Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow. Tohle bude splnění mého snu. Ještě tam mít startovací sekvence těch vesmírných lodí a bude to super. Press X to start engines by mě zamrzelol
  • walltar
    BTW... pokud si založíte nový účet, tak automaticky dostanete možnost hru hrát do 14. zadarmo (nejsem si jistý do čeho všeho je přístup), takže pravděpodobně pokud se jim podaří Alphu 2.0 vypustit než to skončí, tak by tam měly mít přístup i tyhle accounty.

    Pokud plánujete, že byste s tím účtem někdy kupovali i hru, tak je dobré použít referal kód, který vám může dát jakýkoliv backer (můj je STAR-WYGV-WRB2) dá vám to 5K UEC navíc a ten člověk na druhé straně taky dostane nějaké menší odměny.
  • alien5
    Prubezne info zde, mam tam nove video z verze ALFA G, posledni patch uz je stabilni nepada ale prave male FPS a obcas nej malej bug :) ale nic co by zasadne vadilo az na ty nizke FPS.

    https://www.youtube.com/user/alien105cz/videos

    Cekam na pana XY :))
  • walltar
    Já bych řekl, že minimálně ano... Squadron 42 by mohla být už příští rok, napsali to do traileru, ale Persistent universe si myslím dřív jak za takový dva roky nezvládnou.
  • Kedze nakupujem len full verzie hry, odhadujem ze mam stale aspon dva roky kym sa hra dokonci. Odhadujem spravne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit