Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lara je zatracená kočka. Moc sympatická holka, je radost za ni hrát :-)
  • BelaJBB
    Prečo sa mi zdá, že sa tu viac komentuje postoj herného žurnalistu ako samotná hra ?
    Mňa osobne by zaujímala možnosť prebindovania kláves, predsa len som stará "šípkárska" škola.
    O objektivite či subjektivite herného žurnalistu by sa skôr hodil samostatný článok. Inak len tak na margo, načo vymýšľať vymyslené. http://syndikat-novinaru.cz/1/5/36/etika/eticky-kodex
    • Klávesy lze přenastavit dle libosti.
  • Splnilo, dokonce předčilo očekávání. Hrál jsem Uncharted 2 a 3 a Lara me bavi ještě víc, nevidím důvod, proč by to mělo být stejné jak předchozí díly a jestli to někdo čekal, je to jeho problém. Trailerů bylo dost takže nikdo nemůže říct, ze neví do čeho jde. Grafika nádherná , strhující souboje kombinované s klidnými částmi, kdy se člověk jen rozhlíží a kochá se, nejaké kobky a hádanky tam taky jsou a to stačí. Lara je sympatičtějši než Nathan-lip se na ni kouká :)...pro mě prozatím jednoznačně HRA ROKU
  • Tahle recence mi nepříjde ani jako takové zlo, hru jsem ještě nedohrál a zatím jí tedy vidím sice na 8/10 ale ten jeden bod fakt neni tak hroznej, horší mi příjde fakt že nový alieni dostanou šestku... Pak vedle toho už Lara vypadá jakoby, že je kousek od takové katastrofy, což bych neřekl ani náhodou, že by se tomu mohla jen blížit... I jak ve videorecenzi, tak v psané recenzi se mi to na šestku nerýsuje ani náhodou, možná že za pět nejlíp ale spíše za 4, za ty tolik vychvalované kulisy nebo co... ale kulisy u Lary nám už ten bod nahoru nevynesly, jak tak koukám...
    • Recenzia je v pohode...ale nie o nej tu tak veľa ľudia píšu. Ide presne o ten hodnotiaci systém. Keby napr. tí Alieni dostali 4-ku tak tu nik nepindá. V tom je presne ten problém, čo si písal aj ty...že by nekvalitná hra mala mať markatne odlišné hodnotenie od dobre urobenej hry ako napr. Tomb Raider. Nie je to totiž tak úplne férové. Voči tvorcom hry a ani voči nám čitateľom. Tie čísla by mali dávať význam. Veď hodnotenie znamená zisťovanie hodnoty a pripisovanie hodnoty...
      • x_ander
        To, že je Aliens nekvalitní hra a Tomb Raider dobře urobená, je zase jen a jen tvůj názor. A může ho mít spousta dalších lidí (včetně mě), ale představ si, že jsou lidi, kteří ten názor mají jiný.
        • Ja nikomu neberiem, že ho Aliens colonial marines baví hrať. Baví aj mňa, mám ju kúpenú ...hlavne preto, že som fanúšik Alienov. Mám doma všetky filmy v rozširenej edícii na Blu-ray. Dokonca milujem tak veľmi zatracovaného Prometheusa. Ale to mi nezaslepuje zrak pred faktom, že hra je odfláknutaaa. A je slušne odfláknutá. Vidí to tretina hráčov sveta, ak nie viac...Tak preto nikto nedal Aliens CM hodnotenie 9/10 ...chápeš?
      • jo to jsem myslel, souhlasím s tebou :)
  • Nějak jsem v recenzi nezaznamenal vyjádření k filmovosti celé hry, především její kameře. A to je právě to, na co si ve hře určitě vzpomenu. Hlavně je to něco, co té hře dodává "šťávu" a je to velice výrazné a neobvyklé. Krom toho, že hra je jinak skvělá (byť jsem očekával opravdový survival), tohle je ten prvek, který by recenzent měl zmínit. Samozřejmě, chápu, že se chtějí v GAMES nějakým způsobem odlišit od ostatních... hold když to nejde kvalitou recenzí, tak alespoň hodnocením.
  • Tak tedy dohráno a musím říct, že mě to vážně chytlo. Ačkoli jsem byl hodně skeptický a vůbec se mi nezdál koncept "nový Lary" (jako malej prďola jsem hrál všechny díly na stařičkém playstationu + později na PC ten zbytek), tak se z toho vyklubala příjemná oddychovka. Je to sice přeskriptovaná jízda, která se hraje skoro sama, sem tam něco zmáčknu a dost toho postřílím... ale co... bavil jsem se a o to přeci jde, nebo ne?
    Občas mi ale akce přišla hooodně přehnaná, až skoro chaotická (když se všechno kolem bortí...), kdy jsem netušil, co se děje, kam běžím, po čem běžím, kam mám skočit, kdy mám skočit... A chválím autory za možnost zastavení předčítání těch zápisků a deníků - čtou to hrozně pomalu a sám si to přečtu mnohem rychleji *2* Příběh a dění ve hře mi přišelo tak nějak standardně larovsky divný *4* Za sebe říkám, že spolu s Portalem 2 má nová Lara nejlepší úvod do hry *14* Celkově drsnější nádech hry hodnotím také kladně. Voice acting a výtvarnou stránku taktéž.
    Nevím, pro mě, člověka, který si do roka zahraje už jen tak jednu dvě hry (čekám ještě na Bioshock), je takováhle nenáročná popcornová zábava zřejmě ideální.

    Mimochodem, nechápu proč se tak hádáte kvůli blbýmu číslu... Autor recenze tomu dal 7, což je pořád nadprůměr (nebo je to moc?). I kdyby tomu dal cokoli/10, tak by mě to bavilo pořád stejně *6* Jinak s nedávnou tvorbou nemůžu Laru porovnávat, neboť mě všechni Assassini, Witcheři, CoD, nové Medaly, Battlefieldy, Crysisy, Mass Effecty a já nevím co nijak zvlášť nezajímají *4*

    A možná si říkáte, co tady vůbec dělám? *15* Třeba bych si tady přečet, že Gabe rozhlásil do světa, že příští měsíc bude další Half-Life *15* *14* Taktéž jsem byl zvědav, jak si Lara vede v očích našinců a sousedů *7*
    • Hrac "který si do roka zahraje už jen tak jednu dvě hry" se asi moc za hrace povazovat neda.
      Stejne jako bych si za rok dal 2 - 3 cigarety, tak bych se nejspis kurakem nenazyval.

      Btw tvoje skoda ze te treba Witcher 1 - 2 nezajima, je to kvalitni vytvor.
  • Logicky, ze citam recenziu a potom urobim usudok, len som nerozumel hodnoteniu, pretoze hry, ktore su kvalitou a hratelnostou niekde inde dostavaju vysoke cisla a toto dostane 7/10? Ten kto pise by mal recenziu pisat nezaujate a objektivne...
  • iba 7/10? teda menej ako FAR CRY 3,4 ..podla mna je to o dost lepsia hra ako spomenute..
  • Hrál jsem zatím jen asi hodinu, ale i tak se mi to hodně líbilo. Bohužel hra tuhne u Nvidia 6xx karet, takže budu muset počkat na vydání patche/driverů. Nvidia už na tom dělá. Každopádně vlasy s TresFX vypadají skvěle :-)
    • TresFX funguje jen na AMD procesorech, chápu to správně?
      • Fungovalo mi to i na NVidii. Na AMD to bude mozna jen lepe optimalizovane. Nezkousel jsem benchmark, jen nastavil ultimatni detaily a hra se hybala plynule.
      • No já jsem s nimi (až na příšerné FPS) problémy neměl a mám i7.
  • je to prvni dil a uz se stal moji best hrou . Uz kdyz sem hral na ps3 uncharted 3 me mrzelo ze nic takoveho neni na pc ted uz jo :) best game
    • cože? první?
      • Spades
        mysli od restartu... beztak budou dalsi dily
        • to doufam dam si je predobednat :D jinak dodatek :) za me 10 z 10 jedine hra (interaktivni film ) na pc ze to je prehnane ?? je ale bavil jsem se jako u zadne hry za poseldni rok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší