Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono by mozna i prezilo, ale muselo by prijit s necim naprosto novym. Muselo by to proste byt naprosto diametralne jine nez cokoli co je na trhu. TES bude jen jedno z mnoha MMO... mozna s nejakym zajimavym lore, ale to je tak vse.

    BTW: SWTOR samo fail byl a staje je, pokud vim, tak naklady nikdy nikde nezverejnili, a z toho co se odhaduje budou radi, kdyz se za tech +- 5-7let dostanou do "kladne nuly".
  • XorxoxTalarius
    Kdo vi, treba meli nejaky rasovy zakony *1*
  • XorxoxTalarius
    Jo s tim musim souhlasit, bohuzel, kdyby to vydali o rok pozdeji s tim co je tam ted, tak udelali lepe. Ovsem na druhou stranu se diky tomu mohli dosti poucit
  • protože tady jsi na diskuzi, kde každý tomu sworu přeje jen to nejhorší.. a přání je otcem myšlenky.. realita pak už nikoho nezajímá a jedny z nejlepších výsledků na trhu s mmo sis právě určitě vymyslel a jsi fanboy *1*

    zrovna o pár postů níž jsem rozvířil podobnou diskuzi
  • Sak zpriznit muzou, starat se nemusi:-P
  • Jason_dinAlt
    Stačí aby pár lidí (kteří jsou relativně dost slyšet) něco podobného vyslovilo a většina ostatních se pak už jen veze a tyto "fakta" jen předávají dál. Obecně se tomu říká pomluva. Jednou ti nalepí nálepku a té se pak velmi těžko dá zbavit.
    Taky na to má vliv to, že před vydáním hry měla obrovský hype, takže i obrovské očekávání. Takže míra negativních reakcí je přímo úměrná tomu kolik lidí rozdíl mezi realitou a sliby zklamal.
  • Nezapominej v jakem state zijes:-)
  • Tak velkohubá prohlášení jsou součástí PR.. byli by hloupí, kdyby zkraje vykřikovali, že to bude stejně za chvíli ftp, ačkoli s tím třeba tiše sami počítají.. prostě chtějí v první fázi vydělat na poplatcích a prodejích hry samotné.. jakmile to začně opadávat přejdou na ftp.. nedělám si iluze, že to není předem promyšlená strategie a vydělá jim to takto nejvíc. Zvlášť když je to všude jak přes kopírák... jestli tyhle molochy něco umí, tak vydělávat peníze.. nebo máš snad představu takovou, že je ten přechod na ftp zaskočil jak silničáře zima? *1* až tenhle model přestane vydělávat, přestanou ho všude cpát a začnou třeba hned zkraje s ftp.. nebo nečim uplně jinym.
  • XorxoxTalarius
    Offtopic (ptam se zvedavosti):
    Proc kazdej kruci rika ze SWTOR je mrtve a ze jsou na tom spatne a ja nevim co a jak dal. Hergot ta hra za minulej rok vydelala na mikrotransakcich skoro 120 milionu dolaru (a to je mela jak dlouho, pul roku?) plus je tam porad solidni zakladna subscriberu.
    Proc v kazde diskuzi ctu "stejne to dopadne jako SWTOR" "zbydou jim oci pro plac jako tvurcum SWTOR" a tak dale ...
    Ta hra prodala nekolik milionu kusu krabicove, lidi plati predplatne, servery praskaji ve sveh ... tak k certu kam chodite na ty odhady?
  • To ze po 6 mesiacoch uz museli pripravovat prechod na F2P po tych velkohubych vyhlaseniach ako ma teraz TES. Fail je !!! Bez prechodu na F2P by to uz nik nehral. To ze po prechode sa populacia a zisky zacali spametavat je uz ina vec.
    Ziadne velke MMO na tomto presytenom trhu dlhodobo s poplatkami neprezije a prikladov je vela. A TES neprinasa nic nove co by uz nebolo niekde inde.
  • XorxoxTalarius
    Vikingove prilis neprznili, jelikoz potomci by byli slabe krve a tudiz nemeli dostatecny potencial, ikdyz je pravda ze i na to nasli reseni *1*
  • Přesně to jsem si po shlédnutí řekl i já.. Kdybych nevěděl že jde o tuhle hru, tak bych vůbec neřek že jde o TESO. :-D
  • mondzi
    Keby na konci neukazu Imperial City, ani by som nevedel ze sa jedna o Elder Scrolls.
  • Video super (konečně nějaký příběh v traileru na hru), první ukázky taky super, ale stejně to hrát nebudu. MMORPG je pro mě zlo, nedělala bych nic jinýho. :D Hraju si postupně (a nespěchám) questy Skyrim (možná mi ještě něco zbylo v Oblivionu) už od tý doby, co to vyšlo, ještě zdaleka nejsem u konce a jsem spokojená. Budu tiše doufat, že někdy vyjde The Elder Scrolls VI. I když mě to mrzí, tak tu hru obejdu mílovými kroky. :)
  • wenceslaus
    aneb citace z pravidel Shadowrunu 2.edice: Proč se bát toho snědýho chlápka, když támhleta věc (troll) má ruce jako lopaty?
  • zajímalo bys mě, jestlis dostal mínuska od miralfagů za prznení, nebo od TES lore fanatiků za vikinga *1*
  • wenceslaus
    Fantasy! Dejte rasismu úplně nový rozměr! :-D
  • Tohle video může být největší špička, ale to jak vypadá hra je druhá věc, ta mi nějak úchvatná rozhodně nepřišla.
  • Píšeš na můj vkus trochu afektovaně a tendenčně.. viz zmínka o wowku. V porovnání s wowkem je každý chudý příbuzný.. což ale automaticky neznamená ztráty. Každopádně moc nového infa si nepřidal, takže stále spekulujem o celkových příjmech a výdajích..

    i kdyby ta hra v tuhle chvíli ještě zaplacená nebyla, tak pochybuju že po konci roku 2013 nevydělají nic. Výdaje za provoz se určitě přizpůsobují počtu hráčů a ten příjem 139 milionů je jeden z nejlepších za ten rok 2013.. sečteno podrženo, určitě si dovedli představit lepší situaci, ovšem propadák to v žádném případě neni.
  • wenceslaus
    Nu a podle mě je těch rozdílů málo. Není to kopie v duchu Čínských napodobenin z tržiště, ale je to za hranicí, kdy bych to ještě nazval silnou inspirací.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit