Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1*
  • Ok, zbytečná je z mého pohledu, ostatní lidé můžou mít jiný pohled.
  • Spousta lidi se na ni tesi, takze zas tak zcela zbytecna nebude.
  • CRYPT
    Vsak ja se s tebou nehadam :-) Jen rikam, ze mi zpracovani videa moc libi
  • jo, "nadherna elfka, VIKING, a potom i ČARODĚJ a následně HORDA nemrtvých!" to je super.
    ne počkat..někde sem to už viděl..aha, všude!
  • jo je to jak to píšeš. podle mě se inspirovali výdělkem a postupem GW2, masivní propagace, reklama všude a na všechno, mnohem víc práce na prezentaci hry než na hře samotné. potom to rychle prodat a hráči za 2 měsíce nemají co dělat. jenže se trochu sekli s měsíční platbou. ta se jim podle mě vymstí. mimochodem i gameplay mi strašně moc připomíná GW2. a že by to bylo nějak super.. taky nechápu tu postiženost velkejma mobama. to prostě není dobrý hráči hned ze začátku hry dovolit zabíjet mobky velký jak panelák, na co se má pak těšit.. musí to být "rewarding"..wowko k velkým mobkám a číslům došlo levelama. a fungovalo to.
  • Singleplayer Elder Scrolls i před všechny bugy jsou pro mě skvělé hry. Ale Elder Scrolls online? Naprostý nezájem, zcela zbytečná hra.
  • celoush
    Jenom vizuální o*anie... na mne to bohužel nijak lákavě nezapůsobilo... o hře nevím o moc víc. Trochu mi to připomělo trailer "Dragon Age: Origins - Sacred Ashes". Ten sice nevypadá tak působivě, ale přesto na mě zafungoval mnohem líp.
  • Milerád si koupím a vyzkouším, hodnotit budu po týdnech, ne po zkouknutí videa ;)
  • ** ve starCraftu*
  • Nevim jak u Warhammeru Fantasy (ten mě tolik nebere) Blizz vykrádal (zmiňovat název je dost blbost...) ale největší fail si podle mne Blizz vysloužil kopírkou mariňácké zbroje z W40k, to je tak sprostě okopírovaný až je to neuvěřitelné .)))
  • walltar
    Nepiš Skyrim online ... se skyrimem to nemá nic společného.
  • To co puvodni Elder Scrolls budovaly leta, nove mmorpg Skyrim online pretvari v nezazivny masokombinat ultra-mega-super velkych stvur jedinym titulem. Bohuzel. Nato, aby si Elders scroll opet ziskali prizen "zdravych" hracu, budou muset firmy vynalozit nemalo namahy a penez.
  • CRYPT
    Nadherne video. Sakra to zvedlo naladu. Skvely vizualni a audiovizualni 8mi minutorvy prozitek. Nadherna elfka, VIKING a potom i carodej a nasledne horda nemrtvych. NICE
  • Asi uz starnu, ale to video mi prislo tak trochu trapny. Kazdopadne jsem zvedavy kolik lidi jim za tohle bude platit a kolik lidi si koupi sberatelskou edici, aby mohli hrat rasu, kterou v normalni nemaji. Doufam, ze se takovych hlupaku najde malo a nebudou podporovat takove $$$ praktiky. Az to prejde na F2P, tak mozna zkusim.
  • promitac
    Typicka genericka fantasy hra Online.

    Take "meh" som uz dlho nevidel.
  • Ja neviem, toto vyzera ako strasne klise. Ukazka bola fajn, ale to nema nic s gameplayom. Osobne by som sa radsej prikonil k Wildstar a co sa tyka TES, tak si radsej zahral modovany Skyrim. Urcite to bude chvilu pecka a potom zasa zacnu hraci odchadzat a potom hra prejde na F2P. Mali radsej spravit riadnu Singleplayerovku a pridat do nej moznost COOP, to by bola pecka a nie toto!
  • Jo, vidím to podobně. Velmi výstižný komentář.
  • nevidel jsem na videu nic epickeho....spis me to odradilo...hra se sama odsuzuje k zahube *7*
  • kennyB
    Tak špatný video to zase nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší