Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi líto, ale kreslené to je. Kdybych mohl srovnat postavy ze staršího Oblivionu s postavami z TES Online, hned uvidíte rozdíl a hlavně i neznalec série pozná, jaký obrázek zobrazuje postavy z MMO a jaký ze singlu. I já si myslel, že TES Online nebude stylizovaná hra, ale ona bohužel je velmi stylizovaná - akorát komiksově, nikoli do toho asijského stylu.
  • To je sice hezký, ale nic z toho ve hře není. *3*
  • Já jsem stále věrný TES značce. Těším se na single hru TES. MMO verzi nechám jiným, páč mi to jako TES vůbec nepřipadalo.
  • Zajímalo by mě, z jaké hry bylo to video natočené, protože TES Online takhle vážně vůbec nevypadá. Modely postav vypadají úplně jinak a to i nejvyšším možným nastavením. Dočkáme se snad lepších modelů§ postav v plné verzi hry, protože v betě jsem viděl něco jiného - takové pěkné gumáky.
  • No v bete ten event kotvy teda tak epicky nebyl, jedine co se mi na tom ve hre libilo byl ten zvuk co to vydavalo, jinak proste par mobu a na konci loot. Zadna taktika, proste rubacka...

    na tech strankach co tu pisete vsude, se pise ze tam nebudou zadni meba bossove jak ve wow treba, no v traileru jeden i je, ac dostal po hube.

    No a to video... nejsem narocny, mi se libilo... ale na tu hru me to nenalakalo.
  • peaNutz
    Já nevím mě se video líbilo :) .. Sestřih byl sice trochu zvláštní ale atmosféru to mělo. Je jasný že Blizzard je v tom trošku víš ale hledat si pro srovnání toho nejlepšího mi příjde trochu nefér. A upřímně se mi tohle líbilo možná víc než trailer na MoP. Jen mi to celý nepříde moc jako TES ale nemá cenu na všechno nadávat:) .. Vzhledem ke zkušenostem s MMO co vyšli po wowku tomu moc naděje nedávám ale nemá cenu na to prskat eště před vydáním *3*
  • Video uslo, skoda ze hra samotna je tak zoufale tragicka.
  • Zahrál sem si betu a moje naděje uhasly.
  • Kam zmizeli věrní fanoušci TES? Nejdřív všichni chválí teď na to zas nadávají. *7*
  • http://elderscrolls-online.tiscali.cz/ Kdyby ještě někdo náhodou nevěděl o této super stránce o této hře.
  • Tak CGI kvalita je sice srovnatelná s Blizzardem, ale s obsahem a kamerou se mají ještě hodně co učit...
  • Jako jo, mám z toho naprosto stejný pocit, ale tak nějak z toho na mne dýchá, že někdo hodně stříhal. Někdo hodně bez talentu. Ach jo, tolik vyhozené práce. *10*
  • Video slaboucke, je videt ze Bethesda neumi. Vubec to nefunguje, nepusobi. 8 minut nudy, navic v superdrahym kabatu CGI? Takovejhle fail se nevidi jen tak kazdy den :)
  • Vsak oni spadnu na hubu a preberu sa :)
  • To by mě opravdu zajímalo co bude mít toto video společného se hrou. Ukázkový bullshot exercise. Naletěl jsem u SWTOR, podruhé to neudělám.
  • P1trs
    vazne mi nejde do hlavy, jak v dnesni dobe, kdy moznosti vyvojaru jsou temer neomezne, tak lidi, co by meli byt kreativni, jsou schopny stvorit jen dalsi klon deset let stare hry...
  • Chlape ty hraješ už asi tak dlouho, že tě prostě nic neuchvátí... To chce pauzu :D
  • im fandis, davam im tak max rok
  • Warcraft 1 mala byt povodne hra s Warhammer sveta, ale GW im nedalo licenciu, tak to premenovali na Warcraft.
  • Fakt ? :D každá vteřina ? :D I tarilaer na ramba byl lepsi tam se človek aspon zasmál tady sem po 4 mintuach umiral nudou.
    Takže podle tebe je epickej moment : presila, obri monstrum a mocný nekromant ? :D
    No jestli jo pak se nedivim, že se ti to libí, ale na me je to teda sakra malo aspon v jejich podaní :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší