zpracovani videa moc libi
        • jo šak pohoda *3* no hate *15*
  • Asi uz starnu, ale to video mi prislo tak trochu trapny. Kazdopadne jsem zvedavy kolik lidi jim za tohle bude platit a kolik lidi si koupi sberatelskou edici, aby mohli hrat rasu, kterou v normalni nemaji. Doufam, ze se takovych hlupaku najde malo a nebudou podporovat takove $$$ praktiky. Az to prejde na F2P, tak mozna zkusim.
  • promitac
    Typicka genericka fantasy hra Online.

    Take "meh" som uz dlho nevidel.
  • Ja neviem, toto vyzera ako strasne klise. Ukazka bola fajn, ale to nema nic s gameplayom. Osobne by som sa radsej prikonil k Wildstar a co sa tyka TES, tak si radsej zahral modovany Skyrim. Urcite to bude chvilu pecka a potom zasa zacnu hraci odchadzat a potom hra prejde na F2P. Mali radsej spravit riadnu Singleplayerovku a pridat do nej moznost COOP, to by bola pecka a nie toto!
  • nevidel jsem na videu nic epickeho....spis me to odradilo...hra se sama odsuzuje k zahube *7*
  • Já nevím, ale přijde mi jakoby investorům co sponzorují MMO hry, někdo nalepil na oči EURa , které vydělají smáhnutím kouzelného proutku ala zázrak WoW. Jak jinak si zdůvodnit, že se pořád vyvíjel hry s již tak obehraným fantasy světem, ve kterém již toho v současnosti není co moc vymýšlet.

    Vždyť i úplnému ekonomickému analfabetovi musí být zcela jasné, že MMO trh je již přesycen, chápu, že TES má svou stálou hráčskou komunitu, ale ono opravdu někdo věří, že dnešní závisláci z wowka atd. okamžitě přestanou své hry hrát a přejdou na TESO??? Popř. posbírají hráče odevšad, nebo dokonce ty, kteří MMO nehrají vůbec ??? Opravdu jak naivní představa.
    Skupina hráčů ochotná za MMO hry platit a ještě k tomu měsíčně, je na trhu již dávno rezervována a ti kteří budou chtít opustit své vymázlené avatary, tak těch bude opravdu málo, spíše to bude jako v SWTOR, kde převládal zájem shlédnout něco nového, inovativního, ale velice rychle se zase vrátí zpět. I díky chabému end-game hry, který zcela jistě i v TESO nebude tak rozmanitý jako v MMO hrách působící na trhu řadu let.

    Za sebe říkám, měli raději zůstat u singl série TES, která by se dala vypilovat k dokonalosti a vydělali by královsky, ale jak se říká „pýcha předchází pád“ a takhle přesně dopadne i TESO.
    • jo je to jak to píšeš. podle mě se inspirovali výdělkem a postupem GW2, masivní propagace, reklama všude a na všechno, mnohem víc práce na prezentaci hry než na hře samotné. potom to rychle prodat a hráči za 2 měsíce nemají co dělat. jenže se trochu sekli s měsíční platbou. ta se jim podle mě vymstí. mimochodem i gameplay mi strašně moc připomíná GW2. a že by to bylo nějak super.. taky nechápu tu postiženost velkejma mobama. to prostě není dobrý hráči hned ze začátku hry dovolit zabíjet mobky velký jak panelák, na co se má pak těšit.. musí to být "rewarding"..wowko k velkým mobkám a číslům došlo levelama. a fungovalo to.
    • Jo, vidím to podobně. Velmi výstižný komentář.
  • Nic pro mě. Nesnáším epické hostopřísnorubačky.
  • Magister_Peditum
    Co to bylo za obrovitýho potvoráka. Nějaká Daedra?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit