Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COH2 dostane 7/10 a toto 9/10?
    Citim krivdu
    • CoH si 7 zaslouzi Rome 9 ne
  • Tak recenze mě přesvědčila že oproti shoghunovi 2 nic nepřinesla. prostě rome v lepším kabátku. Diplomacie je stále ubohost viz. příklad se Syrakusami, každý živý hráč by zaútočil něco dobyl a nabídnul mír. Jenže celou sériií total war se táhne problém "totální války" :D tzn. že pokud s někým válčím nikdy nemám důvod uzavírat mír.
    1) ho nepřijme
    2) mám takovou přesilu že není důvod
    Jen jednou v shoghunovi jsem využil možnosti míru a zde kvůli kulturním rozdílům to asi bude zbytečné. Rebelie potažmo piráti jsou opět velmi otravný prvek, který by mohl být zrušen a ponechat jen ty občanské války. Kratší boje jsou už posledním hřebíčkem do rakve.
    Proto jednoznačně nejrevolučnější a nejzábavnější byl a bude rome total war.
    Nejdokonalejší pravděpodobně Shoghun2
  • Že já hlupák nepočkal pár měsíců *9* Patřím mezi ty co si tuto betaverzi hry koupili a je to děs *9*
  • @Redakce -> Hrali jste tu hru vubec???? sak je to zabugovany jako prase!?! jak to mohlo dostat 9/10 sak je to ve vsech smerech horsi nez Shogun2.

    Omlouvam se za rant ale casy kdy games.cz melo nejakou vahu jsou davno v hajzlu, to si rovnou muzu precist IGN a dopadne to stejne.

    Jestli chce clovek dneska nejaky objektivni recenze tak musi sahnout po youtube recenzentech.
    • recenze je subjektivní, ale hra má objetivní konkrétní chyby které by recenzent neměl ignorovat (například fakt ze skoro nejde hrát)
      • když uź se recenzent prostě rozhodne že si pojede svoje a bude ignorovat realitu dost dlouho a zcela, nastane "Mirka Spáčilová efekt" kdy si čtenář může být skoro jistý že co recenzent hodnotil kladně bude odpad a to co strhal by mohla být docela dobrá hra *1*
    • Ale tohle neni recenze, to je placeny PR clanek. To jste si jeste nevsimli? Recenze je treba video od Angry Joe(a). Krasne a nazorne predvedene, co je spatne a porovnani i s predchozimi dily.
    • Tilwaen
      Žádná recenze není objektivní a ani ze své podstaty být nemůže.

      Edit: Samozřejmě objektivní, chybička se vloudila.
      • naopak kazda recenze je pouze a jen subjektivni.
        • Jen její autor nesmí mít plný uši semene...
      • To si myslím že je dobře..:o)důležitá je objektivita
  • 9/10? Prosím vás, to už je Apríl? Tahle hra je naprostá parodie na předešlé díly!!!
  • Hmm tak to chlapcom z games pekne zaplatili ked napisali taketo bludy Sega a CA este vybralo malo prachov a najlepsie na vsetkom ten boom co bol okolo vydania a aky je to fail krasne videa daju tam nejaku skatulu ktora len vykrikuje ooo coool a podobne S r a c k y chlapci s games.cz ...
  • P3RS3CUToR
    Ježiš to je tak lehký !!! hraju to na legendary (sprta) a vůbec nic se tam neděje po dobytí řecka. podmanuju si koho chci... angenti otravujou vsechny vsichni v klidu. Prechod na imperium a nikdo na me nejde opět. Fakt nuda krom toho že to je fakt hnusný po grafický strance ...i5 (4,3) hd 7870. Mno a ještě UI je tak tupá že to neni možný... a se základníma spartanama 3k jsem dal no problemo 10k nakejch hoven. Supr hra... jo provincie... ty sou uplně stupidní... rodinnej system je ... spis neni... neexistuje. Nikdo nevi jak to ovlivnit... no a co jeste dodat... jo multák uz taky osekali z shoguna na klasickou bitvu... a .... krom buguu... no jo nikde nejsou cisla vasich lidí... počítat jednotky spokojenosti musíte sami kdyz ste na 100....statistiky uplně na prd.... diplomacie... hmmm tak tam to je tak jednoduchy ze sem cumel .. zadny pletichy... dary atp... jeto srajda bohuzel. Zlatej Rome 1
  • Tak jsem pln očekávání hru nainstaloval a ihned se zděsil... co to má sakra být ?? Grafika i na ultra úplně mizerná, jak z roku RAZ DVA (vyblité barvy, neostré detaily, atd.) přitom Shoguna II rozjedu na max. detaily, absolutně nepochopitelné! Dále bitvy nejdou spustit bez sekání na víc jak rychlost zpomalené, jakmile dám normální tk už se šprajcuje a tom nejrychlejším ani nemluvím. Jediné co zhlediska rychlosti správně funguje prolog. Na zbytek CA hodila kakec. *11* *12* Absence krve je sice také nepotěšující, ale přeci jen v Římě nestříkala krev jako po zásahu katanou. *1* Jinak celkově mi to přijde ten systém nějaký zjednodušený, např. ta výstavba.
    Sérii total war hraji již od Medieval a to s datáčem kingdoms byla obrovská porce luxusní zábavy na mnoho měsíců, protože stále byla za koho a koho řezat. *1* *9*
    Rome II řadím na úroveň horší než Medieval a to už je nějaký ten pátek stará hra. Dokud to nebude alespoň hratelné bez nehorázného sekání, tak nedoporučuji koupi. Je to zatím takový polotovar, co někdo před podáváním zapomněl ohřát. ALe jako optimista věřím, že to CA napraví a budu moci udělat z Říma dýmající trosky na full zážitek. *14*
    • člověk tam ani nemůže nechat nikoho ukřižovat :(
  • http://bonusweb.idnes.cz/total-war-rome-2-recenze-0vx-/Recenze.aspx?c=A130911_145400_bw-pc-recenze_oz jedna z mála objektivních tuzemských recenzí..
    • A konečně pravdivá recenze .. O Smutném jsem si udělal po této recenzi úplně jiný obrázek ...
      • Bonusweb mě mile překvapil..a hlavně jak už se v diskuzích psalo..tak i na konci recenze je že hra má potenciál na 9/10 ale né v tomhle stavu..a taky byla zmíněna obrovská móderská komunita jako pozitivum..což se tady ani neobtěžovali zmínit..natož to dát k plusu hře..
  • tempo i směr herního prumyslu udavaj kids kteří se po nocích ukajej u kokotin jako CoD!!!a tadle hra je tim uz také pohlcena,,,,,,,,sprasena hra v době vydani,,,,spousta DLC naplánovaných atd,,,,,,,,todle by si este tak před 8-10ti lety nikdo nedovolil ale od ty doby co se komp dostal do kazde domacnosti/to same net/udavaji tempo herního prumyslu 14ti lety kokoti!!!!kteří uprednostnuji akcnost nad realitou a z toho bych,,, *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší