Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybi ti tam 0, precti si co vsechno by v tom melo byt ... a pak se podivej, co za tu dobu udelali a jak se porad vse odklada.
  • Az to v roce 2147 vyjde, tak to bude behat i na kalkulackach.
  • Nevím, která postava je Graves, to bude velitel tý těžařský kolonie?
  • Tak začátek jsem opravdu myslel, až události po bitvě s Vaanduly. Bitvu s Vaanduli mám zatím za takový prolog, kdy si vytvořím postavu. :-)
  • walltar
    Já myslím, že kromě úvodní bitvy, kde hráč bude bojovat proti Vanduulum se to kolem Vaduulů točit nebude... Druhý a třetí díl SQ-42 asi bude víc gradovat a od Old Mana (Mark Hamill) se spíš podíváme k Bishopovi (Gary Oldman). Ty dvě fregaty nejsou začátek hry... to je až další část hry po úvodní bitvě, kde budeme na palubě Javelinu.

    To co říkáš taky podporuje postava Rhys-Daviese, který je Old Manův starý kamarád a s někým se prý zapletl.

    Ale určitě tam Vanduulů uvidíme celkem dost... Přece jenom co by chudák Andy Serkis celou dobu dělal? Navíc Odin není nějak daleko od Vanduulského území. Jeden ze systémů vede do systému Kellog, který je už na hranicích s Vanduuly... takže pokud ti zatlačí na UEE, tak klidně můžou být brzo v Odinu.
  • SPOILER A SPEKULACE, SPOILER A SPEKULACE, SPOILER A SPEKULACE, SPOILER A SPEKULACE:

    Zdá se, že hlavní dějová linka se nebude točit kolem Vaandulů, ale bude se jednat o lokální konflikt mezi vojáky UEE (malá skupinka v záloze složena buď z nováčků nebo z "přestárlých" veteránů) a nějakou skupinkou lidských oponentů vedené nějakým výrazným vůdcem (buď žoldáci nebo piráti nebo vzbouřenci.) Důvod proč si to myslím: Celá kampaň se má odehrávat v soustavě, které neleží na frontové linii a kromě jedné zničené planety s těžařskou kolonii v jejich troskách , dvou terrestrických planet daleko za obyvatelnou zonou , jednoho ledového obra a tří jumpointů, tam skoro nic dalšího není o co by tam šlo bojovat. Spíš to vypadá na místo, kam by se někdo chtěl zašít. Navíc dějová linka se má inspirovat romány nebo filmy, které mají společný body v tom , že hlavní záporák zešílí z prostředí nebo války a ovládne menší uzemí a nastolí vlastní pravidla. Tato soustava má sloužit k tomu, kde kotví jednotky v záloze. Hlavní postava, za kterou budeme hrát, je mladý hoch nebo děvče, která bude chtít získat válečné uznání (což v tomhle sektoru moc nepůjde, když s vaanduli se bojuje o pár sektorů vedle) a druhá hlavní postava bude veterán, který bude mít chtít klid od války(proto šel dobrovolně do záloh). Takže tu máme někoho, kdo chce mít klid od války a zatím ho má, pak tu máme herní postavu, která chce akci a nemá ji, dále tu máme jeden velký zapadákov s kolonii těžařů. Pravděpodobně jednu další postavu, které pravděpodobně začne hrabat a která nastolí nový řád v tomto systému.( v jednom videu, které by mohlo být ukázka, jak by vypadal začátek hry, jsou dvě fregaty třídy Idris, ale hráč bude mít k dispozici jenom jednu). Dále tu máme jeden konflikt s Vaanduly, který je příliš důležitý, než aby UEE řešila další konflikt a posílala tam posily. Co si o tom myslíte? :-D
  • Ravenshot: Díky moc chlape, tak to je síla! To mám radost :)
  • walltar
    Jo jak říká Ravenshot... Je to těžké říct. Možná na konci příštího roku, možná dřív. Ono bude záležet na kolik problémů narazí a co budou potřebovat ještě předělat.

    Já osobně bych do hry šel, jak vypustí SQ-42... to bude Singleplayerová kampaň s příběhem a s celkem hvězdným obsazením https://www.youtube.com/watch?v=8EC4WHPxnrk tady jsou jména na konci. A bude vlastně fungovat jako uvedení hráče do světa SC. Budeš omezený na jeden systém a bude to jen o boji, ale taky budeš mít trochu volnosti ten systém mezi misema prozkoumávat a podobně.

    SQ-42 už by při vypuštění měla být hotová... takže už by ji mělo stát za to hrát.
  • walltar
    Oni nebudou nabízet vlastní joystick. Joystick pro ně bude dělat Saitek, který použije vlastní vnitřnosti a vlastní software.

    Já s tím nemám až takový problém a to mám předělaný X52 Pro, který má ještě větší citlivost, než v základu. Pokud chceš uhnout taranu, tak použit strafe.

    Jinak s tím dělají dost... http://www.star-citizen.cz/alpha-2-0-zmeny-letoveho-modelu/ ve 2.0 se celkem dost mění letový model. Problém toho přestřelování je taky, že trysky tě musí napřed zrychlit a potom zpomalit (a to platí i u rotace) takže většinou přestřeluješ kvůli tomu, že vystředíš joystick moc pozdě a loď to prostě přelítne. Je to celkem dost velký problém a už se celkem dlouho pracuje na jeho vyřešení.
  • Ravenshot
    No dobrou zprávou je, že přesně s tímto se ve hře počítá *4* Zrovna o opravách nedávno vyšel článek, protože se i zveřejnila loď, která se na opravy specializuje. Systém oprav a interních systémů lodí je velmi propracovaný.

    Jestli nemáš problém s angličtinou, můžeš si o tom přečíst tady: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/engineering/15062-Ship-Repair-And-Maintenance

    A nebo česky přeloženo zde: http://wiki.theravens.cz/starcitizen/index.php/Opravov%C3%A1n%C3%AD
  • You made my day! A možná budu rozmlsaný, ale mít tak možnost opravovat poškozené části lodě či převádět energii do jiných částí, abych mohl třeba loď opravit ve skafandru nebo ji úplně uzavřel kvůli poškození a musel ji pak opravit někde na stanicích. Kvůli tomu bych koupil i herní mašinu za desítky tisíc jen abych to mohl hrát v Ultra detailech a od nového roku s Oculus Rift a vždycky z práce bych se ponořil do úplně jiného světa *14*
  • Ravenshot
    Kdy bude beta, je opravdu těžké odhadnout. Některé AAA hry naprosto menšího rozsahu a i s mnohem větším počtem zaměstnanců trvaly třeba i sedm let, než se vydaly (takže cca 6 let do bety). Star Citizen je ve svém vývoji ale mnohem rychlejší. Protože se ale pouští do vod, kam nikdo jiný nevstoupil, jsou i všechny odhady opravdu jen odhady. Teoreticky se předpokládá, že beta by mohla být na konci příštího roku nebo později. Ale nikdo to není schopen říct s jistotou.
  • Ok. FPS a neoptimalizovaný kód zcela chápu. Jediný co mě mrzí, je ten joystick a ani na fŕou jsem neviděl, že by se s ním tvůrci nějak zabývali. Je skoro nemožné trefit nepřítele , který se pokouší o tarant, jelikož do toho malého kolečka se nejde zaměřit s joystickem. Vždycky to udělá až příliš velký posun zaměřovače. Navíc, chtějí nabízet svůj joystick za cenu 150 Euro a ještě nemají tohle vyřešení, to by už měli.
  • Ravenshot
    Neměl bys být ve škole na odpoledním doučování? *5*
  • Dakujem za odpoved. Ked tak uvazujem, tato hra skutocne hotova nebude asi nikdy, mozno az za x rokov. Preto by som bol ochotny ist do bety ak bude funkcnostou na 100% a nebudu tam kriticke chyby. Je tam nejaky casovy odhad na BETA verziu tohto titulu? Prepacte, fakt to nesledujem do podrobna...
  • walltar
    Jo a ne... má to funkčnost, jaký ta PU alpha měla mít, ale mnohem míň obsahu.
  • trapnej pokus, skus neco lepsiho...
  • Tohle je ta planovana PU alpha, nebo jeste ne?
  • už maji alespon 1% slibeneho obsahu hry?
  • beta ve stavu jaky slibili, nebude nikdy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit