Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander ...ty mi nerozumieš. Recenzent nie je hoci kto!!! Je to žurnalista. Musí mať nejaký prehľad o tom ako má vyzerať kvalitné dielo. Kritik knihy a filmu tak isto. Ak by nejaký filmový kritik dal na svojom webe rovnaké hodnotenie filmu Babovřesky ako napr. filmu Kmotr ...tak si buď istý, že to nieje odborníka a nikto by ho už nebral vážne. Podľa teba by mohli Babovřesky dostať aj Oskara. Ty by si ho dal ... veď prečo nebyť ako prvý. To si sa pomiatol ...alebo tomu, od čoho kritika na svete je, fakt nerozumieš!?
  • *1*
  • ...pripomínaš mi našich slovenských politikov. To že sú ľudia na slovensku nespokojní nebude chyba vlády...bude to určite v ľuďoch. Európa sa zmieta v protestoch a štrajkoch...Rekordná nezamestnanosť, strach z nejasnej budúcnosti, znižovanie platov a dôchodkov, vládne škrty. Európou sa nesie závan strachu, ktorý tu už dávno nebolo cítiť.. ale nebude to chyba vodcov krajín,...bude to v ľuďoch :)
  • *1* pekne napísané...
  • Call of Duty: Black Ops 2 _hodnotenie 8/10. Z toho si padol na zadok? Ja nie. Tak prečo lepšie hodnotenie? Black Ops jednotka ma bavila...ale dvojka bola mimo mňa. Hodnotenie presne naopak Jednička Black Ops tu dostala 7/10 všade inde mala 9/10 .... Teraz s Tomb Raider je to úplne identické :)
  • proste tento portal si musi priznat ze toto vobec neuhadli" a este sa biju o svoju pravdu.zmente hodnotenie alebo to dajte recenzovat niekomu inemu,lebo nie je zrejme normalne ked drviva vacsina ma iny nazor.
  • Já reagoval na tvoji zmínku o diskuzi, o tom že se ta diskuze týká hodnocení hry.
  • Odmítám se s tebou bavit o hodnocení té hry. A o tom zda by recenze měli byt objektivni subjektivni atp. Ostatně na tohle téma máš přes 10 stran příspěvků.

    Pokud se chceš bavit o hře tak prosím ... :D
  • Pakliže "se více než půlka příspěvků týká jen a pouze hodnocení" tak je otázkou, jestli je chyba v hodnocení té hry, nebo v těch lidech, či diskuzi :-)

    Recenze by měla být jakžtakž objektivní, pokud redakce brání recenzi jen slovy že je to názor Martina, tak potom ať se to nejmenuje recenze, ale názor Martina.
  • To ano , ale taková histerie co je tady , kdy se více než půlka příspěvků týká jen a pouze hodnocení , jak tamto dostalo tolik a jak todle mohlo dostat tak málo, když zase támhleto dostalo tolik ...To taky není dobrá diskuze.
  • ja zas uplne suhlasim s recenzentom. hra je to relativne zabavna ale tak neskutočne debilna a stupidna až mi je z nej zle. hry samozrejme nemaju byt nejake super intelektualne dokonale ale tento tomb rider to je stupidnosti extrem; pričom najhoršie je ako sa snaži hrať na pravy opak. dementny pribeh, hratelne prvky len načrtovy nastrel a kopa opakujucich sa skryptov. osobne s recenziou suhlasim. da sa to hrat, nenudim sa u toho ale že by som z tej hry padol na zadok alebo mal na nu spominat? mohlo by sa tak stať ale to by sa ta hra nesmela hrať na čiste zlato a pritom ponukať len naleštene hovlno. ponuknuť aspoň niečo pričom by som sa necitil ako uplny zahambeny blb že to hrajem.jasne, typicky dokonala hra pre amikov. crysis 3 aspoň ponukal naleštene hovlno a na nič ine sa nehral, ten si zasluži čistu 8.
  • Diskuze je od toho aby se diskutovalo (ano, jak o hře, tak o hodnocení, tak o textu, to vše se týká tohoto článku).
    Diskuze nejsou od toho aby se tam vzájemně plácalo po zádech.
  • Co je podle tebe špatnýho na vyjádření slušnýho nesouhlasu s názorem někoho jinýho?
    Od toho je snad diskuze ne?
  • Včera v noci dohráno. Sice jsem Tomb raider nikdy nehrál ale todle je opravdu super hra. Jsou akorát dvě věci co mi na té hře opravdu dost vadily. A to časté QTE a potom že po dohrání nešli odkliknout závěrečné titulky :D .
    RPG systém byl celkem dobrej jen co mě štvalo tak že jsem se snad nikde pro nic nevracel ,ale stejně jsme měl na konci drtivou většinu dovedností odemčených. A jinak grafika a animace opravdu špičkové.
    A k několikastránkové diskuzi o hodnocení hry .... Není to proboha jedno kolik tomu recenzent dal ? Za mě třeba 8 - 9 bodů ale nedržkuju tu o tom jak malej Jarda.
  • Underworld že mal lepšiu grafiku? *1* *1* *1* *1* EHM ja viem že každý nemá silný počítač a nie každý to rozchodí na ULTRA + TressFX vlasmi, ale preto nemožeš povedať toto pokial si úplne pri vedomí :) To potom budeme grafiku hodnotiť nasledovne ... nastavím CRYSIS na vysoké detaily , ide krásne , vyzerá nádherne...Pustím CRYSIS 3 ...mmm seká mi to dám na MIN ... mmm šak to je graficky škaredšie ako 1tka *1* *1* neni som zastánca CRYSIS aby ste si nemysleli...Len to dávam ako príklad *3*
  • Umaroth
    Tak hru jsem si z důvodu neexistujcího dema jak na PSN tak na XBL stáhnul na PC, hoďku a půl si to zahrál, vypnul, odinstaloval a za 30 liber sem si ze zavvi koupil PS3 verzi. Hra se mi moc líbí !!!
  • Chlape hovoríš mi z duše.Recenzista sa pomiatol.V hodnotení dať na toto 70% ??? OMG...ešte som to síce neprešiel,som práve v smutnej pasáži kde zomrel Roth, ale moje pocity z hry sú veľmi pozitívne ,ba priam mám pocit že na toto sa tu dlho čakalo.Zmena je život a len preto lebo Lara neskáče saltá a neni to to isté ako bolo X dielov pred týmto to musí byť zlé? Na Tomb Raider som vyrastal a som veľký fanda tejto hry, ale som rád že to už trošku zmenili. Podľa mňa bude pokračovanie ,teda som si tým priem istý.Lebo neverím tomu že to vo svete zožerie toľko kritiky.Len sa nájde niekto, kto nemá zrovna náladu a hodí si tam hodnotenie ktoré nemá s týmto nič spoločné.Min 8,5 až 9 si zaslúži.To akože nový alien je len o 10% horší????? OMG...zastrelte ma *2* Asi nemal náladu no.Sme ludia to chápem.Ale asi by mali začať dávať recenzistom psychotesty pred každou recenziou pretože takéto prešlapy nie su normálne *3* PEACE
  • x_ander
    Já to vzdávám. S blbostí, jakou předvádí spousta zdejších diskutujících, se bojovat nedá no. Ikdyž je mi jasné, že ti poslední tady si z toho jen dělají srandu nebo trollí, tak nechápu, proč se tolik lidí dokáže vztekat a blít do diskuse kvůli tomu, jestli hra dostala 7 nebo 9.

    Kluci v redakci, vy se držte, a my hráči, alespoň ti normálnější, si jdeme novou Laru užít s jakoukoliv známkou, a nenecháme si hru zkazit bandou pomatených diskutérů...
  • nevim jesi se to tu uz neresilo, ale jak tomu muzete dat jenom sedum procent????
  • Shenkster
    7 ??? To si snad děláte srandu...ta hra si zaslouží minimálně 8...já bych dal i 9. Je tam vše co hráč může chtít, spousta místa a lokací,spousta sběratelských věcí (kešky atd), dobrá grafika, úžasná hratelnost a příběh ... Nevím co recenzenta vedlo k tomu dát tomu 7. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší