Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno tak ja uz o5 nainstaloval NAPOLEONA,,,a zvesela hrau,,,,k tomudle se vratim az dyl,,,,,jestli to vůbec daj do kupy,,,optimalizace by takovj problém bejt nemela ale to jadro hry je uplne mimo serii TW *9*
  • tendle dil serie je jako DYKA VRAZENA BRUTEM DO ZAD CAESARA *1*
    • Já už se jenom modlím za Zaklíneče 3 - teď už zbyl jen CD projekt (Paradox nezmiňuji, jejich hry jsou kvalitní EU jsem hrál, ale není to můj šálek čaje)....proboha aspoň toho třetího ať dají na pohodu (bugy očekávám, hlavně kvůli otevřenosti světa), ale je to hra u které doufám, že její jádro zůstane pevné jako vždy....jinak TW série nekončí, ale dává si pauzu....pokud vím tak se bude pravděpodobně dít něco kolem Warhammeru 40k.....
      • Po přečtení poslední věty tvého příspěvku my přeběhl mráz po zádech a začal zrychleně dýchat.Jestli to udělají a neposerou tak to bude můj splněný sen.....
  • V omluvnem dopisu se uvedlo ze problemy maji jen 2% hracu, kdyz po dvou dnech prestane hrat 22.1% hracu tak jdou ty cisla dolu to je pravda :(
  • peaNutz
    No budu ( snad ne naivně) věřit že CA opraví všechny bugy, vybalancují bitvy a ubere na arkádovém stylu a třeba přidají frakci zadarmo jako omluvu což by bylo namístě *1* a pak z toho bude parádní hra.

    Jinak nevíte někdo jak je to s plněním misí ( nebo jestli de o další bug..). Ve hře za Spartu mám hned na začátku dostat pod kontrolu dvě oblasti a ikdyž sem to dávno udělal tak se pořád nic neděje ( splnil sem i dva prémiové úkoly). Musím ty prémiovky splnit všechny nebo se to splní až po ňákým tahu nebo je to prostě bug? Ale eště sem nikde neviděl že by někdo ňákej podobnej a to ty bugy většinou mají všichni skoro stejný *1* *7*
    • Jses si jisty ,ze mas ty oblasti pod kontrolou cele?
  • Už sem psal na fórech různě ale zkusím to i tady. Mam problem s Rome 2, po pár minutách (5-10 minut) hraní prologu/kampaně/bitvy se mi hra vypne a restartuje celý počítač. Moje PC dostatečně splňuje požadavky, zkoušel sem hru přeinstalovat, spustit v okně, snížit všechnu grafiku na nejmenší ale pořád nehledě na to jestli mam grafiku na High nebo Low vždy se to vypne v intervalu 5-10 minut nehledě na to zda je hra na mapě nebo v bitvě. Skoro jako by tam byl nějaký timer a hra byla jen časově omezená než se vypne. Zkoušel sem i nové drivery pro grafiku a nové directx ale nic nepomáhá. Hra mi restartuje počítač po 5-10 minutách za každých okolností. A snížená grafika ani nijak neprodlouží interval vypnutí.
    • hele ja dal shadery z 5 na tu 4.1 a anisotropni filtrovani na 2x a pak už dobry,,,,delalo mi to uplne stejne predtim i u Napoleona
    • smejki
      nevyhazuje se ti jen tepelná pojistka?
      • Jack1947
        To muze mit vice pricin, treba prehrivani, nedostatecny zdroj taky zalezi natom jestli jen u tehle konkretni hry, nebo i u ostatnich pak by to bylo vice jasne.
    • TheGGG
      to by chtělo koupit LEGÁLNÍ verzi hry, todle smrdí torrentem
    • Mě tohle dělal Battlefield 3, když jsem měl nedostatek RAM, jestli jsi už neudělal podívej se jestli ti ji nežere něco v pozadí nebo neblokuje Windows.
    • Tohle se mi kdysi stávalo u zaklínače na starém notebooku. Prostě se přehříval. Ale ty budeš mít podle toho co píšeš asi jiný problém *9*
    • To jen hustý! *8*
  • hodnocení 9? jasně... *3*
  • Musím uznat, že včera jsem si i přes veškerý flame koupil zde recenzovanou hru a až na malé škobrtnutí na začátku se hraje super (mám dvě grafické karty v notebooku a bohužel hra identifikovala tu horší, ale v nastavení wincek jsem prostě přikázal použít tu lepší). A od té doby pařím a bez nějakýho pádu, s občasným lagem samozřejmě. Ale pokud mě pamět neklame, tak ostatní start-upy her jsou mnohdy horší - Diablo 3 se prvních pár dnů nedalo vůbec hrát a ty bugy co tam byly objevovány i po půl roce, nebyly vůbec triviální (např. kopírování předmětů apod.)
  • Zdravím všechny..nevím jestli to zde už někdo psal..je toho tu opravdu hodně...o) ale zkoušel jsem tenhle mod pack http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?618817-Radious-Total-War-Mod-(Updated-8-9-2013) je to od zkušeného modaře..kdo sleduje mod scenu tak ho určitě zná..:o)...mod je to v ranné fázy samozřejmě...ale testoval sem to na naprosto stejné bitvě a o proti vanile jsou hned poznat změny...boj trvá o poznání déle..jednotky bojují a pohybují se pomaleje...což zde určitě spousta lidí ocení..
    • ..jinak mnozí už nejpíš vědí že je oznámen RTR .o)) http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?616804-Announcement-The-Rome-2-Total-Realism-Team-would-like-to-introduce-itself-to-you!
  • *1* *1* *1* Přesně tohle jsem čekal :) Když tu čtu ty komenty, tak mám chuť říct "já to říkal" Takže rome 1 navždy nejlepší a já jsem rád že nemusím vyhazovat prachy za další paskvil :D
    • ja tu taky nekolikrat psal, ze mi to vydani prijde dost brzo vzhledem k rozsahlosti hry a dobe, kdy byla hra oficialne oznamena, vyslouzil jsem si par urazek, vicero minusek jako cerna ovce diskuse a od sofistikovanejsich sarlatanu i poucky o vyvoji her

      CHA! myju si nad vami ruce, nimene i tak me situace s hrou mrzi
      • Já rome II nemám a rozhodně ho po tom co jsem tu četl nebudu kupovat. Ale podle toho co tu čtu, tak tohle budou horko těžko zachraňovat i patche a jak to dneska znám, tak ani podpora modů tam nebude žádný zázrak. Rome 1 byl hned od začátku super hra a mody jí ještě o 200% vylepšily ale na Rome II moc modů nevyjde (pokud tam je podpora modů, tak mě opravte) a patchů bude potřeba tolik že to pomalu vydá na novou hru. Jsem velký fanoušek TW ale bojím se že u empire začala kvalita série klesat a Rome II je ten pomyslný hřebíček do rakve. A je to opravdu velká škoda. *13*
  • nevím proč jste si to kupovali, nejprve počkám až hra vyjde a pak na základě hodnocení kupuji / nekupuji, ale jo fanboys se nezapřou a pak se diví co to je za hra *15*
    • ty ses vul,,,,,ta recenze je propaganda,,,,,a podle tvého nazoru by se co menilo??ty recenze sou nesmysl a ridit se podle nich je na zalobu!!! *16* *16* *16* ,,,,,,spousta lidi na ty recenze prave ceka ale k cemu sou pokud neodrazeji realitu *16* *16*
      • ty magor já nemyslím řídit se podle recenze ale podle názorů lidí co tu hru už hráli a podle hodnocení uživatelů jako je na Metacritic, které jsou mnohem objektivnější než recenze
    • tomocz
      Na základě zdejšího hodnocení bych si to tak jako tak koupil, takže...
      • já jsem nemyslel hodnocení recenze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit