Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No v bete ten event kotvy teda tak epicky nebyl, jedine co se mi na tom ve hre libilo byl ten zvuk co to vydavalo, jinak proste par mobu a na konci loot. Zadna taktika, proste rubacka...

    na tech strankach co tu pisete vsude, se pise ze tam nebudou zadni meba bossove jak ve wow treba, no v traileru jeden i je, ac dostal po hube.

    No a to video... nejsem narocny, mi se libilo... ale na tu hru me to nenalakalo.
    • bohuzial ani moc originalne to nieje , presne to iste ako Rift eventy v Rifte, par mobiek a nakoniec mini bossik a zavretie riftu
  • peaNutz
    Já nevím mě se video líbilo :) .. Sestřih byl sice trochu zvláštní ale atmosféru to mělo. Je jasný že Blizzard je v tom trošku víš ale hledat si pro srovnání toho nejlepšího mi příjde trochu nefér. A upřímně se mi tohle líbilo možná víc než trailer na MoP. Jen mi to celý nepříde moc jako TES ale nemá cenu na všechno nadávat:) .. Vzhledem ke zkušenostem s MMO co vyšli po wowku tomu moc naděje nedávám ale nemá cenu na to prskat eště před vydáním *3*
  • Video uslo, skoda ze hra samotna je tak zoufale tragicka.
    • Ona už vyšla? ....jeeee aha ty jsi vlastně věštec
      • Ne jsem clovek s pristupem do bety
  • Kam zmizeli věrní fanoušci TES? Nejdřív všichni chválí teď na to zas nadávají. *7*
    • Já jsem stále věrný TES značce. Těším se na single hru TES. MMO verzi nechám jiným, páč mi to jako TES vůbec nepřipadalo.
    • Zahrál sem si betu a moje naděje uhasly.
  • http://elderscrolls-online.tiscali.cz/ Kdyby ještě někdo náhodou nevěděl o této super stránce o této hře.
    • Tilwaen
      Ještě jednou, prosím.
  • Tak CGI kvalita je sice srovnatelná s Blizzardem, ale s obsahem a kamerou se mají ještě hodně co učit...
  • Video slaboucke, je videt ze Bethesda neumi. Vubec to nefunguje, nepusobi. 8 minut nudy, navic v superdrahym kabatu CGI? Takovejhle fail se nevidi jen tak kazdy den :)
    • Jako jo, mám z toho naprosto stejný pocit, ale tak nějak z toho na mne dýchá, že někdo hodně stříhal. Někdo hodně bez talentu. Ach jo, tolik vyhozené práce. *10*
  • Vsak oni spadnu na hubu a preberu sa :)
  • To by mě opravdu zajímalo co bude mít toto video společného se hrou. Ukázkový bullshot exercise. Naletěl jsem u SWTOR, podruhé to neudělám.
  • P1trs
    vazne mi nejde do hlavy, jak v dnesni dobe, kdy moznosti vyvojaru jsou temer neomezne, tak lidi, co by meli byt kreativni, jsou schopny stvorit jen dalsi klon deset let stare hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší