Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proste tento portal si musi priznat ze toto vobec neuhadli" a este sa biju o svoju pravdu.zmente hodnotenie alebo to dajte recenzovat niekomu inemu,lebo nie je zrejme normalne ked drviva vacsina ma iny nazor.
    • Tady to flakaj podle sebe, nazory lidi (vetsiny) jdou stranou. Docela uz bezne, kazdopadne muj nazor na hodnoceni nezmeni. 9/10 a jsem rad, ze jsem se dockal dalsiho povedeneno pokracovani kultovni Lary ! Par zmen by urcite zaslouzilo, ale jednoznacne PECKA roku !
  • V dnešní době bych spíše preferoval pojmenování pro produkty typu TR "interaktivní film". Pak by si TR opravdu vyšší známku nežli 7/10 zasloužil. V porovnání s Minecraftem, Sim City, Path of Exile/Diablo III, Starcraft II i WoWkem a dalšími hrami je to jen plnění striktně nalinkované kampaně se sbíráním kravin pro natažení herní doby. Pokud tedy házet hry do jednoho pytle, pak 7/10 mi přijde více než adekvátní známka, v opačném případě bych se nebál vytáhnout 9+.
    • Ty to ale porovnáváš s uplně jiným typem her. Styl her ala Uncharted mi velice vyhovuje, protože nemám náladu prosedět X desítek a stovek hodin u Minecraftu, WOWka nebo Diabla III. Rád si něco zahraju třeba 2 hodinky večer po práci a takovej Tomb Rider mi tak vydrží třeba na týden a pěkně se u toho odreaguje. Jde jen o to, co kdo preferuje, ale porovnávat uplně jiné žánry a typy her je kapku mimo.
    • Takže TR je striktně nalinkovaná koridorová akční hra? Zatímco D3 je pak co? Skvělé a komplexní RPG se spoustou použitelných skillů, kde jde všechno řešit dvaceti způsoby a kde mapy jsou tak velké, že se na ně nehrabe ani GTA a kde tvé činy mají vliv na herní svět i charaktery? *1* *1* A teď tu o Marušce a dvanácti měsíčcích.
  • A kde má cop?!! Čekám na něj už pěkně dlouho! *16*
  • Jak zde sleduji jednotlivé kometáře, tak bych chtěl podotknout, že pokud recenzují různí lidé, tak se logicky jejich hodnoty a názory projeví jinak a pak vznikne situace že crysis 3 dostane 8 a tomb raider třeba 7, ovšem nemohu říct že vyloženě nesouhlasím, jsem spíše pro to aby byla využívaná plná škála hodnocení a aby recenze byly ještě přísnější a nejen ZDE ale globálně, když třeba IGN nebo Eurogamer všemu dá devítkové hodnocení, tak pak vývojáři nemají takovou motivace své hry nadále tolik vylepšovat protože furt mají hodnocení nadprůměrné, dle mého je třeba přitvrdit a vyžívat plnou školá 1-10 popřípadě ji smrskout na hodnocení od jedné do pěti, možná by se pak vypovídající hodnota o kvalitě hry mohla zlepšit... to je můj názor, je mi jasné že nemůžete všichni souhlasit :)
    • Robotron3
      Myslím, že po restartu nové redakce se tu i něco takového psalo, že se bude dbát spíš na přísnější hodnocení a že průměrná hra je 5/10 a ne 7/10. Zrovna Martin Bach mi přijde, že se toho drží a jeho recenze a pohled právě beru. Ale podle mě by si to měli připomenout někteří ostatní :)
  • WTF někteří lidi už nevěděj co by chtěli. Jeden by si přál aby tam byla nutnost jíst, další aby člověk musel dávat pozor na zanícení ran, nějaký uch*lák by určitě chtěl aby se tam chodilo na záchod. *7* Prostě děs to by mě zajímalo koho by ta hra bavila
    LoL proč je slovo úchyl*k mezi zakázanými slovy?
    • smajdal
      ...protože 11.září
      • Protože 4 8 15 16 23 42
  • od hry jsem toho moc nečekal. nemůžu říct, že bych byl vyloženě fanoušek série, ale hopsání s Larou jsem měl celkem rád už od doby, kdy je měla špičatý a říkal jsem si, že tohle by mohlo být taky celkem příjemný odreagování... ve víc jsem ale nedoufal. a možná právě proto jsem spokojenej. hraju od rána, co jsem přijel po noční a musím říct, že jsem se zatím nenudil... vizuál je taky fajn (ikdyž hned na začátku, jak Lara visí hlavou dolů mě celkem rozesmálo, že kromě copu, i přes vychytávku TressFX, nebo jak se tomu nadává, zbytek vlasů nějak odmítal viset s ní, ale to jsou malé věci), uvidím, jestli mě hra bude bavit až do konce... zatím je to za mě taková lehčí osmička.
    • Jestli sis všiml, tak ani naušnice se jí vůbec nepohnuly, když visela hlavou dolů. A TressFX je celkově takové divné, když se v počátečních pasážích zraněná Lara pomalu brodí vodou, tak jí vlasy létají všude kolem, jak kdyby běžela ve vichřici.
  • MP je k nicemu .. ALE podle meho je hra paradni :D uz v prvnich momentech jsem se dostal do pribehu. Krehka Lara si me tak ziskala ze jsem proparil noc a rano volal do prace ze beru volno. Neni to buhvi jaka hra , nekdy je to zbytecne natahle , kamerka blbne a optimalizace by taky mohla byt lepsi.
    Po dvou dnech dovolene , 4g huleni a vecne napuchlem ptakovi muzu rict ze mi to stalo za to :D A az vydaj DLC nebo dalsi dil urco si dam repete.



    TR hraju od druheho dilu , za technicke zpracovani davam 6/10 a za hru jako takovou 10/10 protoze je to presne to co jsem chtel :D
  • Novy Tomb Raider je proste neco jako Uncharted na PS3 svela hra stejne tak jako Uncharted bavi me a to uz se dnes nestava tak casto bohuzel....
  • sem v kole kde me najde ten rusak mackam mackam jak hnup a stejnak me zabije ma s tim nekdo problem hraju na klavesnici *9*
    • Musíš to F zmáčknout až ve chvíli, kdy to zčervená a objeví se vykřičník.Když to zmáčneš dřív, tak se úder neprovede a nepřítel s tebou zamete.
    • Jack1947
      Zkus gamepad. *3*
  • Konecny verdikt a hodnoceni zalezi na recenzentovi a ne kazdymu hra sedne a stejne 7/10 je nadprumer tak nechapu co resite
    • Takže podľa teba, môže recenzent dať akúkoľvek známku hre. To znamená aj fakt, že podpriemernej hre dá nadpriemernú známku? Čo to tu furt meliete?! Na čo mi je potom taký recenzent? Ja sa predsa opieram o jeho odbornosť a fakt, že pri prečítaní recenzie mi pomôže v mojom rozhodnutí, či mám kúpiť tú ktorú hru. Tebe je to možno jedno, ty si možno hry sťahuješ free. Ale ja na ne poctivo zarábam. Pred kúpou hry si prečítam aspoň 3 recenzie. Ak by to takto robili všetci, tak by som kupoval domov nekvalitný software. Od čoho si myslíš, že takéto serveri sú? Od toho aby si sem chodili chlapci vylievať svoje city? Alebo písali o svojich zážitkoch na dovolenke? To akože zajtra očakávam na Games hodnotenie Primal Fears 9/10 ...lebo hodnotenie predsa záleží na recenzentovi?
      • kickasl
        stejne jako u filmu nebo muziky tak ani u her nejde dosahnout uplne objektivnosti, samozdrejme recenze by se mela snazit byt aspon trochu objektivni, ale proste kazdemu se libi neco jineho a kazdemu ta hra muze pripadat jinak kvalitni, cili (podle me) by recenzent nemel dat podprumerne hre hodnoceni 10, ale hadat se jestli dat 7/8 je blbost, a jestli hru koupis by ses mel rozhodnout podle textu recenze, screenshotu a pripadne videi ze hry, ktere ti reknou vic nez 1 cislo
    • Recenze mi připadá hodně subjektivní. Myslím, že by bylo dobré strukturovat a uvést jednotlivé herní elementy, ty pak následně ohodnotit např. grafika 9/10, hratelnost 9/10, životnost 8/10 atd. Průměr by byl výsledným verdiktem hry. Podle textu recenze mi prostě ta známka nesedí. Možná je také dobré si uvědomit, co tato značka znamená, co nám přinesla a co nám přináší nyní. Přeci jen vývojáři udělali velký kus práce, škoda, že je hodnocení totožné s předešlými díly. Arkádová odbočka Lara Croft GOL byla béčková hra, která je podle hodnocení 8/10 lepší, rovněž arkádový tunel Tomb Raider Legend. Chtělo by to více standardizovaný přístup k recenzování :-)
      • ringmancz
        taky se musíš podívat kdo a kdy tady recenzoval Legend
      • presne tak *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit