Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total War miluju, ale je fakt, že Rome 2 má mizernou AI, ve většině případů nedělá zhola nic. Oproti Shogunu 2 nebo Napoleonovi mi to připadá jako strašný omyl. Hra padá, různě. Hra v různých fázích "laguje". MP nehraju, ale co jsem četl, je to stejná "sláva". Pevně doufám v další patche, páteční údajně opravil jen FPS na některých sestavách.
  • Dle recenze hra vypadá skvěle. Už se těším až mi hra pojede třeba aspoň na nejnižší nastavení plynule. Kampaň - 8fps. Bitvy - 7-35fps. Katastrofa. Shogun II jsem hrál na Ultra. *5*
  • Dle recenze hra vypadá skvěle. Už se těším až mi hra pojede třeba aspoň na nejnižší nastavení plynule. Kampaň - 8fps. Bitvy - 7-35fps. Katastrofa. Shogun II jsem hrál na Ultra. *5*
  • Tak tohle je hodne smutnej konec jedný ery ... no doufam že ne tak uplne
  • zatial najhoršia recenzia na Rome, ktoru som cital. Autor bol asi sam na LSD ked to pisal.
    treba si precitat recenzie uzivatelov napr na Metacritic a nie tieto zvasty
    • TheGGG
      na metacritic chodí hateský fetky. Nadávají na kraviny a hru kolikrát ani nehrají.
    • to nebyla recenze ale propaganda *1* *1* *1*
      • Autor si v recenzi obhajuje snad každý prvek, na který se na fórech nadává...
        • Zrejme pro to, ze se rozhodl tak vest tu recenzi. Predpokladam, ze vedel o vytkach, ktere se probiraji na jinych diskuzich a pokusil e jim trochu uhladit hrany.
      • presne ;-)
  • Škoda že nebude darthmode, darth vander už nato nemal nervy:-\ well pláže CA
    • Played*.. **Android klavesnica
  • cela seria nema kam expandovat ? A co potom hry ak CoD alebo FIFA ?
    • těm je to uplně jedno a jedou si dál to svoje
  • Inquisitor
    Všichni byli natěšený a o to větší je rozčarování. Fakt nechápu jak to mohli vydat v takovym stavu. Doufám že to nebude další série co půjde do kytek.
  • Kde to jsme když časopisy co se ani nevěnují hrám dokážou napsat lepší a hlavně objektivní recenzi. To vám SEGA začala platit hosting?
  • Chce to více kritického myšlení. Pak opravdu není prostor pro pár "super her" anebo přelomových her. Kritika má upozorňovat hlavně na to co je špatně co by šlo zlepšit atd.
    Tady to jsou historikovi orgie na historii v pohybu...

    A kecy, že píšou vlastní pocity jsou k ničemu. Jak to pomůže lidem co o hře uvažují? Nijak? K čemu je pak smysl recenze.
    Dobrá kritika dost pomůže a lze se podle toho řídit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit