Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    7 ??? To si snad děláte srandu...ta hra si zaslouží minimálně 8...já bych dal i 9. Je tam vše co hráč může chtít, spousta místa a lokací,spousta sběratelských věcí (kešky atd), dobrá grafika, úžasná hratelnost a příběh ... Nevím co recenzenta vedlo k tomu dát tomu 7. *7*
    • Spousta QTE, DLC a málo savů:D Co víc může hráč chtít *7*
  • Pořád mi tenhle nový Tomb Raider přijde o parník lepší než nový Hitman!
    Ke všemu po dohrání můžete dál hledat nesesbírané předměty...
    U mě za 88%
  • Inquisitor
    Vyzkoušel jsem a ani nevim proč, ale vůbec mě to nebaví. V TR jsem měl rád řešení hádanek, lezení a tady zatim jenom kosim nepřátele. Zbytečně moc akční na mě.
  • Vazne, games - zruste to. Proste zruste ciselne hodnoceni, ja to jinak nevidim. Tahle diskuze se neda cist. To je neco fakt na nervi, misto toho abych tu nasel debatu o tom co me opravdu zajima, tedy ten rozkol mezi emotivni, krehkou mladou Larrou a sestrenici Johna Ramba z druheho kolene (a opet opakuji, ta hra by se dala udelat cela velice vyvazena, kdyby autori nebyli pripo****). Misto toho tady ctu jen "a bla bla to je osklive cislo, a bla bla kolonial marines ... bla bla bla ... kdybysme byli jako ve skole ... bla bla ..." Zruste to, ja vam povidam. Omlouvam se za *16* ale lidska stupidita, nebo spis totalni omezenost me nekdy vytaci do ruda ... Jinak hra se mi podle prvnich dojmu velice libi, technicky i pribehove, jen je pro me opravdu velice dulezity ten stale opakovany rozkol mezi cutscenami a gameplay - me to hru hrozne kazi, chapu, ze pro nekoho to tak dulezite neni. Pro me ano.
    • Vždyť ta sedmička je plně zasloužená, nevidím na hodnocení nic špatného.
      • No a co??? Jak to souvisí s tím co jsem napsal???
  • Za mne 9z10 na xboxu. Hru dohrajete snadno, ale dostat se ke všemu sběratelskému obsahu, to je výzva i když je všechen na mapě. Multiplayer ničím nevyčnívá, ale překvapuje! Pokud Hrajete s rozvahou a nevrháte se rovnou pod palbu, můžete být velmi úspěšní. Zajímavé jsou prvky nastražování pastí a lezení po skalách. Můžete tak překvapovat nepřátele, nebo je nechat projít pod, nebo nad vámi. Pohled ze třetí osoby a luk, je gears of war osvědčená kombinace. Paráda. Recenzent patrně nevylepšil zbraně, protože ze začátku je to vážně hrůza. Jsem level 15 a baví mě to čí dál víc.
  • Tupá střílečka jako Crysis 3 dostane 9/10 a Tomb Raider jenom 7/10? Čím to? Recenzent je gay. Jiné vysvětlení neexistuje!
    • smejki
      Crysis 3 má 8/10. Co takhle nelhat?
    • ringmancz
      Fight Club 29: Když nevíš, tak 7 nebo 8.
    • *1*
  • prijemna adventura,atmosfera v jaskiniach peckova,vylepsovanie zbrani,zakradanie,viac moznosti pre splnenie misie a zabitie nepriatela,krasna lara u ktorej vidiet v niektorych pasazach aky ma strach v danych situaciach,skilli,AI nepriatelov,prostredie,dej,tajne skrise,... Ja sa viac bavim ako pri dead space 3 a crysis 3 ,takato podarena adventura si zasluzila podla mna aspon tych 80%,70 je fakt malo.
    • ...neviem čo sa čuduješ, keď tu permanentne dávajú neodôvodnené divné hodnotenie hier. Síce Nás presviedčajú, že to nerobia kvôli to aby boli výnimoční ... ale sú. Lebo som nevidel, aby hry neporovnateľnej kvality, mali rovnaké hodnotenie, nikde inde len tu. Tu totiž všetci svorne tvrdia, že hodnotenie nie je podstatné. Len stále nechápem načo tam potom je. Hodnotenie je totiž všade inde ukazovateľom kvality. Tak ako známky v žiackej knižke...alebo suma na výplatnej páske. Na margo recenzie ešte raz: Kvalitnú recenziu odlišuje vedomé úsilie jej autora argumenty zdôvodniť a to nielen čisto subjektívne. Na konci recenzie by malo byť odôvodnené hodnotenie. Nemali by tam byť nejaké útoky, myslím hlavne osobného rázu voči hre ako takej, ktoré sú nehodné skutočného recenzenta. To sa učí "v prvej triede" žurnalistiky *7*
  • Umaroth
    Tak hru jsem si z důvodu neexistujcího dema jak na PSN tak na XBL stáhnul na PC, hoďku a půl si to zahrál, vypnul, odinstaloval a za 30 liber sem si ze zavvi koupil PS3 verzi. Hra se mi moc líbí !!!
  • Hra to neni spatna, ale jedna se o dalsi titul, kterej zrazuje zanr, kterej kdysi zalozily jeho predchozi dily, a stava se plytkou smesici strileni z krytu, mackani na "postreh" a radobystealth akce. Pro me je vyslovene minus, ze jsme prisli o starou dobrou "hopsaci" Laru, ktera umela strilet pri trojitym saltu a nejvetsi problem kola vetsinou byl se dostat na nejaky skryty misto. V novym TR je skakani jen jakejsi doplnek prestrelek a spadnout nekam, protoze to clovek zkazil, chce notnou davku nesikovnosti, nebo smuly. Doufam, ze za par let se trend otoci a variabilita titulu opet vzroste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší