Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...to si myslím, že by mohli zvážiť. Je to dobrý nápad *4* Niečo obdobné ako na Metacritic alebo Gamespot ... Tam na Gamespot sa mi páčilo, keď som tam naposledy mrkol, ako sa celkom dobre trafili...Gamespot dal 8,5 a Metacritic Score z 53 recenzií vyšlo 86 ...užívatelia dali myslím 88. Tak by sa tu nik do pŕs nebúšil, že hra je zlá a nedemotivoval hráčov, pri zvažovaní na kúpou hry. *1*
  • Tvůj mail z tebe dělá nepochybně něco úplně jiného :)
  • maros.goc
    ešte niečo pán anonym?
  • Mě se hra velmi líbila. 7/10 bych dal také, hlavně kvůli boji zblízka, který za moc nestojí. Pokud Nechcete aby vás hra vodila za ručičku nemačkejte Q (i když ani to občas nepomůže, když si nevíte rad) =D Slibovali stealth akce ... moc jich tam tedy nebylo, vždycky udělala kravinu ve videu, že si ji všimli. RPG prvky- popravdě skilly jsem si za celou hru nevylepšil, jen zbraně.
    Jsem rád že se upnula hra jiným směrem a není to jenom klasický šplhání po stěnách někde v kobkách. I když v lese mě dostalo, jak snad za každým rohem, ležely šípy. To mi hlava nebrala =D Hra je prostě super, už ji hraju po druhé, tentokrát s přítelkyní a bavíme se. Ji jen mrzelo, že tam není Angelina =D
  • No hnus, direktor tohto kusu mal zrejmä rád film The Blair Witch Project, ibaže v Holyúde ho nechceli, tak sa rozhodol poprzniť túto Laru a všade tam kde nevedel kam z konopí narval quick time eventy.
  • Dost ste to tu podhodnotili si myslim.
  • Šeci co sa tady hádaj o hodnocení sou buzeranti
  • Nezlob se na mne, ale prave ja a ne jen ja, koukame na bodove hodnoceni pti nakupu titulu. Timto podhodnocenim bych si ji nekoupil, nastesti jsem ji hral a proto tvrdim, ze hra je perfektni od zacatku do konce a rad se k ni vratim. Neni to stary Tomb Raider kde Lara dela salta atp. ale to je jen dobre, inovace je super.
  • ringmancz
    evidentně ti to vadí, když si zrovna v téhle diskuzi tak aktivní a nedokážeš pochopit, že jednu hru hodnotí jeden a druhou druhej a co se líbí tobě se nemusí líbít ostatním
  • KronosDeret
    Musim priznat ze nechapu ty masivni emoce tady. Jakoby Martinova recenze nejak znehodnotila zazitek lidi, kteri tvrdi, ze je TR bavi. Ruzni lide maji ruzne chute, at se jedna o hudbu, malby, sochy, jidlo, videoklipy, reklamy nebo architekturu. 7/10 na games.cz neznamena ze si tu hru nemuzete koupit, hrat a uzit. Je pravda, ze na Games pisou herni zurnalisti, kteri hraji hry uz nejakych 15 - 20 let a tak vidi hry jinak ve svetle svych zkusenosti. V jejich ocich a podle jejich chuti muze byt zjednoduseny interaktivni film hodnotny mene nez zabavne udelane piskoviste. A to vzdy taky nemusi byt pravda. Takovy Portal 1 i 2 je totalne ciste linearni a naskriptovana horska draha s prostorovymi hadankami.

    Jinak souhlasim, ze 1 - 10 celociselne hodnocenni nema skoro zadnou vypovidaci hodnotu. Mozna by bylo prima prejit na nejake koncentrovane shrnuti. Priklad: TR je linearni a nenarocna strilecka z treti osoby, kde se masakrovani nepratel strida s QTE adrenalinovymi zazitky a trochou lezeni v kobkach. Krasne lokace, skvele animace, hlavni postava na kterou se prijemne diva. Hra kvuli brutalite neni vhodna pro deti
  • Hrac "který si do roka zahraje už jen tak jednu dvě hry" se asi moc za hrace povazovat neda.
    Stejne jako bych si za rok dal 2 - 3 cigarety, tak bych se nejspis kurakem nenazyval.

    Btw tvoje skoda ze te treba Witcher 1 - 2 nezajima, je to kvalitni vytvor.
  • Jen to ne!
  • To máš pravdu tvůj příspěvek není žádný zázrak.
  • Tak jen pro informaci pro budoucí hráče, splnil jsem asi jen 5 kobek, sběratelský předměty jsem sbíral jen když jsem šel přímo okolo a po dohraní jsem měl 70%. :) Tak ať víte +- v jaký částí jste, až uvidítě při načítání současný % :)
  • maros.goc
    hra dohraná ...6/10 ...zábavná akčná hra, ale veľmi slabý Tomb Raider ...toť všo, zázrak sa nekoná
  • Inquisitor
    Doufám že se ještě někdy dočkáme pokračování ve starém duchu.
  • Ak sa bavíme o Tomb Raider, tak je táto hra tak na 6 bodov. Ak sa bavíme o sivej beztvarej akčnej produkcii dnešnej doby, potom je to 9-10.
  • Mimochodem bych zde urcite k recenzim pridal hlasovani hracu, pak by si clovek udelal obrazek a ne od jednoho cloveka ;-)
  • Tady to flakaj podle sebe, nazory lidi (vetsiny) jdou stranou. Docela uz bezne, kazdopadne muj nazor na hodnoceni nezmeni. 9/10 a jsem rad, ze jsem se dockal dalsiho povedeneno pokracovani kultovni Lary ! Par zmen by urcite zaslouzilo, ale jednoznacne PECKA roku !
  • Vtipne :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší