Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby galové s teplákama rozsekali obrněné a organizované legionáře,tak by to zase vypadalo blbě ne?Když si vemeš například Caesara v Galii tak tam čelil kolikrát 2 násobné armádě.Když dobývám galská města,nevím jestli to je módama nebo se tak chová pc i v originále ale pokaždy na mě zautočí aspoň 2 nebo 3 prapory proti mému jednomu ale za to vycvičeným legionářům,kdyby byli na stejné úrovni,tak bych snad ani nic nedobyl,protože se to na mě hrne kmen za kmenem.
  • Mě je 30 let a hra mě baví. Pravda až po několika modech hlavne AI mod všem doporučuju zvedá obtížnost o 200% a několika patchich. A věřim, že do budoucna to bude jen a jen lepší
  • Nevěřím, že to celé předělají.Všichni chtěli SHOGUN 2=ROME 2.Asi použili někoho mladého a dynamického s novými nápady a já bych se nedivil, kdyby je to stálo firmu.Hra se totiž přestala prodávat a DLC také nikomu nenacpou, teď ne.
    AI žádné, diplomacie žádná, bitvy žádné, rodinný strom žádný, omezené sloty na stavbu budov.Nejdou stavět cesty, kovář, zdi ,doly obchodování také žádné.A navrch toho všeho, grafika od studia PIXAR asi.....A o tom, že není nutné stavět obléhací zařízení, protože brána jde zapálit pochodněmi....a to už vůbec nemluvím o CAP-capture points.Stačí obsadit bod a čekat 50 sekund a armáda o dvou jednotkách porazí armádu a 100vkách jednotek, jako nic.Animace v bitvách také žádná...jen duc, duc a většinou nepřítel tančí v kruzích oslavující moje vítězství....Já jen doufám, že tu opici ,co programovala AI, vrátili do ZOO.A s ní by měli vzít i pana recenzenta.
  • Nemůžeme, po SHOGUNOVI, kdo by tohle čekal.Doufám, že zkrachují a ten inteligent, co tady píše recenze taky.Ale v naší zemi se takovým daří-neschopným a hloupým.A já na TWR centre pár dní před vydáním diskutoval, kde je demo.Teď už víme proč nebylo, že?
  • Jak je vidno z této recenze, tak autor hru nehrál příliš dlouho(pokud ji hrál vůbec) a zbytek odněkud zkopíroval.80% této recenze je bohapustá lež a výmysly.A pokud by hru opravdu hrál, nemohl by studem napsat to, co tady napatlal a tím zmást někoho, si tuhle "poslední" TWR pořídit a vyhodit za ni peníze.
    Nemá nic společného z předešlými díly a je to to něco tak nudného, že pro core hráče TWR je naprosto nehratelná.Děti kolem 10-ti let se budou bavit náramně, to nepopírám.
    Pán je asi placen za to, aby šířil bludy a doufám, že se sám za sebe stydí.A hledat ve všem to dobré a "propracované" je zbytečné, protože kde nic není, tak se ani nic nemůže najít.
    Hra nemůže být změněna mody, ty nedokážou změnit hlavní část hry a ani dodat zpět vše, co pravý hráč TWR miluje na těchto sériích a o to vše je v ROME II osekáno.
    A jestli má být tahle hra poslední, tak bude pokud to nedají dohromady a nevrátí všechno, na co jsme v TWR zvyklí.
  • Mužes podlat odkazy s nějakejma zajímavejma modame ?? Díky ;)
  • Hamba autoru této recenze, případně hamba tomu, kdo jej donutil tohle napsat... Umělá inteligence je naprosto otřesná a to jak na taktické mapě tak i v bitvě samotné. Hra je naprosto nedotažená a nebýt módů, které její hratelnost posouvají od utrpení ke snesitelnosti, tak by se v současné době jednalo o naprosté vyhození peněz. Pevně věřím, že za rok bude hra již v dobrém stavu a možná si i zaslouží hodnocení, které dnes naprosto neprávem dostala. Pokud máte zájem o opradu provdivý náhled na hru doporučuji nějakou z hráčských recenzí na youtube.com . Z mého pohledu, je adekvátní hodnocení 5,5/10.
  • taky mi to moc hlava nebere, proč budovy který vyráběj potraviny podporujou bídu, jsem rád, že nejsem sám
  • P3RS3CUToR
    lidi todle je pecka http://www.youtube.com/watch?v=rxRZ2EIJG4s *15*
  • Kupodivu recenzent měl hru k dipozici několik dnů před vydáním - jako ostatní, ale na rozdíl od mnoha jiných - tahle jeho "tvorba" vyšla až 3-4 dny po vydání hry....takže zase tím krátkým časem to nebude....
  • a jeden z mála pravých recenzentů....recenze nikdy není plně objektivní, ale tenhle člověk se o to alespoň pokouší....a jeho videa z bugy z Rome 2 mě úplně odrovnaly.....jo hlavně dřív mi přišlo že už to někdy přehání, ale na druhou stranu má takhle vybudovanou image - a mě se to nakonec takhle líbí....a pořád = 100% lepší recenze než tady.... *9*
  • autor se bal hre napalit spatne hodnoceni protoze v ramci co nejrychlejsiho vydani recenze hru poradne nehral a necitil se byt podporen reakcemi ostatnich informacnich zdroju a hracu v tom se o hre jakkoliv negativne vyjadrit, kdyby byl v mensine... "co kdyby"

    to tak byva, ze ty co nejrychlejsi HURA recenze nejsou bud poradne projete nebo zaplacene, v dnesni dobe recenze ocekavanych her ani nema cenu cist, protoze je vsichni vydavaji co nejrychleji, snad jen s vyjimkou recenzentskych verzi, jenze u nich si zase nikdo nechce rozhnevat vydavatele negativni recenzi, nebot by do budoucna zadnou early-game-copy ke zrecenzovani uz dostat nemuseli

    zkratka a dobre dnesni online media venujici se recenzovani her nejsou duveryhodne
  • urvanej a protivnej sasek
  • To byl sarkasmus..:)
  • no a teraz ked si precitas komentare tak je tu aj vela ludi ktorym sa lubi a sedi im ta hra tak co ak jeden z nich je autor ? :D
  • Rome total war Remake a Budu spokojen.
  • sv.Georgius
    Ten Multi player dopadl jak jsem se obával sice to není nepsané pravidlo ale to samé bylo v ROME 1 za Barbarské národy se nedalo moc hrát tam to drtili civilizované národy a jejich defensiva a morálka.

    Tady je to úplně stejné Římané a národy co mají falangy drtí všechno ostatní tady nemají ani skoro barbaři šanci nebo je to opravdu velmi náročné na taktiku na proti civilizovaným národům.
  • "Ya fucked it up"

    - Angry Joe
  • Neboj, však ono to i tobě fungovat přestane. *3*
  • ..tak je dobře že někomu se libí mix Total war/warcraft III...o))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit