Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím, ale přijde mi jakoby investorům co sponzorují MMO hry, někdo nalepil na oči EURa , které vydělají smáhnutím kouzelného proutku ala zázrak WoW. Jak jinak si zdůvodnit, že se pořád vyvíjel hry s již tak obehraným fantasy světem, ve kterém již toho v současnosti není co moc vymýšlet.

    Vždyť i úplnému ekonomickému analfabetovi musí být zcela jasné, že MMO trh je již přesycen, chápu, že TES má svou stálou hráčskou komunitu, ale ono opravdu někdo věří, že dnešní závisláci z wowka atd. okamžitě přestanou své hry hrát a přejdou na TESO??? Popř. posbírají hráče odevšad, nebo dokonce ty, kteří MMO nehrají vůbec ??? Opravdu jak naivní představa.
    Skupina hráčů ochotná za MMO hry platit a ještě k tomu měsíčně, je na trhu již dávno rezervována a ti kteří budou chtít opustit své vymázlené avatary, tak těch bude opravdu málo, spíše to bude jako v SWTOR, kde převládal zájem shlédnout něco nového, inovativního, ale velice rychle se zase vrátí zpět. I díky chabému end-game hry, který zcela jistě i v TESO nebude tak rozmanitý jako v MMO hrách působící na trhu řadu let.

    Za sebe říkám, měli raději zůstat u singl série TES, která by se dala vypilovat k dokonalosti a vydělali by královsky, ale jak se říká „pýcha předchází pád“ a takhle přesně dopadne i TESO.
  • wenceslaus
    Zarazajici je tvoje neschopnost akceptovat jiny nazor v diskuzi. Nenut mi nic, co jsem nenapsal. Warhammer není střed vesmíru a je to dost brakové fantasy splácané dohromady. Ale vyvinul se v něco osobitého, co Blizzard prostě převzal a trochu pozměnil. To, že jsou orci vzpřímenější například. Pořád jsou ale dost zaměnitelní.
  • Předběhl jsi mě
  • Shania
    Je videt ze o orcich nic nevis, naprosto odlisne lore, inteligence, stavba tela je odlisna (pouze peoni maji hrb). Vsechny tridy ve Warcratu jsou naprosto genericke fantasy tridy. My se tu nebavime o tom, jestli si vzali inpiraci, o cemz vubec nepochybuju, ale o naprostem kopirovani jak tu tvrdis ty. Naprosta neschopnost videt sirsi souvislosti a to ze Warhammer neni v nicem originalni a neni to stred vesmiru je proste zarazejici.
  • I to že mají postavy dvě ruce a nohy je zkopírovaný z wowka. Že se nehanběj v tí bethesdě!
  • Nic pro mě. Nesnáším epické hostopřísnorubačky.
  • Magister_Peditum
    Co to bylo za obrovitýho potvoráka. Nějaká Daedra?
  • wenceslaus
    Ne, orci jsou úplně stejní, ne jen barvou. Stavba těla, vzhled brnění a vlajek.. V tom seznamu jednotek drtivá většina ve Warhammeru už byla. Snad Necrolyte a spearmen ne. Mimochodem dalším vývojem to Blizzard moc nezlepšil (puškaři, gyrokoptéra...)
  • Bombastické video ? No to určitě ne, video bylo dobré, ale zase tak epické to nebylo, abych už hned klikal na předobjednávku něčeho co již na trhu s MMO-RPG je xyz krát, osobně si myslím, že to dopadne obdobně jako SWTOR a spousta dalších MMO-her co měly veliké oči a pak jím zůstaly jen oči pro pláč.
  • Tak ja nevim. Co by v tom videu melo byt jinak? Libivou formou to predstavuje hru. Jsou tam tri strany co se rezou mezi sebou jako ve hre. Jsou tam daedry jako spolecny nepritel tak jako ve hre. Navazuje to na predchozi trailer. Plus
    je tam ztucnela ludra velikosti panelaku a trocha brutalni destrukce. Uplne staci.
  • Já jsem trošku zmatený klasickou digitální edicí a imperial edicí s imperial bonusy a nějakým šitem navíc (vcelku na nic, ale proč si nepřiplatit)...trošku mi to evokuje myšlenku, že za pár týdnů onám oznámí ještě nord edici a pointear edici, abychom v tom jako měli jasno....a všude bude dle rasy laděný poník, nějaký zvěřátko, a bonus na craft a oblékání do zbrojí náležící tomuto národu....možná kecám a nebude to tak ale :)
  • Pro Trolldu:
    Předem bych rád zmínil, že tu nejsem za žádnou komunitu, nýbrž sám za sebe. Takže mými názory mohu škodit jen sám sobě a s tím se myslím v mém věku docela dobře poperu.
    Nikdy nikdo netvrdil že TESO bude revoluční a něco nové. TESO je MMORPG ze světa ESO. Nic víc, nic míň. Žádná hra není bez chy a žádná nikdy nebude. Záleží jen na tom, zda je člověk vyhledává, nebo zda hledá ty světlé stránky, plusy a podobně. Nikdy se žádná hra nezavděčí všem. To prostě nejde, každý jsme jiný, každý by chtěl něco jiného.Pozastavuji se ale nad tím, jak tu plno lidí hru odsoudili a pasovali se do rolí věštců, kteří zaručeně ví co se za tři, šest, devět měsíců stane a jak to bude vypadat. Většina z nich ani nebyla v betě a viděla možná pár videí na YT a jsou z nich proroci.
    A pokud jde o komunity..ta místní je asi na velké urovni soudě dle nicků a toho, že nejvíc plusů má ten co použije nejvíc hanlivých slov.
    Na závěr bych se ještě ůpousmál na těmi, kdo říkají že v dnešní době 300-350,- dávat za hru je nehorázné a "nemoderní". Ty by se měli zamyslet kolik měsíčně utratí za cigára, chlast a podobné kraviny. Takže tak (a umínusujte mě, jdu spát *14* )
  • Myslím, že svým přístupem spíše škodíš své komunitě, než aby si jí prospíval. Zjevně neumíš diskutovat, tak proč chodíš na diskuzní forum?

    Hate je názor na něco bez skutečných argumentů. Tady ale byla řada argumentů proti současné podobě TES MMO. Že ty chyby nevidíš, budiž ti přáno. Aspoň si hru užiješ... Ale možná by si nás mohl ochudit o tvé podobné příspěvky. Raději se zaměř na vyzvednutí toho, co se ti na hře tedy líbí, proč ty jí budeš hrát. Anebo buď mezi svými, kde si budete poplácávat ramena, jak je TES MMO skvělé a kdo se nepodřídí, musí z kola ven. *3*
  • Co má trailer a lore 20ti let tradice ESO společného? Asi o tom moc nevíš...
  • Už vyšla? Tak vidíš ;)
  • Ona už vyšla? ....jeeee aha ty jsi vlastně věštec
  • http://www.youtube.com/watch?v=-G4CFCU0fWM - naprosto výstižné video.
  • Kreacionisti taky tvrdí, že každý má právo na svůj názor. To jejich názor ovšem nedělá o nic méně stupidním.
  • Tak to je výborný argument. Teď ještě dodej: "A ty bys udělal lepší?" a můžeme se na všechnu kritiku rovnou vykašlat.
  • Navíc teda Bethesda (Softworks) hraje minimálně roli publishera. Kolik procent vlastní v Zenimax Online, nebo naopak, případně kolik lidí bylo přerazeno z Bethesda Game Studios, nebo jak moc jimm pomáhají, je mi jedno a nemá to na kvalitu videa a jeho kritiku žádný vliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší