Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Píšu o recenzentech. Podívej se na Metacritic.

  • Však to tady desítku nedostalo :-D Prostě když není o čem s hádat, tak si to vymyslíme :-D

  • dworkin

    Je dobrá, ale není to desítková hra. Spíš zase recenzenti podlehli nějakýmu davovýmu šílenství.

  • A přesto dobrá. To ti nějak vypadlo :-D

  • dworkin

    Ta hra je hnusná. Zubatá, přesvícená, s rozmazanými texturami. Hnusná.

  • Víš co, když napíšeš blbost, nemůžeš se divit, že to na to lidi reagují blbostí.

  • michaelfoucault

    Zkus Yuzu. 60 FPS stable. 

  • radim.zaty

    Neříkám, že se k tomu chci vracet, ale že mi nižší rozlišení, 30 FPS a občasné propady nevadí natolik, abych kvůli tomu nehrál jinak špičkovou hru.

    Na tu analogii s krysou mám krátkou odpověď: https://www.youtube.com/watch?v=-bL9BWEtLpM

  • 60 fps tam nikdy nebude stabilně fungovat ,protože na to ta hra prostě neni stavěna. Vsechno ve hře je vázaný na 30 fps. Na pc se doporučuje přepnout na vulkan a nedávat 1.1.0 patch  ale hrát verzi 1.0. A vývojáři Ryujinx neustále updatuji a optimalizuji přímo pro Zeldu,takže je předpoklad že to poběží líp. 

  • honcka

    Nevim, skusil jsem to přes Ryujinx, dal jsem na to 60fps patch a na RTX4080 mi to lítalo mezi 20-45fps ať jsem dělal co jsem dělal, vytížení CPU a GPU okolo 30%

  • Derp_1337

    Hele, já taky hrál kdysi sotva při 20FPS, ale rozhodně se k tomu nechci vracet. Vývoj techniky jde dál a my jdeme s ním.

    Hele, já chápu, že zvyknout se dá na hodně. Klidně si třeba i zvykneš na to, že budeš místo jídla jíst krysy z kanálu... ale proč by jsi to dobrovolně dělal?

  • uaxpk

    No jo, už máme nějaký ten věk no 😉

  • radim.zaty

    Ani ne. Já začínal na osmibitech, dooma jsem hrál ve čtvrtinovém okně tak na 10 FSP, HL1 v sw renderningu tak v 20 FPS, takže mě nižší rozlišení a FPS nijak neiritují. 

    Oproti např. Bloodborne, které na PS4 trpělo propady i pod 20 FPS, a dalo se to v pohodě hrát, je potřeba dobrých reflexů v Zeldě naprosto nicotná :)

  • Derp_1337

    No vidíš, stačilo napsat, že to není akronym.

  • lito

    ty jsi mi ale brepta. 

  • Inquisitor

    Ta hra se tak jmenuje, tak nevím co ti vadí?

  • Když tě odrazuje technický stav hry, tak ji nehraj. Nikoho nezajímá, že ty si myslíš, že by hra měla být ve 4k nebo mít 60fps. Prostě to nehraj.

  • vonTossis

    Snad ano, protože ta hra si 8 a méně rozhodně nezaslouží. Tudíž na hranici s nimi. 

  • vonTossis

    Jsi tak strašně šlechetný,  že tě ve zpětně projevené šlechetnosti ujistím, že tvůj první odstavec rozhodně do zdravé diskuze nepatří, a ani ji neprospívá. 

    Už jenom představa, že si myslíš, že jde o nějaký damage control, přičemž jsme v anonymním prostředí, a vidíš mě jen jako nějakého anonymního avatara, je úsměvná a velmi podnětná pro diskuzi.

    Ale jelikož mám dobrou náladu, projevím ti určitý respekt svým komentářem v tomto vlákně. 

    Narážel jsem na dvojí metr hodnocení, ani ne tak redakce, ale určité skupiny fanoušků, která si velmi rychle plivne na jednu hru, přičemž u druhé zjevné nedostatky odpustí bez mrknutí oka.

    Samozřejmě jsem také diskuzně nezdravě příhodil nějaká žhavá polínka,  aby se někdo ponořil do protidiskuze, a mohli jsme si vyměnit nějakou dojmologii. 

    Což se stalo, nikdo krvácet nakonec nebude, a můžeme být rádi, že si ve finále přehazujeme velmi subjektivní dojmy o dvou výjimečných hrách. 

    A stejně tak v té dojmologii si zcela stojím za tím, že Elden Ring mohl vypadat mnohem lépe, a mnoho textur a detailů (třeba i částicové efekty) je jak z období deset let mínus. Last of Us z PS3 není měřítko.  Mám v hlavě několik her z té doby, které v pohodě snesou srovnání, a v pohybu mnohdy vypadají i lépe. 

  • Derp_1337

    Oh, díky. Nečekal jsem, že to bude až tak stará hra. 26 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit