Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co jsem zatím viděl a četl..tak nejlíp to zhodnotil AngryJoe..pod tím vším nánosem neduhů je diamant který je potřeba dobrousit...o)
    • svatá pravda ten diamant by tam opravdu moh bejt. Ale hra bude ve finále snad měřit 2x tolik : ) . Do toho ! kluci od CA
    • někde jsem to tu psal....chytili ten potenciál dobře - snad nejlépe ze všech TW her, ale jako kdyby půl roky před dokončením přestali vylepšovat a dotvářet - vyházeli testery a čekali až se přihrnou prachy od lidí....
  • 9 really? po tom všetkom čo tu písali aké sú tam chyby (teraz nemyslím optimalizáciu) už to ani nebudem menovať lebo toľko ich je. fakt 9? recenzentovi dali nejakú dobrú verziu kde jediná chyba je optimalizácia? trapas
    • Miserius
      Tys to nečetl, viď súdruhu?
      • to máš pravdu najprv som si pozrel len známku moja chyba, ale tak hrám to od kedy to vyšlo a 9 by som tomu nedal ani s noźom na krku a to fandím tej hre a nadržiavam. nereagoval som na recenziu ale na známku ;-)
  • Jari
    tuto mate recenziu :D nekupenu

    http://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8#t=242
    • Ohou, stejný první slova jako u vetřelců *3*
  • spook.y
    Na tuhle hru jsem se strašně těšil, ale hry už nepředobjednávám (přesně kuli těmto případům)
    a když jsem viděl videa tak se mi hra zdá strašně rychlá a arkádová ! Ve videu jsem viděl asi 600 lidí vs 500 lidí a když řežba začala tak v pohodě, ale po cca 20-30 sekundách bylo po všem tak jsem si jen řekl WTF ? Další věc co mi vadí jsou šípy a jejich trasírky. UI nemá cenu mluvit. Chtěl jsem si to pořídit, ale teď určitě počkám pár měsíců než do toho půjdu. *10*
  • Pánové netřeba se rozčilovat. Jelikož tak trošku vím, že verze hry pro recenzenty, dostávaly záplaty okamžitě a to hned několikrát, rostla tím i kvalita produktu a upřímně se hra měnila pod rukama. Málo kde se o tom dočtete, ale je to prostě tak. Také jde těžce o byznys. Například ti nejsilnější Let's players, kteří staví svou komunitu na Total War hrách, byli pozváni do Říma (jestli se propláceli letenky vám nepovím... nevím), kde jim byl dopřán parádní program, výborný catering a celkově si prožili velmi podařenou dovolenou. Tedy teď si na hru nedovolí ve svých videích říct ani "bů" a osobně by mě zajímalo, kterou verzi mají. Jestli onu recenzentskou nebo pro masy. Různým hodnocením jsem už dávno přestal věřit, na čísla se prosím v dnešní době prosím z vysoka vykašlete, protože jsou už nic neříkající. Lepší je opravdu navštívit komunitu hráčů pro danou hru (pokud existuje). Vyčíst si, co je na hře fajn a špatně. Popřípadě se opravdu bavit s ostatními hráči s vašeho okolí, kteří už hru hráli.

    A jestli mohou dodat svůj pohled na věc. S většinou věcí, které zde byly řečeny, souhlasím. Hru jsem přestal hrát, protože mě prostě nebavila a hlavně ona oblast námořních bitev a vytvoření transportního loďstva z ničeho odsuzuji, stejně jako extrémně rychlé jednotky nebo třeba nemožnost měnit generály. Počkám si měsíc, dva, projdu si změny, názory samotných hráčů v komunitě, popovídám si s pár recenzenty a uvidím. Ne protože jsem rýpal, ale jako fanouškovy Total War série mi na té hře prostě záleží.
    • osobne temhle teoriim o tom že by recenzenti meli lepsi verze neevrim, proc by vyvojari zadrzovali nejake patche?
      • Protože se s některými recenzenty znám. Osobně mě překvapila reakce, když se mě ptali, jestli mám originální verzi, jelikož se jim hra systematicky updatovala. O pátečním patchi toho moc nevěděli. Přesně netuším, proč tomu tak je, ale pokud budeme uvažovat, že vysoká čísla hodnocení razantně zvyšují problém, nemusíme chodit pro odpověď daleko.
        • už jsem unavený ... problém = prodej
  • Tato hra je epic FAIL. Optimalizacia je asi najhorsia co som zazil poslednu dobu. Uz len v tahovej mape mi to seka. Hoci benchmark mi ukazal 80 FPS priemer, framedropy su take caste a take hlboke, ze sa to takmer neda hrat. AI je hrozna. Utoci mi na mesto od mora, zo vsetkymi lodami tam kruzi 5 minut kym sa konecne rozhodne vylodit. A to tak ze vylodi vzdy iba jeden prapor. Lodne bitky su v takomto stadiu nehratelne, nakolko vase lode neposluchaju ani zakladne prikazy. A to je este k tomu cele sprevadzane neustalymi crashmi. Teraz neviem ci je tato recenzia len nejaky nechutny zart, alebo ci to autor mysli naozaj vazne.
    • prosim ta , neklam, ked frame cap je na 66 FPS max ... isto hru ani nemas len si chces zanadavat ked tu taketo bludy píses o benchmarku ... a ano benchmark je na ho*no
  • P3RS3CUToR
    Nehrajte to na Legendary... Ted mi to pri loadingu prestane pracovat a sem v řiti. 130 tahu.. asi 40 hodin... díky... Teda krom toho,, že jsem to chtěl aspon dohrat a nechat ležet... tože to je fakt paskvil hra... tak me to stejne stve.. ani nemuzu ten paskvil dohrat... fakt na reklamaci. Hajzlové
    • tomocz
      tak to mám asi kliku, hraju na legendary a zatím to savy načítá (jen doufám, že jsem to nezakřikl)... ale jak jsem byl zpočátku zklamán, tak poté, co jsem přepl na legendary, tak mě to i začíná bavit. AI už není vyloženě dementní a semtam se zkusí i nějak moji armádu obejít nebo překvapit a alespoň už do sebe nenechá půl hodiny střílet z dálky a rovnou se na mě vrhne jak pes na čerstvou kost.
      • P3RS3CUToR
        jo ma svoje okamziky... dokonce me jednou obeslo... ale jinak je tupy jak poleno... chova se stejne jak na hard akorat to nejde ukladat. Prej. Jsem vycetl nekde na netu. Ten save moc neovlivnís... Ale normálně mi to taky fachalo dlouho. Pak při hraní pc na mě někdo útočil ja branil... po boji to spadlo... tak sem byl nakrklej ze budu muset bojovat znovu... a dal jsem load.. hodilo se to už po bitve... tak jsem si rikal ok... ale kdyz dohral poslední pc a mam hrat ja tak klasika "program prestal pracovat"... proste radsi to zalohujte nebo na to nehrajte... Hra je tak zabugovana ze todle se muze stat kdykoliv. Savy jsou normal někde na c v userovi. tak treba jednou za cas si ho zkopirovat na plochu
        • tomocz
          tak já od určitýho času stejně jedu vždycky alespoň na dvě uložený a tvůj případ je právě jeden z důvodů. Navíc je tam ještě autosave, takže doufám, že když to přijde, tak ta načtu alespoň třeba 10 tahů starej save a pojedu dál no... :D

          Co se týče AI, tak zatím největší voloviny mi dělá při vylodění na moje města. To se vždycky někde sekna nějaká loď o skálu nebo o jinou loď... ale jinak v polních bitvách už to docela jde.

          BTW: zdá se mi to nebo někam zmizely ty vlajky v normálních bitvách?
          • P3RS3CUToR
            Hmmm... ale v legendary nejde ukládat ;) tam jedeš jen na autosejf.

            Vylodovani jsem moc nehral tak nevim, ale vlajky jsou... jen je asi znovu prenastavit v rozhraní. Nebo oni se (mozna se mi to zda) zmensej když ty jednotky už dodělávaj a začínaj zdrhat. taky uz sem na nich parkrat ztratil textury ... taky k pohledání.. sem nerozpoznal kdo je kdo. To taky nechapu tu moralku.... Dřív mi přišla skoro hmatatelná... mít silnyho generala nebo ne... kazda hvezda se pocítala... ted na prd.
            • tomocz
              sry, blbě jsem se vyjádřil. Myslel jsem ty bitvy o vlajky když bojuju normálně někde na poli :)

              Aha, tak já mám nastavenou na legendary jen obtížnost bitvy, takže kampaň můžu ukládat směle dál :D
  • Tak nevím, nainstaloval jsem a bez jediného problému, snad jen když to chci dát na pozadí, že je zpomalený systém, ale hra per se běží bez problému. Ale pravda mám výkoný počítač a odladěný systém.
    AI je jiná, ale že by byla špatná. Sice můj nejoblíbenější zůstává Medieval II + SS, ale co si pamatuju, tak tam AI teda rozhodně nebyla zázrak a 95% bitev jsem za Anglii vyhrál stylem kanony/katapulty ostřelovat z dálky, lučištníci poté a to něco málo co přišlo zadržet pár jednotkama těžké pěchoty + jezdectvo na doražení/flank, a AI tam vyváděla neskutečné hovadiny.
    Nevím co bylo zjednodušeno, resp některé "zjednodušení" je ku prospěchu věci (např provincie/5měst).
  • Hamba autoru této recenze, případně hamba tomu, kdo jej donutil tohle napsat... Umělá inteligence je naprosto otřesná a to jak na taktické mapě tak i v bitvě samotné. Hra je naprosto nedotažená a nebýt módů, které její hratelnost posouvají od utrpení ke snesitelnosti, tak by se v současné době jednalo o naprosté vyhození peněz. Pevně věřím, že za rok bude hra již v dobrém stavu a možná si i zaslouží hodnocení, které dnes naprosto neprávem dostala. Pokud máte zájem o opradu provdivý náhled na hru doporučuji nějakou z hráčských recenzí na youtube.com . Z mého pohledu, je adekvátní hodnocení 5,5/10.
    • Mužes podlat odkazy s nějakejma zajímavejma modame ?? Díky ;)
  • priznavam sa, stiahol som si to na skusku a nechytilo ma to, ide o to totalne prekopanie gui(pre mna to je oprava niecoho co fungovalo v predchadzajucich castiach). Znechutilo ma to, nemam chut objavovat, co ktora ikonka skryva.
    ad AI: prvych par bitiek, a mozem potrvrdit tie youtube videa :/
    vlastnim 1. a 2. shoguna, rome, a 2. medieval. zatial rome 2 nekupujem, ale budem sledovat modersku komunitu,a ked vydaju zmeneny gui, tak potom sa uvidi

    btw rome uz zmizlo z mojho disku
    • a este ad hardware: na prekvapenie mi to nelagovalo, a to nemam doporuceny intel ale phenom II X4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší