Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tato hra opravdu neni na 7-70 ! Nechapu o cem tu je porad diskuze, proste je to super hra po vsech strankach a jen obhajujete neco co neni pravdou.
  • *1*
  • to ještě někdo dělá :))?
  • za aký opak...ja tu diskutujem len o systéme známkovania. Tu konkrétne na tomto webe, veľakrát kvalitou horšia hra (nie zábavnosťou ale celkovou kvalitou) má rovnaké hodnotenie, ako technicky, či hratelnosťou ďaleko lepšie zvládnutá hra. Bavíme sa o zmysluplnosti takéhoto hodnotiaceho systému. *13*
  • uz to mam, tomb rider je vlasten take megastupne cod v survivor žanri :)
  • pozri cod je odpad aj podla mna.... na tu 7 by ho dostal multyplayer ktory mozu mat dobry. a tomb rider... no onicom; najlepsie je jak tam pobehuju ty ,,survivori" po ostrove plnom hrdlorezov celu hru a furt žiju :D a nehovorim že tiscali nehodnoti divne, naprkl. dead space 3 bol podlamna kvalitnejši titul ako ho to zrecenzovali, ale aspon nahodou sa podlamna do toho tomb ridera uplne trafili :)
  • ringmancz
    "mne je jedno či dostala sedmičku" tak proč tady v diskuzi bojuješ za opak?
  • h0p3
    http://www.youtube.com/watch?v=gUU76Sg5gxw&feature=youtu.be
  • Já říkám, že sedmička pro nového Tomb Raidera je v pořádku. V pořádku nejsou extrémně vysoká čísla u jiných her.
  • h0p3
    Slušnej, neslušnej, troll, blbec 3/4 z Vás to srovnává s hrama z úplně jinýho žánru, za prvé.
    Za druhé, nechápu jak může nějaký číslo, někoho tak vyhodit z konceptu, aby pak nemohl celej den dělat nic jinýho než tu nad tím plakat/flamovat. Co je těžkýho na tom napsat s čim kdo nesouhlasí, proč by tomu dal jinou známku a nechat ostatní posoudit. Recenze jsou SUBJEKTIVNÍ!!
    Ale jak říká Martin Bach, "Hate musí bejt."
  • ringmancz
    já jsem radši, když hra dostane nižší hodnocení. vidíš různě hodnocení 90, 100, 95 (na webech zaplacených vydavatelem) a potom si hru zahraješ a zjistíš, že je tak na 70
  • Tak pro mě asi zklamání roku, je to tak moc akční až se mi chce brečet. Ne vážně z moji milované Lary se stala masová vražedkyně, naprosto triviální kobky(i když hezké), absence plavání mi chybí víc než jsem čekal...a všude samá střelba,alespoň kdyby se to dalo nějak smysluplě projít stealth stylem, ale jak Lara každému zezadu zarazí sekeru do hlavy to prostě neberu. Atmosféra je dobrá ale akce je tam příliš. Osobně bych šel s hodnocením ještě o stupeň dolů. Zítra to jde do bazaru.
  • Esopeso ... prepáč. Ospravedlňujem sa *7* Už som tu z toho blbý *1* Inak s Tebou súhlas. Na margo toho "pokud redakce brání recenzi jen slovy že je to názor Martina, tak potom ať se to nejmenuje recenze" je to presne tak .... Mohli by to nazývať aj preview *1* ak to bude preview, známka sa nedáva, a môžeme si písať o svojich dojmoch z hry *1*
  • Net ... mne je jedno či dostala sedmičku. Fakt ...Hra ma baví...mohla by dostať aj 3/10. Väčšina ľudí sa tu ale diskutuje o divnom systéme hodnotenia. Ale už som s toho unavený. Nemá to zmysel. Ja mám pocit, že fanúšikovia Games si budú tento web zastávať za každú cenu. Ja to chápem, majú ho radi. Aj ja mám vcelku tento web rád. Teda až na tie hodnotenia, ktoré som sa naučil už ignorovať. Ja sa tu s nimi naťahujem len preto, že mňa aj ostatných, poniektorí čitatelia presviedčajú...že je to normálne. Ale pre mňa to nie je normálne! Nie je normálne, aby som nečítal záverečné hodnotenia. Ja som vyrastal na takých časopisoch ako Excalibur, Bit, Commodore Amater, Hráč ...alebo mladučké, v tej dobe ešte úžasné Score. Ja som bol vychovaný na tom, že známka hry niečo o kvalite hry hovorila. Pre mňa bola hlavným ukazovateľom kvality hry. Vieš, ono recenzie, ktoré napr. písal ICE v Excalibure, boli niekedy slušný úlet...niekedy som nevedel, čo si o hre skutočne myslieť :) To hodnotenie bola istota. Vedel som, že keď Rebel Assault dostal 90% tak tá hra naplnila moje očakávania ....Chápeš?
  • Súhlas.
  • Obidve hry som hral na maximálne detaily. Vizuálne - umelecky - farebne - pocitovo je Underworld oveľa príťažlivejšia hra. U mňa nerozhoduje nejaká technológia , ktorá ani nie je vidieť, ale celkový dojem z hry. Na Underworld som sa rád pozeral, posledný TombRaider je totálne fádny.
  • Tak tedy dohráno a musím říct, že mě to vážně chytlo. Ačkoli jsem byl hodně skeptický a vůbec se mi nezdál koncept "nový Lary" (jako malej prďola jsem hrál všechny díly na stařičkém playstationu + později na PC ten zbytek), tak se z toho vyklubala příjemná oddychovka. Je to sice přeskriptovaná jízda, která se hraje skoro sama, sem tam něco zmáčknu a dost toho postřílím... ale co... bavil jsem se a o to přeci jde, nebo ne?
    Občas mi ale akce přišla hooodně přehnaná, až skoro chaotická (když se všechno kolem bortí...), kdy jsem netušil, co se děje, kam běžím, po čem běžím, kam mám skočit, kdy mám skočit... A chválím autory za možnost zastavení předčítání těch zápisků a deníků - čtou to hrozně pomalu a sám si to přečtu mnohem rychleji *2* Příběh a dění ve hře mi přišelo tak nějak standardně larovsky divný *4* Za sebe říkám, že spolu s Portalem 2 má nová Lara nejlepší úvod do hry *14* Celkově drsnější nádech hry hodnotím také kladně. Voice acting a výtvarnou stránku taktéž.
    Nevím, pro mě, člověka, který si do roka zahraje už jen tak jednu dvě hry (čekám ještě na Bioshock), je takováhle nenáročná popcornová zábava zřejmě ideální.

    Mimochodem, nechápu proč se tak hádáte kvůli blbýmu číslu... Autor recenze tomu dal 7, což je pořád nadprůměr (nebo je to moc?). I kdyby tomu dal cokoli/10, tak by mě to bavilo pořád stejně *6* Jinak s nedávnou tvorbou nemůžu Laru porovnávat, neboť mě všechni Assassini, Witcheři, CoD, nové Medaly, Battlefieldy, Crysisy, Mass Effecty a já nevím co nijak zvlášť nezajímají *4*

    A možná si říkáte, co tady vůbec dělám? *15* Třeba bych si tady přečet, že Gabe rozhlásil do světa, že příští měsíc bude další Half-Life *15* *14* Taktéž jsem byl zvědav, jak si Lara vede v očích našinců a sousedů *7*
  • Spousta QTE, DLC a málo savů:D Co víc může hráč chtít *7*
  • Imho si nový Tomb Raider nic lepšího než sedmičku nezaslouží, že hry co si zaslouží méně dostávají vyšší hodnocešní je něco jiného. Nový Tomb Raider je sice celkem zábavný, ale s Tomb Raidrem má společného málo, Lara je vyměněná, ovládání je jiné a polovinu hry tvoří QTE a cut scény... hrobky a lezení po skalách ve hře skoro není, zato střílení s lukem divé zvěřeje pravidelná rutina...
    Nevím jak na xboxu, ale na PC politika DLC, nutnost Steamu, jen tři sloty pro uložení hry, bugy hru dost srážejí... Osobně se mi nelíbí ani achievementy a především naroubovaný multiplayer do ryze singleplayerové hry...
  • Trochu blbý přirovnání, vzhledem k tomu, že já právě říkám že chyba nebude v lidech, nýbrž v tom hodnocení (v té vládě).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší