Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bombasticke video? Ja snad spatne vidim. Natahovana neprehledna nuda. Naprosta absence zajimavych momentu nebo postav. Zapomenutelna hudba, prumerny zvuk. Silou vule jsem dokoukal celych 8 minut stopaze, abych po pribehove lince, ktera by se dala shrnout tremi vetami dostal zoufale neoriginalni zaver. Epicke video. To teda.
  • Na TES se mi líbilo to, že se většinou drželo rádoby historické tematiky s trochou toho fantasy. Vždycky jsem měl nejradši první stádia (železo/ocel - kůže) a questy, které byly poměrně uvěřitené. To co je v traileru je skoro až moc fantasy na můj vkus.
  • Nějak přemýšlím, co může být na renderovaném videu tak bombastické. Navíc až na ten konec není moc poznat, že to má s TES něco společného, kdyby tam dali nějakou scénu třeba z 3D Marku, mělo by to stejný efekt. *4*
    • Jestli chcou nějak nalákat, pak by to mělo být to krásné prostředí Morrowindu, ta architektonická města co člověka vzala za srdce, i ty hory Skyrimu mě nadchly, jezerní město z Oblivionu...
    • Tilwaen
      Edit: Špatně jsem si přečetla Tvůj příspěvek, už nic.
  • To som rád, že to bude takto super hra a nebude len behanie z jednej jaskyne do druhej, kde nájdem meč +1, s ktorým zabijem bubáka s +3 a z ktorého potom vypadne helma +4 a rukavice +illusion ako to býva v iných MMORPG *3*
    • Ak si chces o hre zistiť niečo viac, navštív našu jedinú slovenskú stránku elderscrolls-online.cz/‎
      • Padl jsi na hlavičku? Co má tohle být? *7*
  • A mnohem více se dozvíte na redtube.tiscali.cz
  • Po Warth of the Lich king asi jediný trailer, co má alespon trochu "koule"
    http://www.youtube.com/watch?v=5enBMSH5ghc
    • wenceslaus
      For Sigmar, for Empire! :-)
  • Mnoho i více dalšího se dozvíte na http://elderscrolls-online.tiscali.cz
    • mnoho i vice dalsiho?
  • http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/560799_700b.jpg
  • DaddyD
    Jsem jedinej komu připadne přitažený za vlasy platit o 25 éček víc za rasu ve hře za plnou cenu s měsíčníma poplatkama?
    • Záleží na tom, jak dlouho na těch 25€ děláš. Všichni nežijou v Čechách a tohle je na západ od nás celkem pakatel. V různých MMO se při mikrotransakcích utrácí mnohem více za větší blbosti. Takže proč by si Bethesda ty prachy nevzala :)
      • DaddyD
        Ale mě vůbec nejde o to kolik to stojí. Kdyby to byla free-to-play hra, tak neřeknu ani popel.
    • wenceslaus
      Jedinej ne. Tohle je prostě hodně špatnej marketing a výsměch. Bohužel to tak nějak vídám čím dál častějc.
    • walltar
      Tak technicky platíš za 4 pasivky a možnost craftovat Imp věci ... Imperiálové jsou další lidi, takže pokud nejsi vyloženě fanoušek imperiálů, tak si založíš člověka a zbroj si můžeš koupit od craftera.

      Já sem o tom přemýšlel, ale myslím, že to nemá cenu ... maximálně ta edice fyzikální je zajímavá, ale nemám to kam dávat.
      • Spades
        A jak si asi založíš člověka? Máš tam 4 rasy lidí. Imperial, Breton, Nord a Redguard. Vždycky to tak bylo, a najednou úplně zrušili jednu rasu lidí. To není blbej skin, to je celá rasa, která má pasivky, classy atd...
        • walltar
          Jenom 4 pasivky ... classy mají všichni stejný.
  • No na další hry stejně nemám čas.Od TES jsem hrál kromě arény všechno, snad to nedopadne jako STWOR.Jinak přeji štěstí vývojářům a jsem zvědav jak dlouho vydrží na předlatném systému.
    • Já hrál i Arenu. A i když i věřím, že TES online může být dobrá hra, myslím, že pro fanoušky původních dílů mlže být svým způsobem i zklamáním, protože combat system v MMORPG asi prostě nejde udělat stejný jako v singleplayer hře. A mačkání čísel na spodní čísel...to mě nebere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit