Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každému se líbí něco jiného.
  • A pokud ho někdo následně popíše jako "bombastické" a "epické", tak to už je vážně na ránu.
  • Jj narcistický 15ti letý šmudla co ani nehrál betu a je hrozně chytrej :)
  • Ono ani tak nejde o to, jak se to studio přesně jmenuje, nebo jaká je vlastnická struktura jeho mateřské společnosti. Ale o to, že jich není 5, nedělají to poprvé a jejich rozpočet na to není cena lepší svačiny. Takže vyprodukovat video, kde je špatně téměř všechno a to co není, je s přimhouřeným okem průměr konkurence, je ostuda.
  • Ano, můj nick je již samo vypovídající argument nade vše. Zato moje komentáře jsou bezduché a nepravdivé. Bohužel, u tebe to platí naopak a nemá cenu s tebou dále diskutovat.
  • To neprodukuje Bethesda jen tak mimochodem :)
  • Když mamutí studio jako je Bethesda připraví pro svůj AAA titul (přinejlepším) Béčkové video, za které by se styděli i indie kluci z garaze, tak slizne kritiku. Co presne se ti na tom nezda?
  • S Tvým nickem bych ani nic jinýho nečekal
  • Např. animace. Jsou šíleně nepropracované, postavy se ihned z běhu zastaví. Creepové, co jsou od boje sotva 5 metrů si tam přežvykují trávu. Dokonce i vzhled a držení těla některých hráčských postav mně přišla jako okopírovaná z wow. Dalo by se tam najít spousta dalších věcí, ale proč bych na to koukal? Napsal jsem můj názor, více se touto hrou zabývat nebudu.
  • V čem klon? Že je to MMORPG?:)
  • Ano, a nepište na fórum své komentáře a názory, protože od toho máte papír na stole. Blbečku *16*
  • No, mně se zase video líbilo a přišlo mi i dokonce lepší (co se grafiky týče) než blizárdovské. Ale když bych měl hodnotit obsah, tak naprostý propadák. Nemůže se přece stát, abych si úvod videa začal porovnávat s videem, co bylo ve Warcraft III. A ke konci mně to zase přišlo jako GoT - ti ledoví muži (nebo jak se jmenujou). Na hru mě to skutečně nenalákalo. Schválně jsem si poté pustil nějaký gameplay, no a zavřel ho tak po minutě. Prostě další klon wowka. Hrůza *11*
  • Shania
    Seznam jednotek z W1 http://www.wowwiki.com/Warcraft:_Orcs_%26_Humans_units

    Takze ta tvoje totalni vykradacka se zaklada na tom, ze jsou orci zeleni.

    Kdybych mluvil jak ty, tak Warhammer je absolutní vykradacka DnD, to zas tezce tezi z Tolkiena a ten zas z mytologii.
  • Tolik lidí to tu hatí...tak se na to nedívejte a běžte na večerníček. Umýt, vyčistit zuby a spát.
  • Ty jsi taky vYzualni kvalita :D
  • Je mi jasné, že tu budu za škarohlída, ale přece...
    Neupírám tomu traileru, že je epický a musel stát jistě spoustu peněz, jen tak nějak, alespoň pro mě, postrádá smysl - za osm minut leckdo odvypráví malý román, ale o čem bylo tohle? Nějaký tuctový nekromant (jako vždycky) vylezl z Oblivionu (zase) a měl s sebou něco, co ukáplo sfinze z nosu (jak jinak). Jediné, co mě zahřálo, byl pohled na obléhané Imperial City.
    Podobné případy už jsme tu měli (vzpomeňme na epické filmečky k SW:TOR), pokaždé však tvůrci narvali zbytečné prostředky do reklamy a prezentace a ne do obsahu samotného. Bethesda/Zenimax možná spíš měly zaplatit lepší scénáristy, kteří by nevymysleli takové nehoráznosti, jako epické bitvy, o nichž se Staré svitky vůbec nezmiňují nebo titul Emperor (!!!) udílený v battlegroundech.
    Lord Akatosh, let me forget these heretics!
  • Tilwaen
    To ano, ale já reagovala na flashe, který tvrdil, že trpaslíci v žádné jiné hře nevymřeli :-)
  • Tilwaen
    Ještě jednou, prosím.
  • Hm dalsi tuctovej trailer.. jdu si radeji zahrat Morr, po tomhle "originalnim "Mmorpg mi je dost blivno *7*
  • bohuzial ani moc originalne to nieje , presne to iste ako Rift eventy v Rifte, par mobiek a nakoniec mini bossik a zavretie riftu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší