Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Technicke provedeni skevele, ale to video bylo naprosto bez napadu. Jenom jakysi genericky pribeh o invazi bez jakehokoliv emocniho dopadu. Vubec to na me nezapusobilo. Jednim z duvodu bude mozna i delka, protoze mi neprijde stastne delat 8 minutovy trailer.
  • ach boze zase tam budou ty pritepleny peti, nechapu jak tam takovou hovadinu muzudou dat a jak to mohli dat proboha do wowka
    • walltar
      Jo to je fakt kravina ... taky tohle nemám rád.
  • Naprosto nezajímavý a tuctový trailer pouze potvrzuje fakt, že lore světa TES absolutně nemá a nikdy nebude mít ambice na to utáhnout plnohodnotné MMORPG. Z mého pohledu nestačí ani na obyčejný single player, ale beru na vědomí, že modderská komunita dokáže divy a Skyrim slaví mezi hráči úspěchy.
    • Co má trailer a lore 20ti let tradice ESO společného? Asi o tom moc nevíš...
    • napred si o lore TES něco zjisti a pak pis...
      • Znám TES od Daggerfallu a nikdy jsem neměl potřebu si o tomto světě cokoli zjišťovat a studovat, neboť nestojí za nic. Je to naprosto generická pseudo fantasy slátanina bez jakékoli invence. Hratelnostně je na tom tato série taky velmi bídně. TESO zanedlouho nasadí tomuto RPG nezdaru trnovou korunu.
        • wenceslaus
          A co si, vojín Kefalin, vlastne predstavujes jako dobrou hru? (jmenovite).
        • opravdu jsi Hovňousek
          • walltar
            Kdysi býval LordHoven a dneska vzpomíná na zlaté časy.
        • Ok, v poradku. Ale když o tom nic nevis tak se prosim radsi zdrz hlasovani:)
  • a fakt tam budou měsični poplatky?
    • Díky bohu F2P by to domrdalo tu hru
      • Tilwaen
        Do dvou let to bude F2P se vším všudy.
        • im fandis, davam im tak max rok
    • samozrejme
  • nic moc
  • Elder scrolls jako mmo prostě nefunguje. Maximálně co-op. Tahle hra nepřináší nic tak novýho a zajímavýho aby mě to přinutilo za ni utratit jedinou korunu. Ale těšim se na další ne mmo díl. :)
  • smajdal
    Svět Elder Scrolls mi přijde jako vykrádačka všeho možnýho a hlavně dost nezajímavá, video ala Blizzard (vizuálně horší, ale za to delší) opět nudné klišé. Tak nějak si v hloubi duše přeji aby na téhle hře neuvěřitelně prodělali *5* Don't hate me so much *12*
    • Veskoslav
      Všechny univerza se navzájem vykrádají a kdo tvrdí opak, tak silně kecá. A zrovna univerzium Elder světa patří k těm nejstarším.
      • Tak nějak si to myslím taky, uvedl jsem to špatně
    • wenceslaus
      Zrovnaten Blizzard má větší vykrádačku (Warcraft je prostě kopie Warhammeru). Je pravda, že videa má lepší, jenže jen o vlas. Proti tomuhle videu to ztrácí designem estetikou... Tohle taky není žádná výhra ale pořád o míle před dětinským Blizzardem (můj názor).
      • Shania
        bez se podivat an jednotky z warcatu 1 a pak se vrat a tvrd, ze je to vykradacka warhammeru:)
        • Kozy
          Warcraft: http://i1.ytimg.com/vi/ewuIHfgJpmQ/hqdefault.jpg
          Warhammer: http://www.freakygaming.com/gallery/game_wallpapers/warhammer_online:_age_of_reckoning/orc_vs_punk_dwarf.jpg

          Jakákoliv podobnost je čistě náhodná.
          • Warcraft 1 mala byt povodne hra s Warhammer sveta, ale GW im nedalo licenciu, tak to premenovali na Warcraft.
        • wenceslaus
          Tak jsem tu. Nuže: Je to vykrádačka Warhammeru (ani jméno nevymysleli moc jiný).


          P.S. Warcraft 1 jsem dohrál, když vyšel :-) A fakt jsem se bavil.. jen to prostě není originální.
          • Shania
            Seznam jednotek z W1 http://www.wowwiki.com/Warcraft:_Orcs_%26_Humans_units

            Takze ta tvoje totalni vykradacka se zaklada na tom, ze jsou orci zeleni.

            Kdybych mluvil jak ty, tak Warhammer je absolutní vykradacka DnD, to zas tezce tezi z Tolkiena a ten zas z mytologii.
            • wenceslaus
              Nu a podle mě je těch rozdílů málo. Není to kopie v duchu Čínských napodobenin z tržiště, ale je to za hranicí, kdy bych to ještě nazval silnou inspirací.
            • wenceslaus
              Starcraft mi přijde jako W40k smíchaná s atmosférou Vetřelce...
              Zergové jsou nidům fakt hrozně moc podobní. Navíc je tam i něco jako Old Ones a příběh Protoss náramě připomíná Eldar. Dokoce i jejich taktika je dost podobná.
            • Shania
              Bavime se tu ale o tom, jestli je SC/Warcraft vykradacka Warhammeru. Ja tu pouze tvrdim, ze neni a jsou smerovany dost odlisnou cestou. To jestli si vzali z Warhammeru inspiraci tu nikdo nezpochybnuje (tak jako ze stovek jinych SF/fantasy svetu), ale je obrovsky rozdil mezi inspiraci a kopirovanim.

              (anonym) - marinaci jsou jen vojaci v hardsuitu, klasickej skafand, jsou to normalni lidi, maji naprosto jinou vyzbroj a umiraji po tisicich.
              Mimo to oboji tezce vychazi z hvezdne pechoty, kde exoskelety byli daleko pokrocilejsi nez SC nebo W4K.
            • ** ve starCraftu*
            • Nevim jak u Warhammeru Fantasy (ten mě tolik nebere) Blizz vykrádal (zmiňovat název je dost blbost...) ale největší fail si podle mne Blizz vysloužil kopírkou mariňácké zbroje z W40k, to je tak sprostě okopírovaný až je to neuvěřitelné .)))
            • wenceslaus
              Zarazajici je tvoje neschopnost akceptovat jiny nazor v diskuzi. Nenut mi nic, co jsem nenapsal. Warhammer není střed vesmíru a je to dost brakové fantasy splácané dohromady. Ale vyvinul se v něco osobitého, co Blizzard prostě převzal a trochu pozměnil. To, že jsou orci vzpřímenější například. Pořád jsou ale dost zaměnitelní.
            • Shania
              Je videt ze o orcich nic nevis, naprosto odlisne lore, inteligence, stavba tela je odlisna (pouze peoni maji hrb). Vsechny tridy ve Warcratu jsou naprosto genericke fantasy tridy. My se tu nebavime o tom, jestli si vzali inpiraci, o cemz vubec nepochybuju, ale o naprostem kopirovani jak tu tvrdis ty. Naprosta neschopnost videt sirsi souvislosti a to ze Warhammer neni v nicem originalni a neni to stred vesmiru je proste zarazejici.
            • wenceslaus
              Ne, orci jsou úplně stejní, ne jen barvou. Stavba těla, vzhled brnění a vlajek.. V tom seznamu jednotek drtivá většina ve Warhammeru už byla. Snad Necrolyte a spearmen ne. Mimochodem dalším vývojem to Blizzard moc nezlepšil (puškaři, gyrokoptéra...)
    • Co je to za blábol? Universum Elder Scrolls má kořeny v devadesátých letech, kdy vyšla Arena, to bylo ještě před všemi LOTR filmy. Sice nejsem nějaký fantasy hnidopich, ale například mé oblíbené argioniany (ani něco podobného) jsem v žádných jiných hrách/universech neviděl, a určitě se toho najde víc
      • Například Gorni ze Star Treku jsou víceméně Argoriani a myšlenka co kdyby se staly humanoidi z plazů, koček, psů byli a jsou docela častý námět. LOTR nevznikl filmama
        • To vím, že LOTR nevznikl filmama, já si jen myslím, že dokud nebyl LOTR zfilmovaný, tak fantasy nebylo až takové populární, a jinak čekal jsem, že se to tady objeví samý hnidopich, který se bude hádat až do rána kde co poprve vzniklo a kdo co od koho okopíroval. Mě už poslední dobou spíš záleží na tom, jak je to universum zpracované, jaké mám vymoženosti v tom či onom světě... a ne to, že se to všechno kopíruje - tohle bude donekonečna. *7*
      • Kozy
        http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/LizardFolk tady můžeš doplnit vzdělání
        • jestli hledate enco originálního, tak třeba to ze v TES totalne vymreli trpaslici, to nemá zadna hra..mivaji pravy opak:)
          • Tilwaen
            Není pravda; třeba v GW2 kdysi vymřeli trpaslíci, aby zachránili svět.
            • Tilwaen
              To ano, ale já reagovala na flashe, který tvrdil, že trpaslíci v žádné jiné hře nevymřeli :-)
            • Veskoslav
              GW2 je ale poněkud novější hra. Rasa Dwamerů je tady už poněkud déle. Navíc trpaslící ani nežijí ve světě Elder univerza.
          • Veskoslav
            Dwemeři jsou důlní elfové, který byly vyhlazení temnými elfy během válek o Morrowind. Jako trpaslíky je označují chybně lidé Císařství. Už jenom to, že jejich zbroje jsou stejné jako od ostatních nadzemních ras dává najevo, že to nebyli žádní malí "lidé". Mimochodem Skyrim vychází z nordské mytologie, kdy sami Nordové mají dva druhy elfů. Štíhle a vysoké, bledé, kteří žijí v souladu s přírodou a pak tmavší rasu elfů, co žije pod zemí. Z toho také vychází Dwemerové například.
          • dilinja
            dwemeri nebyli trpaslici omg *8*
            • Mluvi někdo o dwemerech? *8*
              Jo takhle, ty myslis ze tim myslim dwemery..ne nemyslim..tim ze vymreli jsme mel na mysli ze v TES nejsou, trpajzlici.
      • argoniany*
        • warhammer - lizardmen
          to ma len tak napadlo
          • walltar
            Nebylo něco i v Dungeons & Dragons?
            • jasne, tam su lizardfolks :)
    • Nikdo tě nenutí to hrát. A trochu podle toho co píšeš tak to tak vypadá...
    • njn kdyz nekdo nepozna rozdil v renderech tak to je tezky :)
    • TES jsou tu od dob Areny, takze muzou vykrádat tak maximalne sami sebe. Je to presne obracene jak pises, kde kdo vykrada TES. I když je pravda ze jista inspirace pozdejsich dilu ve filmech typu pan prstenu se nezapre.
      Video ala Blizzard, no pekny videa jsou veschy ala Blizzard, ono když to je kvalitni tak to ani jinak vypadat nemůže, takze aby to nebylo ala Blizzard tak to mají delat horsi nebo co?:)
      proste Smajdalf zase..
  • studio blur se nezapre, ale jinak mi vadi, ze je to skoreo jak nemy film s hudebnim doprovodem. asi museli setrit, a tak to odnes zvuk
    • přesně tak, zvukové efekty tomu strašně chyběly. snad ani hlas jediné postavy tam nezazněl, výkřik, vzdechnutí nebo tak. plus ty jejich ploché obličeje bez emocí a jedním neutrálním výrazem byly dost oničem. jinak po grafické stránce samozřejmě skvělé, přesto nikterak zapamatovatelné. na blizzard nemají, ti k těm audiovizuálním orgiím dodávají traileru něco navíc, duši či jak to chce kdo pojmenovat. málokterá hra to tak má. naposledy mě snad witcherovy trailery uchvátily podobně.
  • Skvělý trailer...čekám před releasem ještě "třetí díl" :)
  • Daedry vyzeraju dost inac, ale scampovia boli mili :)
    a ta elfica bola nejaka namakana, evidentne nejako ojekabatila level scaling v elder scrolls :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit