Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bonusweb mě mile překvapil..a hlavně jak už se v diskuzích psalo..tak i na konci recenze je že hra má potenciál na 9/10 ale né v tomhle stavu..a taky byla zmíněna obrovská móderská komunita jako pozitivum..což se tady ani neobtěžovali zmínit..natož to dát k plusu hře..
  • Co jsem tady četl, tak jsem se bal hru koupit, ale naštěstí jsem si ji koupil a udělal jsem dobře. Bal jsem se, že moje grafika nebude zvladat, ale nakonec to jedu na ultra a zadnej problem nemám. Vojaci vypadají velice slušně a mapa světa je taky hezká:)Ale kdyby bitva trvala o 3-4 minuty déle, byl bych štastnejši.(boj o vlajky je divnost) A co se moc nezdařilo jsou lodni bitvy, to preskakovani na lode z 20 metru je sranda. :-D lode jsem nehral ani v jednom dile, tak mi je to jedno. Jsem spokojenej a doporucuju koupit nebo stahnout,hlavně si to zahrat. Jinak uplne kazda vec mi sedla. :)
  • A konečně pravdivá recenze .. O Smutném jsem si udělal po této recenzi úplně jiný obrázek ...
  • Mimochodem, jsem presvedcen, ze byt to nejaka "no name" hra, ve vsech ohledech krome jmena stejna jako R2TW, takhle benevolentni a nepochopitelne vysoke hodnoceni v zadnem pripade nedostane. Bude se psat o tom, jak je to ambiciozni, ale neomaleny a neobratny pokus o kopii Total War hry. Jak ma potencial, zajimave napady, ale srazi ji bugy, chyby, nedostatky, spatna AI... a spatna optimalizace by se nepresla tim, ze "mne to funguje", ale hrube by se promitla do hodnoceni.
  • Recenze je sice subjektivni utvar, ale lhani do ni nepatri. Tedy bud je to lhani, nebo papouskovani PR materialu. Nebo neschopnost. Jinak si to nelze vysvetlit. Vylepsena, reaktivni AI? Haha. Ne. Bidna diplomacie. Nudne a jen par minut trvajici bitvy. Ktere se zvrhnou v jeden velky nezabavny chumel (a to jsme v dobe disciplinovanych rimskych legii a falangy!!!). Nulova vyzva v tahove casti hry. Utoky deseti muzu na tisicovou armadu. "Obrovsky zaber a mnoho novinek?" Coze? Jdete nekam.

    Tohle neni, nemuze, nesmi byt hra ocenena 9 body z 10.
  • Ne. něco okolo 15s, stáhni si beta patch na Steamu .
  • sv.Georgius
    Tohle mě fakt dostalo :D Arverni vs Makedonie --> (Ultimatní neočekávaná AI "taktická inteligence") Mám falangy jako páteř armády říkám budou asi problémy.

    PC veškerý útok jízdy na čelo mé falangy během chvilky mrtví potom fanataici říkám tohle bude ale problém jak mě to prorazí všechny fanatici mrtví během 2 sekund tam naběhli všichni umřeli před kopím "to tam popadalo jako švestky" a utekli :D

    Zbylých 5 minut jsem naháněl vrhače kopí které jsem nemohl dohonit.

    Tohle je ultimátní inteligence vždyť lepší AI už má v ROME 1 co se týče bitev.
  • svatá pravda ten diamant by tam opravdu moh bejt. Ale hra bude ve finále snad měřit 2x tolik : ) . Do toho ! kluci od CA
  • aj u vas trva ukoncenie tahu 7 minut ? :D
  • http://bonusweb.idnes.cz/total-war-rome-2-recenze-0vx-/Recenze.aspx?c=A130911_145400_bw-pc-recenze_oz jedna z mála objektivních tuzemských recenzí..
  • Jak to tady tak vidím. Jsem nejšťastnější člověk pod sluncem, že jsem si hru NEkoupil. Pak bych asi musel zajít za panem Smutným a rozbít mu držku, že se chová jak ti političtí par chanti.
    Hold peníze jsou peníze...
  • S námořníma bitvama souhlousím, je to celkově odfláknutá hra a už mě došlo proč ukázali tak málo videí ze hry a to když ten jeden od nich představil germánský národ a že bude postupně hrát a ukazovat to ještě asi měsíc před vydáním tak prostě po týdnu nikde nic .. žádné video .. jen to jedno a teď už mi je vše jasné proč .....
  • sv.Georgius
    D_A_R: Jsem si taky říkal ne třeba to co si psal ty viz Hoplité a makedonská falanga (jednotky) ale třeba Germáni když vyplení Řím nebo podobné civilizované města ano tak třeba 10-20 tahu bída jako Barbaři kulturní šok a třeba po 20 tahu by mohli přijmout a naučit se Římsou technologii a architekturu a začali by stavět města. Legionář skloubený s barbarem a podobně.

    Sice na tohle téma jsem se bavil několikrát ale přijde mě to hrozně odfláknutá hra divím se jak něco takového mají odvahu vydat. (námořní bitvy na které sem se fakt těšil -- konečně luxusní antické námořní bitvy a čekalo mě veliký zklamání jak je to odfláknuté.) ty námořní bitvy nesahají ostatním total war ani po nehty od nohou .
  • čoveče to nejsou porodní bolesti....to by pak museli lézt tak 3-4 naráz....já bych výsledek přirovnal k výsledku 20ti generacím bratro-sesterských mil. vztahů, spoustou drog a alkoholu a k tomu ten chudáček žil na jednom konkrétním místě na Ukrajině....prostě tady někdo vyrobil pořádnej bordel....
  • háájvlýý :D tak to potom jo - ono to docela hodně vysvětluje *1* *1* i když proč proboha rybářskej přístav podporuje bídu....
  • No zase já to neberu tak historicky přesně - jako souhlasím s tebou, ale u TW série jsem si zvykl na odchylky - ani mi nevadí je to jenom hra a ke všemu ne simulátor....ale Sparťany jsem použil jako příkladu ;-) Jelikož ve hře jsou stále jejich jednotky silné....navíc co mi vadí, že tam není jakýsi postup s dobou....když už si můžeme tvořit vlastní impérium - tak třeba přejímaní cizích "technologií"....třeba kombinace makedonské falangy s elitou řeckých hoplitů, těžká jízda ala makedonie či posléze parthie a k tomu nějaká těžší pěchota ala řím (jasně to už měli třeba seleukovci v Rome 1....ale měl jsem na mysli i u jiných národů)....já jsem si prostě jenom stěžoval na naprostou neschopnost hoplitské falangy....přestal jsem ji naprosto používat....
  • No vidíš a mě to zase běží na na extrém bez jednýho škubnutí
  • Já sem všechny neduhy předpokládal. Porodnim bolestem se bohužel nevyhne žádná velká hra. Hru sem si sice koupil naisntaloval vyzkoušel. Šlape dobře nicméně jí teďka nehraju počkám si tak 3 měsíce a pak se do toho pustim. Nebudu si kazit zážitek počkám na doladění
  • sirWallace
    Tak presne za tohle muzete Vy vsichni, kteri si hry predobjednavate... !
  • jednoduse dej tem vopicim ve mestech banany, jakepak body...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit