Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že je vysoce pravděpodobné, že SEGA prostě na CA tlačila že to musí vydat teď i když by hra potřebovala tak ještě 4 mesíce a co jim mohli říct, když to dělají za jejich prachy že *4* . Co moc nechápu je proč trvají zrovna na tomhle datu když zrovna v tuhle roční dobu je trh s hrami dost přesycený, jasně hráči GTA nebo ARMA nebudou jejich cílovka ale zrovna GTA V je jedna z těch her co si koupí asi každý kdo může, když si mám rozmyslet jestli dám měsíční herní budget za ROME 2 nebo nové GTAčko tak sorry CA a to mám vaše hry fakt rád *1*
    • Total War. 3. září. Nedávali jsme-li ve škole pozor (!), použijeme google.
      Plus je to hned po velkém herním veletrhu, kde se dá udělat pěkná reklama.

      Nic to samozřejmě namění na tom, že hra není ve stavu, v jakém by při releasu měla být. Na vině je však opravdu SEGA jako producent.
      • Mozna smela otazka, ale kterej Total War za poslednich pet let byl pri vydani ve stavu, ktery by pri releasu mel byt? Ja si totiz nevybavuju.
        • Krome Empiru vsechny
  • Tak se mi vcera po 2 dnech podarilo hru rozchodit, desitky mailu s tech. podporou nevedly k nicemu a tak zustalo jen zkouset nastaveni grafiky, musel jsem na sve nvidii vypnout defakto skoro vse, aby se hra konecne rozjela, nicmene porad neni vyhrano, protoze kdyz jsem zkousel nahodne bitvy a kampan, tak se hra pri startu bitvy, velice rada sekla a nezbyvalo nic, nez pres ctrl-alt-delete, hru vypnout a spustit znova.

    Jako necekal jsem zadne zazraky, ale co me bylo za 1099kc hozeno pod nos ta nulova optimalizace, je opravdu do oci bijici hnus a za tento patvor, by potreboval nekdo od CA poradne nakopat, vcetne Smutneho, ktery do toho vseho pise tyto oslavne a zcela nesmyslne recenze naprosto mimo realitu.
    Jestli tahle hra ve stavu jakovem vysla dostala 9/10, tak bud p. Smutny naprosto ztratil rozum, anebo co je horsi, byl adekvatne zaplacen stranou, ktere se to hodi do kramu.

    A to vlastne ani nehodnotim AL a hru samotnou, kterou snad jako jediny realne zhodnotil Angry Joe. Nicmene za sebe mohu rict, ze na hlavni kampani, sprava sve rise, staveni budou, recrutovani jednotek atd. vlastne celkovy interface je naprosto k ho*nu.
  • Zabte disajnéra. Původní TW Rome má o tolik hezčí design! Proboha proč!? Mají větší tým, víc lidí víc peněz, tak si asi řekli - co to takhle zprasit? Nahrabáno máme, tohle bude stejně na dlouho poslední díl, tak jim to trochu zprasíme ať se těší na příště. Přitom Shogun 2 se jim povedl exelentně. A teď tohle.
  • Zakladam petici pro snizeni hodnoceni Total War: Rome II .
    Takhle to dal nejde. v podobe dobre zaplacenych reklam se delaji recenze na zakazku. Jeto tak uz v podstate vsude.A bude hur.
    • Ty se musis brat hodne vazne. A co pak s tou veledulezitou petici udelas? Vyvesis na nastenku na poste? Vazne lidi, zkuste trochu premyslet a nedelat hned smesna gesta k nicemu.
    • se musíš hodně nudit když máš tolik času na řešení těhle pí... no třeba kámoš si Rome II užívá v pohodě a taky by tomu dal devítku možná i výš, nepotýká se s žádnými problémy a podle něj to kandiduje na nejlpší total war vubec, výtky má jenom k umělé inteligenci na strategické mapě tot vše
      • Von_Ljonborg
        To ten tvůj kamarád asi utekl z ústavu pro chorobomyslné, ne? *1*
        • Tos mu to dal. Osobni utok, posledni zachrana slabomyslnych bez argumentu... *7*
          • Von_Ljonborg
            Tady máš argumenty:

            http://www.youtube.com/watch?v=VdpIENG0Y2k
            http://www.youtube.com/watch?v=SGFcUWzzO-8

            Kdo tohle hodnotí jako nejlepší TW v sérii nebo 5+/10 tak je beznadějnej případ.
            • KREI
              Stačí to stejné zadat do youtube se shogun 2, empire a td td td a vyjede ti taky x tisic videí, někdy to prostě nevyjde...
    • KREI
      Založit petici proti recenzi která vystihuje osobní postoj recenzenta to už chce vážně hodně chorej mozek :D

      A co s ní pak budete dělat? Můžete jí tak leda použít jako toaletní papír na veřejnejch záchodkách protože recenze obecně na ROME 2 vycházejí kladné 8-9/10
      • keby radsej ked sa im to tak strasne nelubi a je to tak sprznene napisali na steam support alebo kam ze chcu refund ale nie tu nadavat na autora zato ze sa mu lubi hra ... nejak som si vsimol ze tu je aj niekolko inych ktorym sa to paci ...
    • 1-podat hromadnou zalobu,,, *1* ,,,,2-podpalit jim studio,,,,,,3-nainstalovat NAPOLEONA *1* *1* *1* *1*
    • Ano nesmi se zapominat na tu Launch-party, kde se davaji drahe darky,zajezdy,lehke devy atd .
      Takto se dnes delaji recenze .
      Ale Games delaji mrtveho brouka, kde je naka odezva teto komunite?
      • Utocis tu iba ty. Ale tie lehke devy by som bral. Asi budem recenzent:-D
      • janchor
        Nemáme čas, jsme na zájezdu.
        • rekni Drdovi, ze ten repelent na polaky za 9999,- co mu nabizeji na predvadecce v hotelu nefunguje
        • Tady to vidite , misto nakeho vysvetleni se dockame akorat utoku. Jeto jako s novym antisemitismem .
          • Tilwaen
            Jediný útok tu vidím od Tebe na redakci. Ale jejich reakce mě upřímně pobavila *15*
          • Nepřipadá ti že to trochu moc hrotíš ? Je RTW2 první hrou která se trochu nepovedla ? Nebo k ní nesedí hodnocení ?
            • Killer: Mozna ze ctou i tu dlouhou recenzi a nekoukaji jen na hodnoceni? *3*
            • Nejde o to, ze se nepovedla, ale ze jasne nedodelky dostavaji hodnoceni 9 a vyssi. Uprimne nechapu, jak se timto muze jeste nekdo ridit.
            • Tohle si muzes rikat do konce zivota a nic nestihnes zmenit. Jednou se musi zacit.
  • som pozeral mnoho recenzii ale zatiaľ len 2 ukázali hru tak ako je (angry joe bol jeden :D)
  • Tak na druhou stranu, když může dostat Skyrim 10 tak mi ta devítka nepřijde tak mimo realitu.
    • Naprosto souhlasim, Skyrim dostal deset protoze nema konkurenci, RTW dostal deset protoze taky nema konkurenci. Ruku na srdce Skyrim ji dostal, protoze mezi temi desitkami jinych rpg nema konkurenci. RTW nema hru, ktera by ji byla podobna. Trochu rozdil ze?
      • tak to je blbost RPG je tu dost a nic horšího než Skyrim z rpg v roce 2011 nevyšlo. Měli jsme Witchera 2 i Dark Souls a vše skvělé hry . Pokud hra jako Skyrim dostane 10 tak může i tohle dostat 9. Sice je to postavené na hlavu, ale bohužel doba je pošašená.
        • Teda sorry, ale Skyrim, Witcher a Dark Souls jsou velmi odlišné hry. RPG, ale neházej to do stejného pytle. SMCiv taky nemůžeš srovnávat se Strongholdem, byť to jsou strategie.
          Nicméně souhlasím, že si Skyrim 10 nezasloužil. Módy jej vytáhli nahoru.
          • Mody jsou k nicemu. Problem Skyrimu je zaklad a ten je prohnily na kost a žádny mod ti to nespraví. Questy, cechy, skilly, loot, profky, bojový combat= nic tam nefunguje.
            • S questy a bojovým stylem souhlasím. Proto jsem hrál mága ( + spell mod). Questy, které přichází odnikud a zase se sami vytrácejí, to bylo také přehnané. Ale to ostatní mi až tak špatné nepřišlo, vůbec ne. Ačkoliv mám Skyrim silně pozměněný módy. Ale i přes některé chybičky a AI blbečky mě hra bavila. *4*
            • Až na ten "bojový combat" súhlas.
        • Z hlediska open world skyrim opravdu nema konkurenci.
          • Tak ikdyž hra nemá konkutenci nemá právo dostat 10 když je ta hra s prominutím blbá až to člověka praští. Opravdu nechápu, jak si to někdo nemůže nevšimnout, jak ta hra má prohnilé základy.
  • sv.Georgius
    Tohle mě fakt dostalo :D Arverni vs Makedonie --> (Ultimatní neočekávaná AI "taktická inteligence") Mám falangy jako páteř armády říkám budou asi problémy.

    PC veškerý útok jízdy na čelo mé falangy během chvilky mrtví potom fanataici říkám tohle bude ale problém jak mě to prorazí všechny fanatici mrtví během 2 sekund tam naběhli všichni umřeli před kopím "to tam popadalo jako švestky" a utekli :D

    Zbylých 5 minut jsem naháněl vrhače kopí které jsem nemohl dohonit.

    Tohle je ultimátní inteligence vždyť lepší AI už má v ROME 1 co se týče bitev.
    • Hmm no neviem. Asi Rome II dám ešte šancu, ale podľa mňa Rome I malo najlepšie spracovanú AI vojenských jednotiek z celej série. Som to min. rok znovu spustil a len som si to potvrdil
  • To je pořád řečí, Řím taky nebyl postaven za den.
    • to ne no ale kdyby tam lidem netekla pitnavoda a hradby by mely co 200 metru diru taky by asi taky nebyli nadseni
  • Asi lidi nevíte, že recenze je subjektivní pohled recenzenta na hru a tímpádem může dát jakékoliv hodnocení, které si, podle něj, hra zaslouží.
    Prostě to neřešte a najděte si recenzi, která hodnocením vyhovuje vašim zkušenostem se hrou.
    Pochopím hádat se tady kvůli konzolím vs. PC, GTA V, COD atd. (je alespoň sranda to číst), ale kvůli tomu, že někdo si dovolil dát jiné hodnocení, je dětinské.
  • Uměla inteligence Rome ii je blbá ale umělá inteligence pana Smutného je na tom hůř

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší