Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, presne to jsem cekal. "Profesionalnim" recenzim uz se proste neda verit. Bezte se vycpat.
  • Až se pan recenzent bude nudit, najde si chvilku mezi hraním tohoto 9tkového "skvostu", mohl by si projít FB officiální skupinu https://www.facebook.com/TotalWar a pročíst si autentické reakce lidí, kteří chtějí vrátit peníze and so on:)

    Jinak tuhle recenzi beru jako čistou PR záležitost, hamba!
  • Z diskuse mám pocit, že (slovy klasika) tendle prů*er patchy ani módy nespraví...
    Osobně mne od koupě odradili již "nejnovější" informace...takže jsem radši investoval do Europa Universalis IV což byla sázka na jistotu, protože slovo "zjednodušit" je v Paradoxu mezi top nejsprostějšíma slovama a tak to mám rád.
    (k tomu jsem přikoupil ještě Outlast, dohromady cca 58 Eur...za cenu jednoho broken Říma dvě funkční hry) a tento titul koupím, až si ze mě nebude chtít dělat CA kašpara
  • to jako vazne??9?? hmm , toje divne ,ze na meta aj jinde to ma o hodne min. Tose psalo v Leveelu jaky jsou letsplayer a recenze na youtube k ho.nu ale prominte jaspon tam najdu pravdu xD
    • Tak treba z recenze na ceskem EuroGammeru jde docela poznat, za recenzent hru moc nehral. Ales v recenzi doslova pise, ze hru lze na privni pohled snadno odsoudit.
    • Miserius
      Na Meta 82...to je o hodne min? A to musi kazdej kdo recenzuje dat znamku nejblizsi hodnocenimu na Meta?
      • ale userscore asi 4.5:D
        • Miserius
          Userscore snad uz nikdo neresi, ne?
          • kupodivu userscore ve vetsine pripadu odpovida lip nez hodnoceni recenzentu
  • Á pan Smutný, jak jinak.
  • Plány recenzisty zhati naši vepři boubelati.

    I když místo toho naši bych dal možná také.
  • Pane Smutny po precteni Vasi pseudo-recenze musim konstatovat, ze Vy nejste zadny odbornik na hodnoceni her, nybrz jen papouskujete pozitivni fraze, tem kteri Vas za to dopredu zaplatili.

    Recenze je naprosty blabol, ktery vubec neodpovida realite a tiscali by se melo stydet za to, ze tihle lide zde mohou psat takto neobjektivni recence.
  • Hlas těch nespokojených bude vždy hlasitější než těch spokojených...
  • Docela by mne zajímalo vyjádření Aleše Smutného. Nejsem trol ( 95 % příspěvků), ani nemám chuť vyvolat nějaký flame, ale oproti recenzi Shoguna tahle recenze moc nekoresponduje s tím co tady dá přečíst v příspěvcích. Hru jsem nehrál, takže nehodlám kritizovat ani jednu stranu, na druhou stranu jsem člověk co přemýšlí jestli do toho nacpat litra a zatím tato kladná recenze nemá moc u mne váhu. Jinak, že je něco špatně, jde poznat i na metacritic a to i v porovnání Shogunu 2 a Rome 2

    Člověk se tady nemusí hádat půl dne (je to prostě pořád subjektivní pohled na hru), ale nějaká prostá odezva/ obhajoba recenze by fakt bodla....
    • Zayl
      Podívej se na nějaké nezávislé recenze a uvidíš, nejlépe ve video formě, ať to vidíš v pohybu.

      Někdo tvrdí že mu to jede úžasně a je to super hra. Veteráni total warů ti spíš řeknou že to je naprosto nesmyslně zjednodušené a velmi pravděpodobně nejhorší díl v sérii (což nevylučuje že tě to bude bavit...). Spouta lidí ti taky řekne že to je broken POS.

      Prý to mělo o 40% větší rozpočet než Shogun 2. Vzhledem k tomu že engine je furt stejný... A podle "profesionálních" recenzí mě uchopuje pocit, že všechny extra peníze padly na marketing. Jinými slovy na zaplacené recenzenty.
      • Jako veterán Total Warů jsem ze hry nadšený a nějak radikální zjednodušování nevidím, občas spíše naopak. Jediné, co lze v tomto směru vytknout je automatická transformace vojska do flotily. Jinak, pokus si znovu zahrajete starší díly, uvědomíte si, že o zjednodušování nemůže být řeč.. Škála možností, proti Empiru, nebo Medievalu je nezměrná.
        Co se shoguna týče, ten nabízel trochu jinou zkušenost z úplně jiné doby a části světa, nicméně i v porovnání s Shogunem mi mechanismy Rome 2 nepřijdou nijak zjednodušené, spíše naopak.

        Mezi nešvary R2 patří tradičně AI, stejně jako u všech total warů (ale nedivte se retardovaným nepřátelům, pokud hrajete na normal, pokud chcete výzvu a zábavu, hrajte na hard/very hard)

        Navíc jsem asi očividně jeden z mála, kterému hra běží naprosto bez problému, kromě občasného crashe na plochu..
        Pro mě je to každopádně vrchol série Total War.
        • Pokud já vím, tak AI v bitvě bylo vždy retardované bez ohledu na obtížnost. Při vyšší obtížnosti např. AI naverbovala více lepších vojáků a při automatickém řešení bitev hráč dostal na pr*el i když měl lepšího generála a vojáky.
        • Zayl
          Se máš.
  • https://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8 todle je recenze takhle vypadá recenze! a takhle vypadá i hra... upozorňuji nejedná se o pirátskou verzi :D.
    • Ale to by smutný nesměl bejt prodejná dívka jako naši politici.
    • Jojo AJ to vystihl hezky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit