Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    Tak teda nevím, ale 7??? Z recenze mi vyplívá 8... Ješťe jsem nedohrár ale už teď je mi jasné že hra si minimalně teh 8 zaslouží... Pro mě osobně je to za 9 protože od vydání uncharted 2 jsem se za podobnou hru na PC modlil každý den:) Hra určitě není dokonalá ale může mi někdo ukázat hru za posledních pár let která jede v podobném duchu jako nový Tomb Raider?? Prostě 7 mi teda příjde hodně nemístná...
    • Umaroth
      sám si řekl, že z textu na tebe vyplívá 8mička tak to osmička taky je dle tvé subjektivní interpretace, to co tomu dal autor recenze je irelevantní. Hlavní je jaký dojem na tebe udělá text recenze a hra celkově, né číslo...
      • nééééé dva lidi "vyplívá" za sebou! :D combo!
  • VIc takovichto Her !!!!! 10/10
  • Trochu přísné, ale budiž
  • Inquisitor
    Ale pokračování více v duchu Tomb Raider a s touhle grafikou bych si nechal líbit. Ty chrámy i pohyby Lary vypadají moc pěkně.
  • Až na rychlé mačkání tlačítek se mi hra líbila. A i ten "vlasový efekt" mi fungoval a líbilo se. Za to některé letošní hry jsou k zblití.
  • Je to dobra dobrodruzna hra..ale mrzi me skoro totalni absence puzzlu,prozkoumavani kobek nebo chramu.Prijde mi to jak akcne ladeny Indy..kazdopadne grafika x optimalizace je paradni a v tomhle hra exceluje..dal bych 8/10
  • Jsem zvědav jak to tedy dopadlo. Vypadá to že nám zase naservírovali akční řezničinu přestože z počátečních informací to znělo jako že to bude těžkej survival kdy bude hrát roli každej škrábanec kvůli možnému zanícení rány atp.
    • Survival tam není. Přeji pěkný den.
  • Nic moc. Pekna grafika a totalni zruseni toho co byl kdysi Tomb Raider. Nejapne hadaky , tuny qiuck time eventu , je to kratke snadne , proste pro prilezitostne hrace kteri si zahopsaji s peknou pajdulkou..rest in peace Tomb Raider (po 3 hodinach hrani bych tomu dal tak 5/10,dal nemam silu)
    • vidím to úplně stejně jako vy. Je to neskutečné, urážka Tomb Raideru.
  • I´m not going home.
    ked budu robyt dvojku dufam ze to nenazvu tomb raider 2
    Inac super hra 8.5/10 idem este zbierat pycovinky kym ma to neomrzi
  • Kazdopadne pri hrani jsem moc nemel pocit ze hraju Tomb Raider...pasti,puzzle se me nak ve hre ztratily hehe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit