Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No... každý má právo na názor a nemusí se za něj omlouvat. Ať recenzent, tak všichni diskutéři... Dneska má právo na názor opravdu každý hlupák
  • Dost ste to tu podhodnotili si myslim.
  • všetci ste vylízaní ,, autori vám dali super hru s pribehom v štíle filmu a napätím a stale pindate. Prečo od hry chcete COD , alebo nejaku kravinu RPG .Stará Lara bola dobrá ,ale bolo na čase sa posunúť ďalej a na tejto hre sa im fakt to podarilo.
    • Spíše než posun dále tu vidím návrat k interaktivním filmům, což bylo považováno za slepou větev vývoje her. Očividně nebyla.
  • Já hru nehrál, ani sem neviděl žádné video, recenzi sem nečetl. A taky s hodnocením nesouhlasím.
  • Bože vy ste prijebaní :D tak nejakému crysisu dáte 8 a tejto hernej pecke 7? Vaše hodnotenia nemajú už žiadnu hodnotu. Majte sa
  • MrSanta
    Super, že se toho člověk o hře v diskuzi hodně dozví.
    Zrušit číselné hodnocení, nebo každou hrou ohodnotit třeba 3 náhodnejma čísílkama. On si pak každý vybere to svoje a v diskuzích se bude třeba probírat i samotná hra *15*
    • lenže decká tu...jaksi reagujú na čísla *7* To znamená, že podľa toho "nepodstatného" hodnotenia si hneď vytvárajú názor na hru....ešte pred samotným hraním! Chápeš? Ešte hru ani nehrali a už majú voči hre averziu. Alebo ju so znechutením začínajú hrať. Ostatne, pri niektorých recenziách so mal pocit, že tak pristupovali aj niektorí recenzenti k hodnotenej hre...
  • Zdravim, uz jen to, ze se k nam dostal novy Tomb Rider je uzasny. Vizualni zpracovani v koridorech je paradni (teselestace, postefekty atp.), hratelnost taktez. Snad jen vic pasti, ale porad bych tomu nedaval takto podhodnocenou znamku. Tato hra si urcite zaslouzi 9/10 a to nejen pro fandy. Prinasi zabavu filmoveho stylu a o to tu preci jde. Cislo 7 by u mne zcela urcite neproslo. Preji vsem krasny slunny den ;-)
  • Cosi
    Super, konečně recenze, která se zaobírala tím, že se nám křehká Laru neupejpá zmasakrovat zvěř na ostrově a rotu vojáků na potkání. V této recenzi je vše, co jsem chtěl o hře vědět.
    • prudislav
      jop recenze super
      - jen mi podle "Jak Hodnotíme" z textu vychází spíš 8 než 7 , ale možná je to díky MP kterej mě nezajímá a tim že už mi některý uvedený chyby ani nevadí.
      BTW: Hru jsem nehrál a ani předchozí díly
      • Cosi
        Mě tam ta sedmička podle toho jak hodnotíme sedí. Jednoduché puzzly, které jsou pouze v bonus prostředích. Absurdita střílení hromady nepřátel a nepovedený multiplayer. Zato ale príma chovající se nepřátele. Osmičku bych si z článku ale taky dokázal vyvodit. U mě je to po přečtení mezi 7-8.
        • prudislav
          to bude asi tim MP :-D Odstavec s ním jsem ani nečet
          Sám uvidím jestli se ke hře někdy dostanu :-D
  • Názor si udělám brzy sám, ale doufal jsem v o stupínek vyšší hodnocení. Ale co už... *4*
  • Naopak. Na tuhle hru si prave vzpomenu vic nez treba na Dead Space 3 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší